dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 70
  1. #61
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Artdom, nie wspominasz o cementowym, niemieckim Nelskampie, który jest dobrą konkurencją dla znanego już Braasa

    http://www.nelskamp.de/menue-links/p...reinigend.html

    http://www.transdach.pl/index.php?op...d=79&Itemid=87

  2. #62
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    ila66

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    15.477

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kacperski
    ... ta dachówka jest b.łatwa do położenia bo jej zamki prawie nie istnieją ...
    a gdyby miala wieksze zamki , to by byla trudna do polozenia ?
    nie widze zwiazku wysokosci zamka z trudnoscia w kryciu

  3. #63
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Roben, kasztan od listopada 2002 na dachu, nie cieknie, śniegu nie widziano,
    górale kilka fauli popełnili, ale zostały naprawione przez inną ekipę

  4. #64

    Domyślnie Re: roben prawda ze strony wykonawcy

    Cytat Napisał ila66
    Cytat Napisał artdom
    Jestem inżynierem po Politechnice Krakowskiej prowadzę firmę budowlaną od 1997 roku.
    ktos z takim wyksztalceniem i doswiadczeniem bedzie dla nas kopalnią wiedzy , zwlaszcza w temacie dach ciesze sie , ze do nas dolaczyles , witaj na forum
    będe się starał ale jestem trochę zajęty więc jakbym nie odpowiadał to proszę na poczte

  5. #65

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    Artdom, nie wspominasz o cementowym, niemieckim Nelskampie, który jest dobrą konkurencją dla znanego już Braasa

    http://www.nelskamp.de/menue-links/p...reinigend.html

    http://www.transdach.pl/index.php?op...d=79&Itemid=87

    popieram ale tu nie chodzi o reklamę poszczególnych produktów tylko o ideę dobrego wykonania jestem pewien iż nie ma lepszej dachówki betonowej od ceramicznych z wyższej pólki. możemy toczyć spory pomiędzy najlepszą cementową a kiepściejszymi ceramicznymi. To tak jak powiedzieć że najlepszy opel jest lepszy od najgorszego mercedesa.

  6. #66

    Domyślnie

    Cytat Napisał ila66
    Cytat Napisał Kacperski
    ... ta dachówka jest b.łatwa do położenia bo jej zamki prawie nie istnieją ...
    a gdyby miala wieksze zamki , to by byla trudna do polozenia ?
    nie widze zwiazku wysokosci zamka z trudnoscia w kryciu
    kacperski ma rację przy mniejszych zamkach można więcej ocyganić.
    Można powiedzieć że iż większe zamki tym trudniej oszukać tak aby tego nie było widać z zewnątrz. i tyle.

  7. #67
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Pest

    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    1

    Domyślnie

    Mam problem z dachówką robena. Jeżeli ktoś miał podobną sytuację proszę o kontakt Mój e-mail : [email protected]

  8. #68
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Boszsz... A może by tak zacząć od przeczytania tytułowego posta w tym wątku??

  9. #69

    Domyślnie

    A ja uważam że wina leży po stronie Twoich fachowców , na pewno oni źle położyli dachówkę , lub przy kładzeniu dachówki uszkodzili Ci papę lub folię . Ja właśnie miałam taki problem , dach przeciekał i niestety musieliśmy cała dachówkę ściągać z dachu , wymieniać papę na folię bo cała była potargana , zmienić blachy w koszach , od nowa zakładać rynny , woda zamiast cieknąć do rynien przelewała się za nie , mogę wymieniać mnóstwo wad , już nie wspomnę o moich nerwach i o straconych pieniądzach ..... Teraz dach jest w porządku nic się nie dzieje , robiła mi druga firma i jest jak na razie ok .
    poziomka_a

  10. #70

    Domyślnie A kto poniósł koszty?

    Cytat Napisał poziomka_a Zobacz post
    A ja uważam że wina leży po stronie Twoich fachowców , na pewno oni źle położyli dachówkę , lub przy kładzeniu dachówki uszkodzili Ci papę lub folię . Ja właśnie miałam taki problem , dach przeciekał i niestety musieliśmy cała dachówkę ściągać z dachu , wymieniać papę na folię bo cała była potargana , zmienić blachy w koszach , od nowa zakładać rynny , woda zamiast cieknąć do rynien przelewała się za nie , mogę wymieniać mnóstwo wad , już nie wspomnę o moich nerwach i o straconych pieniądzach ..... Teraz dach jest w porządku nic się nie dzieje , robiła mi druga firma i jest jak na razie ok .
    Jakiego rzędu to były koszty? Ja mam tez problem z cieknącym dachem

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony