dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 23
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 456
  1. #21

    Domyślnie



    W moim przypadku to była miłość od pierwszego spojrzenia ( jednostronna).Druga połowa musiała walczyć o względy.
    Sami domyślcie sie która. Ale mogę tylko zdradzić ,że ciężko sie napracowałem.
    ..a tak sobie próbuje cos zbudować..

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    Poznaliśmy się na studiach przez przypadek a właściwie upór mojego szanownego małżonka . W dawnych czasach obowiązywała tzw. rejonizacja , czyli ludzie z danego rejonu mogli studować na konkretnych uczelniach . Ja będąc z Bydgoszczy przynależałam do Ak.Med. w Gdańsku natomiast on , chłopak z Radomia do Ak.Med. w Lublinie . Z małymi problemami mógł wybrać jeszcze W-wę , Łódź a nawet Kraków , ale nie , uparł się , że tylko Gdańsk , no i udało mu się !
    Pierwszy błysk w oku wymieniliśmy już na egzaminach wstępnych , ale nic z tego nie wyniknęło , rozjechaliśmy się w swoje strony . Przyszedł październik , rzuciliśmy się w wir życia studenckiego ( raczej na początku marnego , bo przeżyliśmy po tych naszych szkółkach lekki szok , jak na pierwsze koło , notabene z "kości " musieliśmy opanować tyle materiału , ile przez pó roku w liceum ) .Ale powolutku zaczęliśmy rozumieć na czym polega studiowanie , no i czasu wolnego znalazło się troszkę więcej . Zaczęliśmy bywać na różnych imprezach , widywaliśmy się w pokojach znajomych ( mieszkaliśmy w różnych akademikach , bo w tym czasie na AM w Gdańsku był jeden akademik męski i dwa babskie ) , mijaliśmy się na uczelni ( niektóre wykłady lekarski i stoma miały wspólne ) , ale dalej się tylko obserwowaliśmy . Byliśmy też w innych związkach . Aż w kwietniu przyszły Jego imieniny , na które zostałam zaproszona i jak do tej pory nie dałam sie wyprosić
    Po pewnym czasie Jego koledzy z pokoju , którzy często odwiedzali moje współspaczki przyznali się , że kiedy mnie pierwszy raz zobaczyli od razu stwierdzili - to jest dziewczyna dla Robasa ! No i do dziś nie wiem czy oni w tym nie maczali paluszków a nawet jeśli to chwała im za to
    I tak jestem dziewczyną Robasa juz 25 lat , a w tym roku w kwietniu obchodzimy 20 rocznicę ślubu .
    Wiadomo , są chwile gorsze ( na szczęście rzadko ) , ale patrząc z perspektywy mogę z czystym sumieniem stwierdzić , że miałam wielkie szczęście spotykając Go na swojej drodze i mam nadzieję , że jak wcześniej pisała Ew-ka , będziemy się pięknie starzeć razem

    Pozdrowionka

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar _bogus_
    Zarejestrowany
    Aug 2003
    Posty
    2.104
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    117

    Domyślnie

    Wyrwałem Ją do tablicy
    Honor the past, live the present, create the future.
    -
    Dziennik*Komentarz*Zdjęcia

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar fizyk
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    okolice Lublina
    Posty
    5.999

    Domyślnie

    Widzę że wątek wraca do tematu
    pozdrawiam
    Grzesiek

    Fingerstyle Guitar - to jest to!

  5. #25

    Domyślnie

    C.D. (specjalnie dla Żaby) opowiadanie: " O zboku za oknem"
    .............ale postanowiłem na razie się nia odzywać . Pomyślałem sobie ,że może i jest w tym coś dziwnego ale niebezpieczeństwo narazie mi nie grozi a w sumie mieszkam tu krótko i o wszystkim jeszcze nie wiem .A poza tym ta uśmiechnięta mordeczka Aggi.......
    W pierwszych dniach mojego pomieszkiwania pracowałem wieczorami w dzień odsypiałem i czas powoli mijał.
    Niestety błogi spokój nigdy nie trwa wiecznie. Zacząłem pracować w normalnych bardziej ludzkich godzinach , wracałem do domu wczesnym popołudniem i tu niespodzianka ..... Wracam do domu ,włączam oświetlenie i po kilkudziesięciu sekundach słyszę dzonek telefonu. Podnoszę słuchawkę a tam z drugiej strony słyszę okropne (dla mnie oczywiście) dyszenie.
    Z przerażeniem w oczach odłożyłem słuchawkę ale po chwili moje przerażenie wzrosło.... TAM DYSZAŁ FACET!!!!!!! ...
    Aggi zaparła się ,że wcześniej takie rzeczy się nie zdarzały, wiec zacząłem się już powoli zastanawiać czy aby ubieram się właściwie, czy nie noszę zbyt obcisłych spodni...?
    Następnego dnia sytuacja się powtórzyła a potem znowu i tak przez kilka dni....
    Mój niepokój narastał, wychodząc na ulicę rozglądałem się uważnie wokół siebie i nie schylałem się nawet jeśli na chodniku leżała grubsza gotówka.....
    Po kilkunastu dniach pomyślałem sobie,że to nie może tak dłużej trwać i postanowiłem działać.
    Wieczór dłużył mi się niesamowicie kiedy siedziałem w salonie wpatrując się w czarny aparat jak hinduski fakir w jadowitą kobrę.
    Telefon nie dzwonił....................................
    Zrezygnowany zacząlem zbierać się do wyjścia kiedy..........................
    C.D.N

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    Mój niepokój narastał, wychodząc na ulicę rozglądałem się uważnie wokół siebie i nie schylałem się nawet jeśli na chodniku leżała grubsza gotówka.....
    wiec zacząłem się już powoli zastanawiać czy aby ubieram się właściwie, czy nie noszę zbyt obcisłych spodni...?
    umre ze śmiechu.....

    dalej długi!!!!!!
    Nie pozwól mi czekać tak długo na cd.
    plizzzzzzzz

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar fizyk
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    okolice Lublina
    Posty
    5.999

    Domyślnie

    Dobre!
    Czekamy ..
    pozdrawiam
    Grzesiek

    Fingerstyle Guitar - to jest to!

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    zaba -umiera ,a ja konam ze śmiechu i .....czekania na cd.....

    Długi - jak długo nas będziesz męczył ?

    widzę ,że szykuje sie powieść w odcinkach .......

  9. #29
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Aggi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Middle of... :-)
    Posty
    4.443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ew-ka
    Długi - jak długo nas będziesz męczył ?
    długi męczy długo
    traumę do dziś odczuwa i nie może za jednym zamachem wszystkiego, bo w przerwach napić się musi. To straszna historia...

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aggi
    Cytat Napisał Ew-ka
    Długi - jak długo nas będziesz męczył ?
    długi męczy długo
    traumę do dziś odczuwa i nie może za jednym zamachem wszystkiego, bo w przerwach napić się musi. To straszna historia...
    już się nie mogę doczekać ciągu dalszego tej historii - Długi nie daj się prosić pisz szybciutko co było dalej

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar fizyk
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    okolice Lublina
    Posty
    5.999

    Domyślnie

    Długi - pisz chłopie. NIe każ nam czekać
    pozdrawiam
    Grzesiek

    Fingerstyle Guitar - to jest to!

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    Długi no pisz wreszcie o tym dzokeju co konia po kasku walił
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  13. #33

    Domyślnie

    C.D. (specjalnie dla Żaby) opowiadanie: " O zboku za oknem"

    ................................kiedy usłyszałem dżwięk dzwonka. Niewiele się namyślając rzuciłem się do telefonu o mało nie tracą zdrowia w zetknięciu z szafką na buty i futryną...................... jeden sygnał................drugi................ mam zdążyłem , poderwałem słuchawkę do ucha i niezastanawiając się co robię naśladując mojego tajemniczego telefonistę zacząłem o słuchawki namiętnie i dyszeć i jęczeć .........
    Odpowiedziała mi złowróżbna cisza......................
    Zadowolony z siebie odłożyłem słuchawkę na widełki ale cały czas nie mogłem pozbyć się uczucia ,że coś jest nie tak......
    Chodziłem po mieszkaniu próbując sobie uzmysłowić co jest źródłem mojego niepokoju , gdy nagle poczułem zbliżający się nieuchronnie skurcz serca a w mózgu wybuchła mi supernowa.........................
    A jeżeli to nie był ON!!!!!!!!!!!!!!!! Jeśli to dzwoniła własci cielka mieszkania!!!!???? A może to Aggi albo nie daj Boże któryś z moich kumpli!!!!!!!!!!!!!!! Albo któraś z mam ??????
    ..............Tysiące mysli kołatało się w mojej sponiewieranej po zetknięci z metalową futryną głowie a stojąc przed lustrem mogłem obserwować jak mój do tej pory piękny cimny blond włos zaczyna przypruszać siwizna.
    To było ponad moje siły , nerwowo reagując na każdy dżwięk podobny do dzwonka telefonu wsłuchując się odgłosy kroków na korytarzu i jak skazaniec czekający na wyrok czekając na zgrzyt zamka w drzwiach poczłapałem w stronę lodówki......................
    C.D.N

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    Cytat Napisał długi
    ... zacząłem o słuchawki namiętnie i dyszeć i jęczeć .........
    C.D.N

  15. #35
    Guest

    Domyślnie

    Zaraz, zaraz... znaczy Ty, długi, z odzysku jesteś?

  16. #36
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar _bogus_
    Zarejestrowany
    Aug 2003
    Posty
    2.104
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    117

    Domyślnie

    Cytat Napisał długi
    (...)A jeżeli to nie był ON!!!!!!!!!!!!!!!! Jeśli to dzwoniła własci cielka mieszkania!!!!???? A może to Aggi albo nie daj Boże któryś z moich kumpli!!!!!!!!!!!!!!! Albo któraś z mam ??????(...)
    Szybka wizyta u znajomego lekarza, zaświadczenie od niego ża miewasz nagłe i bardzo ostre ataki astmy. Zaświadczenie oprawić w ramki, wywiesić w strategicznym miejscu
    Honor the past, live the present, create the future.
    -
    Dziennik*Komentarz*Zdjęcia

  17. #37
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar _bogus_
    Zarejestrowany
    Aug 2003
    Posty
    2.104
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    117

    Domyślnie

    Cytat Napisał matka
    Zaraz, zaraz... znaczy Ty, długi, z odzysku jesteś?
    Wszelkim insynuacjom że długi jest surowcem wtórnym - mówimy zdecydowane NIE ! (choć krążą słuchy że selimm mówi to 'nie' cicho i bez przekonania, krzyżując palce )
    Honor the past, live the present, create the future.
    -
    Dziennik*Komentarz*Zdjęcia

  18. #38

    Domyślnie

    obejrzałem się dokładnie nigdzie nie ma napisane grune punkt

  19. #39
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał _bogus_
    Cytat Napisał matka
    Zaraz, zaraz... znaczy Ty, długi, z odzysku jesteś?
    Wszelkim insynuacjiom że długi jest surowcem wtórnym - mówimy zdecydowane NIE !
    Dobra, dobra.
    A kto go przerobił?

  20. #40

    Domyślnie

    Jeszcze nikt chociaż paru próbowało

Strona 2 z 23

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony