dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie kredyt na budowe

    Chciałbym sie dowiedzieć czy jakiś bank udziela kredytu na budowe przed uzyskaniem pozwolenia.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar pawelurb
    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Posty
    2.369
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    ciężko powiedzieć , a na jakim etapie załatwiania spraw jesteś ? ja musialem przedstawić pozwolenie i dziennik budowy , bo chyba ciężko będzie przekonać bank żeby dał kredyt na budowę na którą nie ma pozwolenia , a później się okarze że z jakiegoś powodu takie pozwolenie nie będzie mogło być wydane i co wtedy ?...chyba bank na to nie pójdzie.....mój bank wymagał tez np. ubezpieczenia inwestycji ,a do tego też trzeba było pozwolenie, - wymóg firmy ubezpieczeniowej z kolei

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Marynia

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    7

    Domyślnie

    bez pozwolenia na budowę,kosztorysów itp. ani rusz.A ubezpieczenie mój bank dopiero życzył sobie zrealizować jak kredyt był pozytywnie zaopiniowany.No chyba,że będzie to bank ,który wogóle nie potrzebuje żadnych formalności/Nie polecam/
    No niestety to są procedury przez które każdy musi przebrnąc.
    Zyczę powodzenia. Ja brałam w Multibanku i jestem zadowolona.
    marynia

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar marcin_u
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    1.451

    Domyślnie

    Interesuje mnie takie cos czy bank da mi kredyt na dokonczenie budowy domu jezeli nie mam stalych udokumentowanych dochodow? jaki bank mi da taki kredyt?
    chcialem wybudowac stan surowy zamkniety..i podejzewam ze dalej moze byc krucho z kasa..i w tym momencie chcailbym wziasc kredyt na dokonczenie budowy (dom 100m2) .kredyt chcialbym wziasc pod hipoteke ziemi i tego domu co jest w trakcie budowy.Czy to jest mozliwe dostac kredyt na takich warunkach przy teoretycznym braku dochodow.czy w banku ktorym posiadam konto widzac wplywy na konto moga to wzisac pod uwage?
    moja praca to Alarmy,Kamery,Anteny...i fotowoltaika

    mój projekt ISKIERKA

    160m2 po podłodze do ogrzania, suporex24+12styro, podloga10styro , skosy 25 wełna.wentylacja grawitacyjna. PC Panasonic T-CAP 9kw wersja H 1f , 100% grzejniki, bufor 300l , zbiornik cwu 300l termet nierdzewna. 3 kolektory słoneczne płaskie hewalax. PV 10kw
    Nawrócony z węgla !

  5. #5

    Domyślnie

    Może i jakiś da ale na jakich warunkach...na pewno nieopłacalnych dla Ciebie

  6. #6

    Domyślnie

    Bez udekumentowanych dochodów będzie raczej ciężko uzyskac kredyt. Bank z reguły wymaga przedstawienia PITó w z kilku lat wstecz.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony