dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWY KRÓL ZWIERZĄT
    tyberian

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.002

    Domyślnie

    Zielonooka to jakiś nowy cud nad Wisłą! Jesteś niesamowita. I Ty mi mówisz, że ja Cię "zacznę lubić"? Ja Cię zdalnie uwielbiam! Wiesz o tym i to od dawna. Zresztą cichych wielbicieli masz tu wielu, ja się nie ukrywam. Ty ewidentnie "dajesz się lubić" to fakt.
    W sprawie Durrella, adres wyślę na pw ale co z Tobą. Czy masz też egzemplarz dla siebie? To niemożliwe żebyś tego nie przeczytała, jeśli jest tylko jeden, to poczekam ile trzeba mając nadzieję na posiadanie w przyszłości, mogę długo i z przyjemnością poczekać wiedząc, że Ty to czytasz i świetnie się bawisz. W końcu należy Ci się dawka radości po tych stresach.
    Napisz ile krzyknęli na Allegro, nie wypada nie regulować rachunków, tym bardziej takich.
    Przyjmij uściski na odległość, cieszę się jak dziecko!
    Wiara w zwycięstwo jest połową zwycięstwa.

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Tyberian - zakupilam 1 egzemplarz i wyslalam pytanie jak zakupic drugi (nie bylo opcji zeby kupic od razu 2 a chce uniknac sytuacji ze sprzedajacy uzna ze sie rabnelam przy składaniu zamowienia) czekam na potwierdzenie przyjecia zmowienia i odp co z 2ga ksiazka
    w razie czego jak drugiego nie bedzie to pozwole sobie przeczytac pierwsza i potem ci odeslac

    mam nadzieje ze chodzi o te ksiazke ????



    cena za ksiazke jest niska (naprawde ) - w cenie 2 filizanek dobrej kawy na miescie
    ewentualnie w ramach rekompensaty , jak bedziesz kiedys w wawce, to stawiasz mi kawe
    pozdrawiam

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWY KRÓL ZWIERZĄT
    tyberian

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.002

    Domyślnie

    Tak to ta książka. Jasne przeczytaj pierwsza i wobec tego nie wysyłaj, przyjadę i odbiorę osobiście a przy okazji będę miał możliwość zaprosić Cię na kawę. No to do zobaczenia. Napisz co sądzisz jak przeczytasz i wtedy ustalimy termin. Z wielką przyjemnością przyjadę mając w perspektywie kawę z Tobą i ukochaną książkę. To będzie święto.
    Wiara w zwycięstwo jest połową zwycięstwa.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielonooka
    Leo... tłumaczylaś, nie dotarło - trudno, faktycznie calego swiata nie zbawimy
    Wazne ze probowalas i wazne zeby cie nie zniechecilo to do wytlumaczenia (innym0 po raz drugi czy dziesiaty
    pozdrawiam!!!!
    A nie, nie zniechęci, wręcz przeciwnie, z tym większym ogniem będę "mendzić"

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał LeoAureus
    Cytat Napisał zielonooka
    Leo... tłumaczylaś, nie dotarło - trudno, faktycznie calego swiata nie zbawimy
    Wazne ze probowalas i wazne zeby cie nie zniechecilo to do wytlumaczenia (innym0 po raz drugi czy dziesiaty
    pozdrawiam!!!!
    A nie, nie zniechęci, wręcz przeciwnie, z tym większym ogniem będę "mendzić"

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWY KRÓL ZWIERZĄT
    tyberian

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.002

    Domyślnie

    Zielonooka, nieśmiało zapytam, czy już zaczęłaś czytać ? Od razu wyjaśniam, że chciałbym poznać Twoją opinię na temat książki i bardzo czekam na werdykt. Mam cichą nadzieję, że Ci się spodoba. Napisz co sądzisz. Pozdrawiam
    Wiara w zwycięstwo jest połową zwycięstwa.

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Witam!
    ksiazki jeszcze nie mam, w czwartek zrobilam przelewi czekam na przesylke (z Lublina chyba sprzedajacy byl) Mysle ze pon- wtorek powinna byc juz u mnie.
    Maja tylko 1 egzemplarz - wiec ja czytam pierwsza a potem sie jakos dogadamy jak ci ja przekazac (pamietaj o kawie )
    pozdrawiam!!!!

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWY KRÓL ZWIERZĄT
    tyberian

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.002

    Domyślnie

    Pamiętam, pamiętam, nie ma obawy. Jesli tak to czekamy na przesyłkę i pisz proszę. Takie czekanie to lubię.
    Wiara w zwycięstwo jest połową zwycięstwa.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony