Ja w zeszlym roku posadzilam tuje i zasialam trawnik....posadzilam jodle koreanke juz duza z pieknymi szyszkami, i dwa swierki ( maja biale ogly od spodu)
na jesien wsadzilam cos okolo 500 sztuk tulipanow , zonkilli, narcyzow, i innych roslinek ktore sa posadzone w grupach wyzsze do nizszych i kwitnacych naprzemian.
oprocz tego mam bez kwitnacy dwa razy do roku...zarnowce szczepione tez kwitna pięknie...

od strony drewutni mam te swierki wsrod nich klon czerwony szczepiony,klon flamingo tez szczepiony i wisnia ozdobna....posadze tez wsrod tego wszystkiego jakies byliny a moze trawy ozdobne....musze pomysleec...



w tym roky od strony tarasu likwiduje połowe trawnika i bede sadzila karlowe iglaki i byliny - ky\tore beda kwitly naprzemian....do tego na tarasie pachnace przewiercienie....

w zeszlym roku nie chcialam bylin....ale jednak same iglaki to strasznie smutny ogrod jest...

i uczciwie to do konca nie wiem jak to wszystko bedzie wygladalo..staralam nie sadzic tego wszystkiego chaotycznie...i mysle ze powinno byc ok.....no ale...