dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 9
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 162
  1. #1
    Guest

    Domyślnie Tam gdzie rosną Magnolie-komentarze

    Witam wszystkich czytających mój niecodzienik budowlany .Narazie zastój i czekanie na papierki, ale mam nadzieję że już niedługo zacznie się "naprawdę"
    Wszystkie komentarze, sugestie mile widziane,
    Przepraszam z ewentualne przynudzanie

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    bagat

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    308
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    83

    Domyślnie Re: Tam gdzie rosną Magnolie-komentarze

    Cytat Napisał Anonymous
    Witam wszystkich czytających mój niecodzienik budowlany .Narazie zastój i czekanie na papierki, ale mam nadzieję że już niedługo zacznie się "naprawdę"
    Wszystkie komentarze, sugestie mile widziane,
    Przepraszam z ewentualne przynudzanie
    nie wiem o co chodzi ale pojawiłam się jako gość i gośćinie założyłam sobie dziennik no ale mam nadzieję że to nie odstraszy "komentujących"

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    No to sobie poczytalam. Jak tylko sprawdze odebrane dzis moje wyliczenia belki to zapewne tak widome biuro architektoniczne obsmaruje na forum, ze nie beda wiecej kolejnych klientow naciagac!!! A tobie zycze powodzenie i pozdrawiam

  4. #4
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    bagat

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    308
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    83

    Domyślnie

    Iga, jesteś pierwsza osobą czytającą i komentującą mój dzienik
    Postawiłabym jakiegoś szmapana ,tudzież chleb i sól na powitanie , ale nie potrafię jeszcze wklejać obrazków , w moim napiętym grafiku nie mam czasu żeby się podszkolić , wolę poczytać np, twoje zmagania z budowlanicami
    Pozdrowionka

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Nie martw sie - też nie wklejam obrazków (zreszta uważam, że zasmiecają komentarze ). Ale wirtulanie czuje powitana

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Agacka
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    9.875

    Domyślnie

    Taką okazję trzeba oblać:




    GRATULUJĘ i trzymam kciuki...

  7. #7

    Domyślnie

    gratulacje z racji pozwolenia na budowę
    u nas to chyba jeszcze z miesiąc.
    pozdrowienia z wielkopolski

  8. #8
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    bagat

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    308
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    83

    Domyślnie

    DZIęKI, DZIęKI WIELKIE

    Witam w moich skromnych progach , tudzież na łamach....
    Zaraz zabieram się za uaktualnianie, bo nawał prac (budowlanych także ), przeplatany grypą dzieciaków i moją , oderwał mnie nieco od komputera.
    Ale cieszę się, że widać tu jakieś życie , wiec szybciutko nadrabiam zaległości

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Hm - zdjęcia nie widać. Tyko strona logowania do albumu

    A co do cen - to 106tys bez dachu to mi sie wydaje duzo... Dobrze obejrzyjcie jego ofertę. A może zgodzi się pracować bez matariału? Sami go załatwicie, choć przyznaję, że zabiera to sporo czasu i nerwów .

  10. #10

    Domyślnie

    wysyłam Koleżance na emalię wycenę stanu surowego od pewnej firmy z Lubonia - niestety termin przez nią zaproponowany, lipiec, był zbyt odległy. Firma poważna.

    Co do startu 18 kwietnia, to chciałbym zapytać czy nie będzie problemów z wodą (tzn. wysokim poziomem wody, bo ziemia cały czas zamarznięta, a u mnie w studzience wodociągowej stoi woda, a to niedaleko od Waszej działki).

    A swoją drogą, to muszę się przejechać i zobaczyć tę działkę
    pozdrowienia z wielkopolski

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Działka super - jaki piekne widoki
    Co do budowania - faktycznie mokro bardzo (choc w samaym miescie nic juz nie jest zamarzniete). Mam nadzieje, ze wykonawca sobie jakos z ta woda poradzi

  12. #12
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    bagat

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    308
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    83

    Domyślnie

    mitmar
    dech mi zaparło, jak poznałam czyja to wycena , reszta komentarza na priv. WIELKIE DZIęKI
    W sobotę przejechaliśmy się wzdłuż ulicy Zapomnianej, z nadzieją, że intuicyjnie ropoznam działkę kolegi, (albo i jego samego ), ale niestety...., nie tym razem
    iga
    miło przecztać,że działeczka podoba się nie tylko mi , niedługo wkleję bardziej aktualne zdjątka
    ,a z wodą - moja działka jest na wzniesieniu (malutkim), ale studzienka jest sucha i mam nadzieję, że po świetach będzie można jednak zaczynać.
    MA BYC PRZECIEż WIOSNA!!! [/b]

  13. #13
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Przeciez wiosna jest Dzisiaj nromalnie poszlam juz do pracy i te spiewy ptakow przekonaly mnie o tym zupelnie

    Co do domku (w realu lub nie) wg mnie jest bardzo przytulny i co najwazniejsze nieprzewymarowany.
    Czemay na relacje z negocjacji

  14. #14
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    bagat

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    308
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    83

    Domyślnie

    Iga, też się mogę pochwalić drapieżnikiem , narazie na "włościach lubońskich" ,
    Wiosna jest już napewno, bo nasza panterka zmienia ubranko na lżejsze i zostawia wszędzie mnóstwo sierści, a znak to niechybny...


    koty są świetne, a czarne przynoszą szczęście ,czego tobie i sobie życzę

  15. #15
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Ale ta twoja pantera (jaki ma imię?) to ma duzo zwierzyny, bo widze, ze dobrze odzywiona
    Tez za bzdure uwazam przesad o czarnych kotach. Ale widze, ze twoj ma białe włoski na grzbiecie. Moj miał plamkę ala krawat

  16. #16
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    bagat

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    308
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    83

    Domyślnie

    Taa..., moja panterka zwierzyny ma tyle, że pewnie dostaje oczopląsu, po przyjściu z dworu z pasją się rzuca na swoja sucha karmę , dlatego taki trochę grubasek zwłaszcza teraz po zimie
    Imię mało oryginalne: "kitek", ale to moja wtedy 2,5 córa wymyśliła i nie mozna było tego zmienic bez uszczerbuku na "psychice dziecka"
    I jest cały czarny, z pięknymi zielonymi oczami , tam jakoś tak slońce "padło"
    I naprawdę przynosi szczęście

  17. #17
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    No to pogłaskaj kitka od igi i powiedz nadawczynie imienia tez pozdrow - jak na 2,5 latke i tak dobrze wybrała

    Ciesze sie, ze z wyborem ekipy sie udalo I datya rozpoczecia blisko! Bede czekac na zdjecia

  18. #18
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    bagat

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    308
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    83

    Domyślnie

    nasz kitek uwielbia być głaskany, to kot o niezwykle stoickim charaktarze i dużej wytrzymałości , Zuźka bawi się z nim "ładnie" ale Krzychu (synek 2,5 letni obecnie) testuje kotka zaczepiając go jak śpi, ciągnąc za ogon, ( ), a kot o dziwo jeszcze go nie zadrapał, mało tego sprawia wrażenie jakby lubił krzycha (sa prawie w tym samym wieku ), zdarza się że mój młodszy gania się z kotem(raz on kota, raz kot jego i tak na przemian) albo bawią się w chowanego .
    Koty to zadziwiające zwierzęta , może mają rację, że prawdziwa miłość czasem boli

  19. #19
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Nie przejmuj sie kierownikiem - ja zmianiam go w 3 tyg po rozpoczeciu budowy
    A jak tam dachówka?

  20. #20
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    No i prawidłowo, ze jestes w nim zakochana

Strona 1 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony