dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 23
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 456
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    a co na to sztab wyborczy LSD ..??...
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  2. #42
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał długi
    Jeszcze nikt chociaż paru próbowało
    A wąsik jeszcze ma?

  3. #43
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Aggi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Middle of... :-)
    Posty
    4.443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    Cytat Napisał matka
    Cytat Napisał długi
    Jeszcze nikt chociaż paru próbowało
    A wąsik jeszcze ma?
    neee.... uriezał sobie po pierwszej porcji jadowitego komentarza w 1993

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Jak sie poznaliśmy? To było tak dawno, że nikt nie pamięta!
    A na poważnie. Jako zakała jednej ze szkół średnich przeniosłem się do innego liceum znacznie niżej notowanego w rankingach. Super szkoła, super nauczyciele. Harcerstwo, gazetka szkolna odbijana na spirytusowym powielaczu. Oczywiście po uzyskaniu aprobaty cenzury. Zapomniałem dodać, że to były czasy gdy panował niejaki "Wiesław". Gdyby młodsi forumowicze nie wiedzieli o kogo chodzi, to proszę pytać dziadków, wydział historii najbliższej uczelni, lub Intytut Technologii Budowlanej - najlepiej specjalistów od betonu. Należeliśmy do jednej drużyny harcerskiej. Majowy biwak w Izabelinie pod Warszawą. Noc przegadana na leżącym na ziemi, obok szkoły słupie telefonicznym. Spać się nie dało, bo strasznie cięły komary. Tak się poznaliśmy. Komary, a nie mrówki.
    Później obóz nad Nidzkim i tak jakoś jesienią, w październiku ,wracałem do domu z paczką makaronu kupioną w sklepie. To chyba przez ten makaron zwróciła na mnie uwagę.
    W tym roku minie 39 lat od tego spotkania z makaronem w tle, 34 lata od "TAK". Troje dzieci, dwóch wnuków, mazurska "komturia" której remont jeszcze trwa. I oby trwał jak najdłużej, by można było krzyknąć: "chwilo trwaj wiecznie"
    Ale się rozpisałem

  5. #45
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aggi
    Cytat Napisał matka
    Cytat Napisał długi
    Jeszcze nikt chociaż paru próbowało
    A wąsik jeszcze ma?
    neee.... uriezał sobie po pierwszej porcji jadowitego komentarza w 1993
    No to znaczy, że przerobiony.

  6. #46
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar _bogus_
    Zarejestrowany
    Aug 2003
    Posty
    2.104
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    117

    Domyślnie

    Cytat Napisał matka
    Cytat Napisał Aggi
    Cytat Napisał matka
    Cytat Napisał długi
    Jeszcze nikt chociaż paru próbowało
    A wąsik jeszcze ma?
    neee.... uriezał sobie po pierwszej porcji jadowitego komentarza w 1993
    No to znaczy, że przerobiony.
    W ramach męskiej solidarności (i solidarności wąsów) wyjaśniam Szanownym Paniom iż w takich sprawach jak wąsy mężczyzna podejmuje decyzję sam. Samiusieńki. To tylko kobietom się wydaje że ich komentarze wpłynęły na zmianę wyglądu. Po prostu przyszedł czas na zgolenie wąsów to się je zgoliło. A że zbiegło się to przypadkowo z jakimiś komentarzami jadowitymi nie znających się na rzeczy i po prostu zazdroszczących ozdoby kobietek - to przypadek. Zawsze są jakieś takie komentarze - i niezależnie kiedy by człowiek wąsów nie zgolił to znajdzie się jakaś dzierlatka która będzie sobie próbowała przypisać zasługę. A to jest WIERUTNE KŁAMSTWO
    (i proszę bez żadnych komentarzy o uderzeniu w stół i nożycach)
    Honor the past, live the present, create the future.
    -
    Dziennik*Komentarz*Zdjęcia

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał _bogus_
    w takich sprawach jak wąsy mężczyzna podejmuje decyzję sam. Samiusieńki. To tylko kobietom się wydaje że ich komentarze wpłynęły na zmianę wyglądu.
    Czy jestes pewny tego co napisales?
    Tak wogole to zboki te lodziaki
    Sapia , dysza i lomocza

  8. #48
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Aggi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Middle of... :-)
    Posty
    4.443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi
    Tak wogole to zboki te lodziaki
    Sapia , dysza i lomocza
    i rżną sie po wąsach

  9. #49

    Domyślnie

    Przepraszam ...
    Czy może mnie ktoś podrapać po pleckach???
    Łyżkę do sorbetów se strasznie w piasku ubabrałem...
    //Postępuj tak jak byś chciał aby zasada twego działania obowiązywała powszechnie//

  10. #50

    Domyślnie

    C.D. (specjalnie dla Żaby) opowiadanie: " O zboku za oknem"
    ...........Lodowka jak na owe czasy była dość dobrze zaopatrzona więc wychyliłem sie z niej dzierżąc w reku butelkę ginu marki Excelent który w owym czasie z dużą przyjemnością smakowaliśmy i starajac się opanować drżenie rąk zacząłem topić rodzące się we mnie niepokoje.
    Telefon milczał jak zaklęty, a okna po przeciwnej stronie ulicy pozostawały ciemne tak jakby życie tam całkowicie wymarło.Nie ma chyba nic gorszego od takiej niepewności pomyślałem i zmieszalem kolejnego drinka...... Tak cholera nawet nie mogę do nikogo zadzwonić ........... Pozostaje tylko oczekiwanie................. ..................................butelka leniwie wysunęła mi się z ręki i z głuchym stukotem jak pukanie w wieko zamkniętej trumny potoczyła się po podłodze............................
    W ostatniej chwili pomyślałem : trudno jutro będzie nowy dzień i nie może być gorszy od dzisiejszego...
    C.D.N.

  11. #51

  12. #52
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Dopiero tu trafiłam...oczom nie wierzę...szpital ma nowy oddział, czy jak Teraz to spać nie pójdę, dopóki długi kolejnego oddcinka nie dopisze


  13. #53
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    długi - jesteś??? Dwa dni już minęło od poprzedniego odcinka Kiedy reszta?

  14. #54

    Domyślnie

    długi - nie daj się prosić!
    na dalszy ciąg czekają wszyscy z zapartym (ze śmiechu i emocji) tchem!!!!
    gdzieś ty?????[/b]

  15. #55

    Domyślnie

    C.D. (specjalnie dla Żaby) opowiadanie: " O zboku za oknem"

    ...Obudziłem się ze strasznym bólem głowy.Wspomnienia poprzednich dni zaciągnęła leciutka mgiełka niepamięci . Radosny i uśmiechnięty wskoczyłem pod prysznic i szybciutko popędziłem do pracy.Po drodze zatrzymałem się na chwilę przed "Europą" zapaliłem zpapierosa z dziewczynami - właśnie wychodziły z pracy- przez te codzienne spotkania , ja do pracy one z pracy i odwrotnie zadzierzgnęła się między nami jakaś nić przyjaźni. W pracy jak rzadko wszystko było O.K. nikt się nie spóźnił , samochody powyjeżdżały na czas , rzadnych telefonów z reklamacjami ....normalna sielanka. W tak miłej atmosferze czas mijał niepostrzeżenie.....,zaczęła się zbliżać godzina pójścia do domu ale jakoś tak podświadomie szukałem sobie ciągle nowego zajęcia .Nie ciągnęło mnie z powrotem do domu.Niepewność tego co mnie tam spotka skutecznie ochłodziła moj początkowy entuzjazm z jakim wracałem w domowe pielesze. Robiło się coraz później wszyscy pracownicy już wyszli ,telefony coraz rzadziej zkłócały ciszę swym dźwiękiem ,sprzątaczki nerwowo kręciły się przy drzwiach ............................... czas na mnie ..............
    Z szybkością która zawstydziła by chyba żółwia zacząłem zmierzać w stronę domu obejrzałem wszystkie możliwe wystawy,pogadałem z miejscowym żulem zwanym niewiem dlaczego"Marmurem" ,który zawsze grzecznie mi się kłaniał, wszedłem do kilku sklepów choć tak naprawdę nie miałem nic do kupienia i tak gdy zaczął zapadać zmierzch stanąłem przed drzwiami domu............
    Rozejrzałem się czujnie dookoła i niezauważywszy nic co mogło by mnie zaniepokoić wbiegłem na klatkę schodową .Szybko nacisnąłem guzik windy lecz kiedy usłuszałem ,że zjeżdża zmieniłem decyzję i co tchu pobiegłem po schodach.Ostrożnie starając się nie robić nipotrzebnego hałasu podszedłem do drzwi i................................................. ......tu było wszystko w porządku , w mieszkaniu też nie zuważyłem śladów czyjejś bytności . Rozluźniony już zupełnie rzuciłem w przdpokoju teczkę ,wszedłem do kuchni zmieszałem sobie drinka po czym skierowałem się do salonu . Pewnym krokiem podzedłem do okna aby rzucić okiem na kamienicę na przeciwko ...................................i wszystkie okna były ciemne .Wyglądała na opustoszałą. Już miałem odchodzić kiedy okna na poddaszu rozbłysły światłem.........................
    On tam był...............................
    Po raz kolejny wyglądało to tak jak by czekał na mój ( a może jednak Aggi ) powrót do domu . Jak zawsze był zupełnie sam ale dzisiaj coś było nie tak...........................
    Był kompletnie ubrany i n i c n i e m i a ł w r ę k u !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Młodzieniec pokręcił się trochę po mieszkaniu , włączył wszystkie możliwe światła, odsłonił okna , wyglądało to , jak by się do czegoś przygotowywał..................
    W pewnym momencie stanął przy oknie i patrzył w moją stronę jakby chciał spojrzeć mi prosto w oczy po czym stanął na środku pokoju , odwrócił się tyłem i........................................
    C.D.N.

  16. #56

    Domyślnie

    długi - ty jesteś niemozliwy!!!!!! jak mozna przerywać w TAKIM momencie?

  17. #57
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    długi - boszeeeeeeeeee co on Ci pokazał Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy

  18. #58

    Domyślnie

    C.D. (specjalnie dla Żaby) opowiadanie: " O zboku za oknem"


    .........................zdecydowanym ruchem ściągnął spodnie po czym pochylił się i pokazał mi d u p ę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Poczułem się jakby ktoś rąbnął mnie czymś ciężkim w głowę. mięśnie mi zesztywniały a szklanka o mało nie wysunęła mi się z dłoni....
    POKAZAŁ MI D U P Ę............... ,przez głowę przewinęło mi się tysiące myśli zupełnie jak u bohaterów podrzędnych powieści w chwili śmierci, po chwili jednak zadałem sobie pytanie jaki cel miała ta demonstracja????????
    Czy była to tylko reakcja sfrustrowanego faceta ,który przez tak wiele dni demonstrował Aggi swoje warunki i możliwości a nagle zauważył w jej pobliżu obcego samca i z rozpaczą językiem ciała krzyknął pocałuj mnie......................
    czy może dopiero teraz dostrzegł ,że go podpatrujemy i zniesmaczony naszą wątpliwą rozrywką okazał swe niezadowlenie mówiąc a pocałujcie mnie.....
    czy może to mnie chciał zaktywizować prezentując swoje ...... wdzięki...
    Jak narazie wszystkie te pytania pozostawały bez odpowiedzi. Do końca wieczoru już nic się nie wydarzyło. Telefon milczał jak zaczarowany a okna po przeciwnej stronie ulicy zaciągnięte ciężkimi zasłonami kryły przedemną odpowiedzi na dręczące mnie pytania.
    Następnego dnia wróciłem z pracy dość późno .Nadmiar pracy pozwolił zapomnieć o przeżyciach ostatnich dni .Zmęczony ale spokojny wszedłem do mieszkania , zamknąłem drzwi i w tym momencie za plecami usłyszałem głos..........................
    C.D.N

  19. #59
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    Długi , a moze on Cie podgladał i wpadł przez to w kompleksy
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  20. #60
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Aggi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Middle of... :-)
    Posty
    4.443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    Cytat Napisał selimm
    Długi , a moze on Cie podgladał i wpadł przez to w kompleksy
    neee, długi miał okno od pokoju na drugą stronę i długiego podglądałam tylko ja z koleżankami , czasami, w ciekawszych momentach, pukając mu w szybke z mojego balkoniku

Strona 3 z 23

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony