dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 13
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 260
  1. #241

    Domyślnie

    Moze Hanka nie ma zyczenia wyluzowac.
    a ja chadzam do teatru, do Opery i Filharmonii

    Jestem ratyfikowanym sober Analyst , raczej wiecej on niz off the wagon .

  2. #242
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Owszem, tylko , że jakoś z kapsaicyną masz do czynienia za każdym razem jak jesz papryczke chili. Umierasz od tego? Twoje kubeczki smakowe sie wypalają?

    Koty w naturze ze sobą walczą o teren łowiecki. Przy okazji tych walk dochodzi czesto do cięzkich uszkodzeń ciała. Ale oczywiście, jak człowiek ma kota tylko skutecznie przegonić to jest barbarzyńcą.

    Ale zawsze znajdą się "miłośnicy" zwierząt dla których nawet krzyknięcie na kota (bo kot ma wrazliwy słuch) jest objawem dręczenia.

  3. #243

    Domyślnie

    Skąd u Was bierze się tyle pomówień i nienawisci do ludzi, pod pozorem dobroci dla zwierząt ?

    Zdaję sobie sprawę, że anonimowość na forum wyzwala Wasze niskie instynkty .
    Jeżeli bezpodstawne obrzucanie inwektywami innych i wymyślanie bzdurnych oskarżeń stanowi dla Was terapię, gdyż nie stać Was na normalne leczenie, to traktuję to jako stan wyższej konieczności.

    Życzę Wam szybkiego powrotu do zdrowia.
    ..
    Pozwólcie roślinom spokojnie rosnąć, bez cudowania i zbędnych wynalazków !
    Nie udzielam już porad na priv. Proszę do mnie nie pisać i nie przesyłać zdjęć

  4. #244

    Domyślnie

    Proponuje przejzec watek "chcialabym miec ges...." gdzie szanowny przedmowca popisywal sie swoja kultura i sympatia do mnie....." wariatka, glupia, chora umyslowo......." itp . Bylo to szczere nawolywanie do milosci.
    a ja chadzam do teatru, do Opery i Filharmonii

    Jestem ratyfikowanym sober Analyst , raczej wiecej on niz off the wagon .

  5. #245

    Domyślnie

    Cytat Napisał lump praski
    Proponuje przejzec watek "chcialabym miec ges...." gdzie szanowny przedmowca popisywal sie swoja kultura i sympatia do mnie....." wariatka, glupia, chora umyslowo......." itp . Bylo to szczere nawolywanie do milosci.
    Ano, przejrzyj i znajdź chociaż jeden mój post w którym użyłem do Ciebie okreslenia: ..." wariatka, glupia, chora umyslowo..." .
    Jeżeli znajdziesz to skopiuj, zacytuj i podaj link.

    Przy okazji zobacz tam swoje wypowiedzi i epitety jakimi się posługiwałaś w stosunku do forumowiczów.

    Nie prowokuj !
    ..
    Pozwólcie roślinom spokojnie rosnąć, bez cudowania i zbędnych wynalazków !
    Nie udzielam już porad na priv. Proszę do mnie nie pisać i nie przesyłać zdjęć

  6. #246
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Pinus, daj spokój, przecież wiesz, że to i tak bezcelowe.
    Są sytuacje, w których nie dyskutuje się.
    Ew-ka o tym pisze.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  7. #247

    Domyślnie

    ....." gdyz nie stac was na leczenie", .... " zycze szybkiego powrotu do zdrowia"...patrz wyzej. Nie ma to jak zasugerowac, ze interlokutorzy sa chorzy psychicznie a my , zdrowa i krzepka czesc spoleczenstwa mamy oczywiscie racje we wszyskim. Charakterystyczne jest to zwlaszcza dla pewnego odlamu mezczyzn polskich, szczegolnie jak dyskutuja z kobieta - nie ma to jak d e l i ka t na aluzja , ze baba jest wariatka !
    a ja chadzam do teatru, do Opery i Filharmonii

    Jestem ratyfikowanym sober Analyst , raczej wiecej on niz off the wagon .

  8. #248
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar MarzannaPG
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    1.967
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Cytat Napisał zaba_gonia
    Cytat Napisał dompodsosnami
    OK. Sama piszesz, że myszy jest za dużo:
    Cytat Napisał JoShi
    sa gatunki zwierząt, których populacje kurczą się niebezpiecznie na naszych oczach i nie są to na pewno myszy.
    Ja w celu zredukowania populacji myszy w moim gospodarstwie używam kotów.
    Kotkę zamierzam wysterylizować. Jest wystarczająco wiele kociąt na tym świecie.
    I nadal uważam, że propozycja traktowania kotów gazem pieprzowym to skandal.
    Jestem dokładnie tego samego zdania!!!!!!!!!!

    Mam w domu swoje dwa koty a na moja działke pzrychodzi mnóstwo bezpańskich , których bardzo mi szkoda . Często je dokarmiam. Sa wystraszone i głodne..często przyprowadzja swoje małe...Nawet zastanawiam sie jak je złapac i wysterylizowac u weterynarza z TOnZ
    Owszem załatwiaja się na mój trawnik , albo "sraja" do piasku..No i co z tego???????????
    Mam je za to zabijac???????????

    Ludzie badźcie ludźmi.....
    Podpisuje się pod powyższymi wypowiedziami.
    Od siebie dodam: smutne, że wyprowadzamy się do domków za miasto, do natury a potem tę naturę próbujemy 'zabetonować', 'zneutralizować' itp. Pełno tutaj postów typu "jak się pozbyć"... Jak nie krety to koty, jak nie koty to ptaszki... Ostatnio sąsiadka wpadła na pomysł, że będzie sypać trutkę na ptaszki, bo jej srają na dach!

  9. #249

    Domyślnie

    a miało byc o tym jak przepędzić kota....
    Ale....ale...posłuchałam parę miesięcy temu rady Mirka...wszystkie rabaty mam obsypane korą, od tamtej pory nie widziałam żadnego kota..jedyny który się kręcił rozkopał mi barwinka- ale tam była góra ziemi bez kory więc- wcale się nie dziwię. Do tematu pewnie powrócę wiosną jak zaczną wschodzić hiacynty czy tulipany, wówczas będzie widac czy koty dalej traktuja mój ogród jak toaletę czy nie. Mam jednak nadzieję że kora skutecznie je zniechęci do robienia jakichkolwiek podkopów
    Życie jest piękne, jeśli żyć się umie.

  10. #250
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ewazych
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    170
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    tak ale czy tulipany i żonkile przebiją się przez korę?

  11. #251

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewazych
    tak ale czy tulipany i żonkile przebiją się przez korę?

    bez problemu sie przebija, rok temu posiadziłam i w tym roku pięknie kwitły

  12. #252

    Domyślnie

    potwierdzam moje nie miały problemu z przebiciem się, mało tego zawsze to jakas ochrona przed mrozem. Pozdrawiam
    Życie jest piękne, jeśli żyć się umie.

  13. #253

    Domyślnie

    Podnoszę temat - włazi mi kot na działkę i wypróżnia się na trawę - dzieje się to w nocy. Dla wszystkich którzy rozumieją mój problem proszę o info na priv o sprawdzonych sposobach lub preparatach do rozwiązania ostatecznego, najważniejsze - gdzie je kupić?

  14. #254

    Domyślnie

    najlepszy sposób na kota....to PIES ale...ale...kiedy pies jest w domu, to kot i tak wejdzie. jednakże od kiedy mam rabaty podsypane kora kot się nie załatwia...na wiosnę miałam czym sie pochwalic, zadnych wykopanych cebul, żadnej kociej toalety...jedynie nornice mi podjadły krokusy...tak będzie z 200 sztuk...
    Życie jest piękne, jeśli żyć się umie.

  15. #255

    Domyślnie

    Mi nie chodzi o rabaty, kot s*a po prostu na trawę, mam małe dzieci i nie chcę się stresować że wdepną w gó*no. Pytam tych którzy mieli taki problem i go jakość załatwili.

  16. #256

    Domyślnie

    czy widziałeś że to kot?

    koty nie załatwiają się na trawę, szukają piasku lub świeżo skopanej ziemi w której zagrzebują swoje "prezenty",
    myślę że to raczej pies biegający luzem, te i owszem robią "to " tylko w trawę i to najlepiej wyższą niż nasze przystrzyżone trawniczki, chyba że nie ma wyboru i jest tylko taka

  17. #257

    Domyślnie

    Cytat Napisał jadimusic
    Podnoszę temat - włazi mi kot na działkę i wypróżnia się na trawę ...
    U mnie jest to samo (teren ogrodzony więc na pewno kot). Co robić. Zanieczyszczone są m.in. warzywa odchodami.

  18. #258
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar G.N.
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Skąd
    Kraków trochę Królówka
    Posty
    1.403

    Domyślnie

    Cytat Napisał andrzej49
    ....(teren ogrodzony więc na pewno kot). ....
    Też podejrzewałem koty o poranne prezenty na wycieraczce, aż przyuważyłem kunę jak mi s** pod drzwiami
    Taki żel Get off My Garden nie najgorzej działał (na kuny też)

  19. #259

    Domyślnie

    Tak na prawdę nie jestem pewien, że to kot, ale działka jest tak ogrodzona, że pies nie ma szans wejść. Chyba, że to rzeczywiście kuna, ale to wszystko jedno. Mam już tego dość i nie chcę półśrodków - rozsypywałem już coś odstraszającego dookoła działki i niewiele to dało. Najlepiej kupiłbym wn*ki lub jakąś strych**nę, ale nie wiem gdzie to dostać.

  20. #260

    Domyślnie

    U mnie na pewno kot!!! Widziałem go kilka razy w trakcje załatwiania w warzywach. Przez to wyrzuciłem dużo warzyw... . Uszkodził mi też pazurami basen, folię tunelową, ... . To kot sąsiada. Nie jest szczepiony ani odrobaczywiany.

Strona 13 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony