dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 66
  1. #41
    Guest

    Domyślnie

    sorry,
    włosy

  2. #42
    Guest

    Domyślnie

    Zawsze fascynowało mnie słowo MURŁATA. Budując dom w końcu dowiedziałam się co oznacza.

  3. #43
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Alicjanka

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    1.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    115

    Domyślnie

    Dla mnie najmilszym słowem w procesie budowy jest DOMOWNIK. Kwintesencja tego do czego przez tyle czasu i z takim trudem się dąży.
    Alicja

  4. #44
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Anna Maria

    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Posty
    4

    Domyślnie

    A dla mnie w obliczu obecnych wydarzeń na świecie, najpiękniejszym lecz bezcennym i bardzo poszukiwanym jest słowo "POKÓJ".

  5. #45
    Guest

    Domyślnie

    Tak wlasnie- święty S"POKÓJ" !!!

  6. #46

    Domyślnie

    dla mnie - KUCHNIA - najpiękniejsze i najcieplejsze miejsce w domu. kuchnia, w której pachną zioła, lepią się pierogi i pieką ciasteczka, w której można posiedzieć i pogadać od serca i z gościem i z domownikiem, o sprawach przyziemnych i sercowych i z sercem podejść do każdego; można połasuchować i przygotować tyle pysznych niespodzianek - uwielbiam to. Bo kuchnia to przecież serce każdego domu. Przynajmniej tak było za czasów mojego dzieciństwa i ja chcę tę rodzinną tradycję u siebie utrzymać. KUCHNIA jest najpiękniejsza i będzie najpiękniejsza - werbalnie, na projekcie i między murami.

  7. #47

    Domyślnie

    Przepychotka - coś baaaaardzo smacznego.

  8. #48

    Domyślnie

    na pytanko w stronę wykonawcy -ile to będzie kosztować?
    ;bedzie GIT SZEFUNCIO bedzie GIT;
    nie zawsze było G I T

  9. #49
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Sulki

    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    2

    Domyślnie

    Najmilej "w procesie budowy" jest usłyszeć od ekipy słowo:
    "ZROBISIE"

  10. #50

    Domyślnie

    Mnie z czasu budowy (rok2002) utkwiło jwdno słowko powtarzane przez mojego majstra " MYŚLIĆ" odnosiło sie do tego co trzeba robić..... Fakt Myślał nieżle i stanął całkiem zgrabny domek (w wielu miejscach niekoniecznie zgodnie z planami ale z "myślić" majstra - to potrafił!.
    Pozdrowionka.

    NAGRODA! PROSIMY O ADRES

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Redakcja dnia 2003-05-09 14:02 ]</font>

  11. #51

    Domyślnie

    "KREDYT SPŁACONY" i "DEBET ZEROWY"
    Pozdrawiam !

  12. #52

    Domyślnie

    RAJBETKA do rajbowania (czytaj do wygładzania powierzchni)- małe pożyteczne i ładnie brzmi.

    NAGRODA! PROSIMY O ADRES

  13. #53

    Domyślnie

    Na potrzebę niedawnej chwili zmajstrowałam sobie zwrocik
    Grill and beer

  14. #54

    Domyślnie

    "Wszystko O.K."
    Uwielbiam gdy takimi słowami wita mnie majster na budowie. Piękniejsze powitanie od "dzień dobry".

  15. #55
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Wieść o moim nietypowym dla tego regionu domu obiegła okoliczne miejscowości w związku z czym dom jest dość często odwiedzny przez różnych zainteresowanych. Jako, ze opinie są bardzo miłe postanowiłam to uwiecznić i złożyłam "Księgę Gości"
    Pierwszego wpisu dokonał człowiek związany z lasem. Szczególnie spodobał mi się ten fragment...
    " W majestatycznym klimacie tego domu słychać jeszcze szum drzew z których powstał spotęgowny niepoprawnymi marzeniami właścicieli ..."

  16. #56

    Domyślnie

    Pamiętam jak majster wysłał mnie po KOLANA NYPLOWE FI 15 oraz SYFON BUTELKOWY UMYWALKOWY...
    ...ale i tak JĘTKA jest bezkonkurencyjna!

    Pozdrawiam

    Pearl

  17. #57

    Domyślnie

    Dla mnie może nie najmilsze ale naj... to słowo: rzygacz (patrz sierpniowy numer Muratora s. 113) do tej pory słowo to jednoznacznie kojarzyło mi sie jedynie z pewnym miejscem w akademiku z czasów studiów ale jak widać człowiek uczy sie całe życie

  18. #58

    Domyślnie

    bez kredytu
    Bolek Drapella
    -GG 393604-
    Mapa Forumowiczów Grupy Trójmiasto:
    www.mapkaforum.tk

  19. #59

    Domyślnie

    U mnie to było:

    "No, koniec! Płacimy i już nas nie ma!"

    [ale zapłacić jakoś nie chcieli ]

  20. #60
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ANEMO

    Zarejestrowany
    Aug 2003
    Posty
    5

    Domyślnie Słońce jak balija

    Tłumaczenie godzina 19 budujemy dom wiec jako właściciel mówie Panowie skończmy na dzisiaj a majster na to
    Panie jak tu kończyj jak słońce jak balija
    ZARYZYKOWAŁEM BUDUJE I JESTEM SZCZEŚLIWY

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony