dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Stare malamuty prosza o pomoc

    1. tak wygladaly miesiac temu, ale w miedzy czasie duzo zlego sie wydarzylo
    Cytat Napisał dogomania.pl
    Wczoraj, zupełnie niespodziewanie musiałam pojechać do schronu. Z koleżanką, która chciała obejrzeć malamuty. Sa na stronie schronu. To co zobaczyłyśmy odjęło mi mowę. Określane są jako "zaniedbane", te psy pies i suka są w ostatnim stadium życia. Suka nie pożyje tygodnia, jest zgięta w kabłąk i nie wychodzi praktycznie z budy. Pies łysawy w kilku miejscach, okazuje odrobinę zainteresowania ludźmi. Oboje mają kaszel, sa przeziębione. Suka nie wiem co ma, może nerki. Ale wielką bolesność jamy brzusznej, no co wskazuje jej "pozycja". Koleżanka chciała wziąć któreś, bardziej chore. Odmówiono jej, psy mają być adoptowane razem. Obu wziąć nie mogła. Z sarkazmem stwierdziła, że za dwa, trzy dni i tak będzie już tylko jeden, może wtedy jej wydadzą, zanim zdechnie. Makabra. Oczywiście odczekałyśmy ok. 40 min. zanim udało się kogokolwiek zaiteresować tematem wydania psa. Pan któy w końcu usiłował pomóc bał się wejść na wybieg z malamutami, musiałąm go przekonywać, że to raczej łągodna rasa i uwielbia ludzi, zamarł jak pies podniósł się, ale... zaczął machać ogonkiem i panu "oddało".
    Nie wiem co można zrobić, nie ma warunków aby zabrać oba psy na raz, a na klinikę (40 zł za dobę za jednego) nie stać ani mnie ani koleżanki. Jakieś pomysły, propozycje proszę bardzo.
    malamuty w krakowskim schronisku

    2. aktualne info o malamutach no i okazja do adopcji tych pieknych psow

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    pomoc tym psom to jedno
    a drugie - i chyba w skali globalnej wazniejsze - to zajecie sie wreszcie takimi placowkami jak schroniska i takimi ludzmi ktorzy w nich pracują
    Nie rozumiem co to znaczy ze stary chory pies lezy na mrozie
    nie rozumiem jak mozna zabraniac wydania psa w imie idei ze maja byc razem ( idea zaszczytna ale jak ma sens i szanse na realizacje) powiem szczerze bardzo chetnie pomoge -ale nie zabardzo wiem jak by sie do tego zabrać i jak to ugryść - moze nalezalo by to opisac w gazecie? moze nalezalo by napisac do wladz miasta o takich warunkach przetrzymywania zwierzat
    nie wiem
    moze ktos ma jakiś madry pomysł

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWY KRÓL ZWIERZĄT
    tyberian

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.002

    Domyślnie

    Wstawcie temat i zdjęcia na Dogomanię. Tam są miłośnicy Malamutów i psów w ogóle. Są ludzie z Krakowa, trzeba coś zrobić!!!!!!!!!!!
    Wiara w zwycięstwo jest połową zwycięstwa.

  4. #4

    Domyślnie

    na dogomani chyba one juz są opisane,ale sprawdz bo na 100% nie jestem pewna
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał aha26
    na dogomani chyba one juz są opisane,ale sprawdz bo na 100% nie jestem pewna
    temat jest juz na dogomanii.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielonooka
    pomoc tym psom to jedno
    a drugie - i chyba w skali globalnej wazniejsze - to zajecie sie wreszcie takimi placowkami jak schroniska i takimi ludzmi ktorzy w nich pracują
    Nie rozumiem co to znaczy ze stary chory pies lezy na mrozie
    nie rozumiem jak mozna zabraniac wydania psa w imie idei ze maja byc razem ( idea zaszczytna ale jak ma sens i szanse na realizacje) powiem szczerze bardzo chetnie pomoge -ale nie zabardzo wiem jak by sie do tego zabrać i jak to ugryść - moze nalezalo by to opisac w gazecie? moze nalezalo by napisac do wladz miasta o takich warunkach przetrzymywania zwierzat
    nie wiem
    moze ktos ma jakiś madry pomysł
    w warszawie powstala straz dla zwierzat
    na razie tylko w warszawie. jednoski terenowe maja powstac, ale potrzebni sa do tego :
    - ludzie z sercem
    - pieniadze.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony