dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lenowo

    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    131
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Tu prosimy o komentarze i uwagi do naszego dziennika.
    Obrazki do naszego dziennika możecie obejrzeć w
    http://www.onet.pl, w serwisie-Ludzie-Fotoalbumy wpisując w okienku "szukaj" na stare lata.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Ciekawa jestem, jak "stare lata"
    Dziennik rozpoczął się b. ciekawie, kosztorys lekko przerażający.
    Jaki to projekt i jakie wykończenie?
    Acha, zdjęcia fajne, okolica piękna, jeżeli mozesz to je podpisuj. Pozdrawiam Majka

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lenowo

    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    131
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Majka,dziękuję za miłe słowa.Zdjęcia postaram się w przyszłości podpisywać.Obecnie mam 49 lat i uważam że należy pomyśleć o drugiej połowie życia. Dzieci mamy odchowane i prawie usamodzielnione.
    Wyznaję teorię że do 50-tki powinno się osiągnąć w życiu swoje szczyty/w życiu zawodowym i prywatnym/ i zacząć myśleć o korzystaniu z tego co się osiągnęło.Moje słoneczko od przyszłego roku przechodzi na wcześniejszą emeryturę.W związku z tym decyzja o rozpoczęciu budowy siedliska "na stare lata".Ja jeszcze trochę popracuję aby doprowadzić naszą inwestycję do końca.
    Nie budujemy domu dla przyszłych pokoleń lecz dla nas, aby było wygodnie i miło.
    Gratuluję ci twojego domu i myślę że moja przygoda z budową będzie trwała trochę krócej.
    Pozdrawiam.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Ja też mam nadzieję Będę Wam kibicować. Powodzenia.

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Agacka
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    9.875

    Domyślnie

    Również się cieszę że przebrnęliscie "pierwsze kłody". Zaciekawiła mnie Wasza historia, bo sama z podobnymi problemami sie będę borykać! Jetem też posiadaczką działki rolnej niestety tylko 44 ary W moim posiadaniu jest też inne 22 ary. W gminie obecnie toczy się zmiana planu zagospodarowania terenu i końca jej nie widać (może jeszcze parę lat) Tak więc planuję najlepiej wydzierżawić jeszcze "parę " arów by miec możliwość starania się o siedlisko.Projekt domku juz mam, podobnie robiony na zamówienie (5,000 zł).Jeszcze nie piszę dziennika budowy bo nie wiem jak szybko się uporam z możliwością budowania się. Pozdrawiam i życzę powodzenia i trzymam za Was kciuki!

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lenowo

    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    131
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Agacka,sładaj wniosek o wydanie Warunków Zabudowy i Zagoospodarowania Terenu dla twojej działki.Wydania decyzji nie mogą ci odmówić.Mogą jedynie wstrzymać wydanie decyzji w związku z
    opracowywaniem nowego planu zagospodarowania do 12 miesięcy od czasu ogłoszenia decyzji o wszczęciu postępowania w sprawie nowego planu.Po tym terminie muszą ci wydać decyzję zgodną z obowiązującym planem.Chyba że to byłoby dla ciebie niekorzystne.
    Powodzenia!!!

  7. #7

    Domyślnie

    Hallo,
    zycze powodzenia i wytrwalosci. Sama tez mieszkajac poza granicami kraju buduje moj wymarzony domek i mam te same szczytne plany skonczyc do swiat Bozego Narodzenia. Zycze dalej powodzenia. Jedno male pytanko, dlaczego zmieniliscie plany z braasa na co innego? Tak tylko z ciekawosci bo tez chce polozyc braasa
    Pozdrowionka

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lenowo

    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    131
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Dachówkę zmieniliśmy ponieważ wymarzyło się nam że nasz domek będzie biały a dachówka będzie zielona.Zielony Brass kosztuje majątek a zieloną dachówkę UNIBET dostanę za 37 zł/m2.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony