Witam

Przedstawiam mały samouczek, jak w podpisie każdego postu zrobić odnośniki (linki) do dziennika i komentarzy:

1. Na stronie głównej odszukujemy wejście do profilu użytkownika i klikamy w Profil



2. W Profilu odszukujemy blok, 'Informacje Profilu', a tam odszukujemy pole 'Podpis'



3. Otwieramy jeszcze raz forum w drugim oknie przeglądarki, wchodzimy do naszego dziennika. Na przykładzie: 'Dziennik Maksia', kopiujemy odnośnik do dziennika (na obrazku zaznaczony na niebiesko)



4. Wracamy do naszego profilu i w podpisie wpisujemy wpisujemy nastepującą treść:

Pomiędzy [b][url=[/b] i ] wklejamy odnośnik do naszego dziennika, otrzymujemy taki efekt

następnie pomiędzy url] [/url wspisujemy treść, którą chcemy aby była wyświetlana jako odnośnik, np. Dziennik Maksia, efekt będzie następujący:

na końcu wpisu, po /url] wciskamy enter, proszę o tym pamiętać


6. Powtarzamy pkt 3 i pkt 4 z tą różnicą że podajemy odnośnik i opis do komentarzy

7. Końcowy efekt powinien być taki jak na ilustacji poniżej:



8. Przechodzimy w Profilu do bloku 'Preferencje' i zaznaczamy Tak przy polu 'Zawsze dodawaj mój podpis'



9. Przechodzimy w Profilu na sam koniec i klikamy na 'Wyślij'



10. W efekcie naszych starań, pod każdym postem jaki wyślemy na forum znajdzię się odnośnik do naszego dziennika i komentarzu, a wyglądać będzie następująco:



Mam nadzieję, że wyjaśniłem to dość jasno, w razie pytań, prosze o privy.
pozdrawiam
maksiu