dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 23 z 23
Pokaż wyniki od 441 do 456 z 456
  1. #441
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aggi
    Cytat Napisał rrmi
    Cytat Napisał aglig
    ...chce ciągu dalszego.
    Ty sie lepiej zastanow
    ja z autopsji wiem, że ciąg z długim jest wyczerpujący
    jak ja lubie być wyczerpana

    czekam na reaktywacje opowieści

  2. #442
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Baru
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.176

    Domyślnie

    To zaczynam zagrzewać do walki. Tfuuuu... pisania!
    Aggi!! Aaaggiii!! Długi! Dłuuugiiii!!

  3. #443
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Aggi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Middle of... :-)
    Posty
    4.443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    Cytat Napisał długi
    Stałem tak mieszając mięsiwo na patelni a w głowie wirowała mi karuzela kolorowych myśli i choć niektóre z nich wywlekały na twarz dość obleśny uśmieszek to wnie stawiałem im zbytniego oporu. Spojrzałem na zegarek i ucieszyłem się bardzo wiedząc ,że za chwilę przyjdzie kiedy nagle……….w dole brzucha poczułem dziwne ciepło ………………..nigdy nic takiego wcześniej nie odczuwałem…………………………… . A może to jednak jest …………??????????
    CDN
    Słuchaj długi nie możemy być takie ch-je, sami wyciągnęliśmy ten wątek z piwnicy. Dawaj, piszemy! Masz tu swój kawałek do dokończenia, ja sobie zaraz wygrzebię coś dla siebie. A! I pamiętaj, że powinienieś wrócić do intrygującej kwestii kubełka
    fiu, fiu, fiu, fiufiuuu ( a to jest pogwizdywanie z Kill Bill'a )

  4. #444
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Nooo....nareszcie Tak dlugo czekalam, ze juz zapomnialam, ze czekalam A tu saprajz taki


  5. #445
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Aggi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Middle of... :-)
    Posty
    4.443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    Cytat Napisał długi
    ...Tak oto poznałem tajemniczego wielbiciela mojej koleżanki AGGI , który w tak stosunkowo krótkim czasie dostarczył nam tylu róznych emocjii. W sumie to byłem troszeczkę rozczarowany - blady chudy pryszczaty - choć jak się wkrótce okazało nie wiele róznił sie od większości uganiających się za nią wielbicieli.
    KONIEC
    żaden koniec, żaden koniec.... wbrew temu co oświadcza długi moi wielbiciele to była pierwsza liga. Pawełek - rosły blondyn o aparycji słowiańskiego hydraulika z plakatu, komandos Tomek - wielki w moro, nóż za pasem, stabilny na szeroko rozstawionych nogach, Robercik z Łukaszem - kupili mi wspólnie śliczne majtki na urodziny, niestety nie udało nam się rozwiązac kwestii "wspólnie" oraz finalnie Mr R - mój pierwszy Mąż....
    fiu, fiu, fiu, fiufiuuu ( a to jest pogwizdywanie z Kill Bill'a )

  6. #446
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Aggi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Middle of... :-)
    Posty
    4.443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    Zawsze mnie zastanawiał gust długiego w odniesieniu do kobiet...

    Chłopak jak brzoza, a tu takie.... łojezu...

    Wiecie, jakby on przyprowadzał jakieś łanie, którym IQ iskrami sypie się z oczu, a od sexappeal'u złazi farba z lamperii, to ja w zasadzie siedziałabym cicho... życząc chłopakiowi zdrowia. Ale to co się tłumnie ciągło po schodach i windą na to nasze piąte piętro, co wpełzało przez próg, zsuwało obuwie i zalegało na wersaleczce..... Poszedł chłopak w ilość i trzeba mu było jakoś pomóc.
    fiu, fiu, fiu, fiufiuuu ( a to jest pogwizdywanie z Kill Bill'a )

  7. #447
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Baru
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.176

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aggi
    A! I pamiętaj, że powinienieś wrócić do intrygującej kwestii kubełka
    Długi!
    Ty lepiej napisz, dlaczegoś tych kluczy nie wzion, jakeś szeł śmieci wywalić
    No chyba, że inne cóś go zmusiło do tej romantycznej wyprawy z kubełkiem.

  8. #448

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aggi
    Cytat Napisał długi
    ...Tak oto poznałem tajemniczego wielbiciela mojej koleżanki AGGI , który w tak stosunkowo krótkim czasie dostarczył nam tylu róznych emocjii. W sumie to byłem troszeczkę rozczarowany - blady chudy pryszczaty - choć jak się wkrótce okazało nie wiele róznił sie od większości uganiających się za nią wielbicieli.
    KONIEC
    żaden koniec, żaden koniec.... wbrew temu co oświadcza długi moi wielbiciele to była pierwsza liga. Pawełek - rosły blondyn o aparycji słowiańskiego hydraulika z plakatu, komandos Tomek - wielki w moro, nóż za pasem, stabilny na szeroko rozstawionych nogach, Robercik z Łukaszem - kupili mi wspólnie śliczne majtki na urodziny, niestety nie udało nam się rozwiązac kwestii "wspólnie" oraz finalnie Mr R - mój pierwszy Mąż....
    Tiaaaaaa....... patrząc z perspektywy czasu jak widać ...........mamy zupełnie inne spostrzeżenia Pawełek blondyn rzeczywiście .....i do hydraulika podobny .....ale czy z plakatu ???????????? , komandos Tomek jakoś nie zapadł mi w pamięć a na pewno nie to żeby był wielki......nio ale patrzę może przez pryzmat swoich gabarytów , Robercik z Łukaszem dziś mężczyźni ale w owym czasie choć niewątpliwie mili ....ale chłopcy no R......ale to już temat na inne opowiadanie..............

    ale nie to jest ważne )....wracając do opowiadania .....

    Stałem tak mieszając mięsiwo na patelni a w głowie wirowała mi karuzela kolorowych myśli i choć niektóre z nich wywlekały na twarz dość obleśny uśmieszek to wnie stawiałem im zbytniego oporu. Spojrzałem na zegarek i ucieszyłem się bardzo wiedząc ,że za chwilę przyjdzie kiedy nagle……….w dole brzucha poczułem dziwne ciepło ………………..nigdy nic takiego wcześniej nie odczuwałem…………………………… . A może to jednak jest …………??????????
    .................................................. .................................................. ..............................spojrzałem w dół na Rudolfa wierząc ,że ciepło które mnie ogarniało spowodowane jest temperaturą jego czerwonego noska ,zastanawiając się jak ukoić jego emocje nie robiąc mu żadne krzywdy i widzę .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. q rwa ...Q rwa ....moja najlepsza koszula , kupiona za ciężko zarobione deutsche marki , ukochana ......płonie jasnym żywym płomieniem tworząc wokól Rudolfa osobliwą łunę .................................. Chwyciłem czajnik z wodą i ugasiłem płomienie a oczom moim ukazał się zastraszający widok , Rudolf mokry i jakiś taki nieswój , koszula zwęglona ...a w powietrzu unosił się straszliwy swąd spalenizny . Przez głowę przebiegła mi myśl : czy taki właśnie jest zapach płomiennych uczuć ?????????????????????????????????????????????????? ???????????
    CD chybaN

  9. #449
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA FINANSOWO-PRAWNY!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aglig
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    2.057

    Domyślnie

    Aggi tylko nie mów że ty weszłaś w tym momencie i zobaczyłaś Rudolfa
    Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić.
    Będę se mówić przyłącz a nie przyłącze, chodzić na pole a nie na dwór, kupować jarzynę,grysik i weke a obok łóżka mieć nakastlik i nie będe się spaźniać, pójdę do masarni i na obiad będę mieć sznycle,a w łazience położę filzy, pościele łóżko i wyplewię grządke a wam nic do tego

  10. #450
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    i zamknęła się w sobie....
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  11. #451
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Aggi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Middle of... :-)
    Posty
    4.443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    ja się nie zamykam Sel...
    Rudolf patrzył na mnie przerażony ze zwieszoną główką zerkając swoim jedynym zbolałym okiem... był wystraszony, mokry i skurczony. Na szczęście koszula z dobrej bawełny buchnęła zdrowym płomieniem, gdyby to był non-iron Rudolf mógłby zyskać dożywotnią prezerwatywkę, a wtedy nici z córeczki...........
    fiu, fiu, fiu, fiufiuuu ( a to jest pogwizdywanie z Kill Bill'a )

  12. #452

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aggi
    ja się nie zamykam Sel...
    Rudolf patrzył na mnie przerażony ze zwieszoną główką zerkając swoim jedynym zbolałym okiem... był wystraszony, mokry i skurczony. Na szczęście koszula z dobrej bawełny buchnęła zdrowym płomieniem, gdyby to był non-iron Rudolf mógłby zyskać dożywotnią prezerwatywkę, a wtedy nici z córeczki...........
    Nooooo.... po co ja ten czajnik w rękę brałem.................prezerwtywkę na stale w owym czasie ))))))) ho ho jeżdziło by się pewnie teraz jakimś tuaregiem , że też człek w takiej chwili to myśli tylko jak tu jakąś Michalinkę w przyszłości spłodzić

  13. #453
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Aggi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Middle of... :-)
    Posty
    4.443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    a wiesz... tak się teraz zastanawiam... może Rudolfowi się wtedy zwęgliła główka, jak zapałce....
    może stąd te dziwne zdarzenia, które miały nadejść?
    fiu, fiu, fiu, fiufiuuu ( a to jest pogwizdywanie z Kill Bill'a )

  14. #454

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aggi
    a wiesz... tak się teraz zastanawiam... może Rudolfowi się wtedy zwęgliła główka, jak zapałce....
    może stąd te dziwne zdarzenia, które miały nadejść?
    Znaczy mówisz o tym co niby na próbę , co niby nie moje bo się czarne urodziło ,że że że to.........jednak moje ?????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????

  15. #455
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA FINANSOWO-PRAWNY!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aglig
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    2.057

    Domyślnie

    Oooooooooo robi się ciekawie teraz to juz naprawdę musicie zaspokoić naszą ciekawość.
    Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić.
    Będę se mówić przyłącz a nie przyłącze, chodzić na pole a nie na dwór, kupować jarzynę,grysik i weke a obok łóżka mieć nakastlik i nie będe się spaźniać, pójdę do masarni i na obiad będę mieć sznycle,a w łazience położę filzy, pościele łóżko i wyplewię grządke a wam nic do tego

  16. #456
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Pomieszaliście mi wszystko. Jak ja studiwałam to na Lumumbowie były akademiki AM i UŁ i resztkówka po PŁ czyli zdaje się Tygrys.
    Długi, studiowałeś w czasach, gdy jeszcze wszyscy byli na Lumumby?

    Mogę zresztą coś mylić, ja jestem miejscowa i akademiki były dla mnie wielką egzotyką
    Piszcie dalej, milo powspominać

Strona 23 z 23

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony