dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 31 z 31
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Agacka
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    9.875

    Domyślnie

    Frajerem być nie warto, ale ja uważam że frajerami to są ci co palą oponami i jedzą z ogródka własne szambo! To co "zaoszczędzą" pewnikiem pójdzie na leczenia itp.
    Cóż pozostaje mi tylko życzyć frajerom smacznego i głębokich oddechów!

  2. #22

    Domyślnie

    Solidaryzuję się z tczarkiem.
    Jestem "ponad tym" wisi mi czy sąsiedzi kradną wodę czy trują. To jest ich problem i ich sumienia. Ja śpię spokojnie i nikt mi tego nie odbierze.Różnica tkwi w prostocie ich samoświadomości.
    Jeżeli sam sobie zadajesz pytanie czy warto robić źle to gwarantuje, że jak robić będziesz to nie będziesz szczęśliwszy. A jak nie będziesz szczęśliwy to wczasy nic tu nie zmnienią. A tak naprawdę jak będziesz bardzo chciał to na wczazsy i tak pojedziesz ( najwyżej co drugi rok ).

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jezier
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Korzeniówka
    Posty
    6.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Podejmując decyzję o tym aby wyprowadzić się na wieś ustaliłem z żoną, że komfort życia za miastem powinien być nie mniejszy niż w mieszkaniu w mieście. A więc nie zamierzam być m.in. palaczem w swoim domu, sprawy organizacyjne też chcę ograniczyć do minimum i nie martwić się o zaopatrzenie w opał, cotygodniowe zamawianie szambiarki itp. Ale największym kretynizmem wykazałbym się gdybym mógł odpowiadać karnie za np. wylewanie ścieków do kanału burzowego, palenie opon itp. A wiec frajerem być nie chcę a za komfort mogę dodatkowo zapłacić. W kominku mogę palić z pzyjemnością ale nie z konieczności.

  4. #24

    Domyślnie

    A skąd tyle tych opon do palenia macie ??
    Ja planuje ogrzewanie kotłem na paliwo stałe (głównie drewno), wspomagane kolektorami przez wymiennik ciepła i zasobnik.
    A jak się wybiore kiedyś na Karaiby w zimie - no tak dla zmiany klimatu - to grzałka elektryczna w zasobniku i ktoś z rodziny do doglądania - powinno wystarczyć.

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    tczarek...popieram

  6. #26

    Domyślnie

    He he, kupując działkę na wsi myślałem o czystym powietrzu, naturze, chciałem uciec od wielkomiejskiego smrodu, a tu masz... opony, plastiki, szamba, no ładnie. Czy to nie ja okazałem się frajerem? Nie. Mam zamiar z tym walczyć, co więcej uważam to za swój obowiązek wobec matki Ziemi. Namawiam do zmasowanego ataku na śmierdzieli. Są służby do tego powołane (ochrona środowiska, policja, urząd gminy ).To długa walka, ale warta zachodu. Powodzenia.

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Smok dnia 2003-02-25 22:50 ]</font>

  7. #27

    Domyślnie

    Mi też nie odpowiada kotłownia w piwnicy do której trzeba wchodzić pośrodku nocy aby rodzinie było ciepło ,a tym bardziej kotłownia w dużym pokoju (kominek z rozprowadzeniem)Jaki to nastrój może być z okopconych ścian ,czy też smrodu dymu z węgla .Tandeta takiego życia jest równa piciu czystej wódki efekt łatwy doznania takie sobie , a można pić przyzwoite wino czy zieloną herbatę .
    1

  8. #28
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    agnes

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    577
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    no,no ostre słowa, tandeta jest pojęciem względnym pokrewnym słowu "gust"

  9. #29

    Domyślnie

    ... a o gustach się nie dyskutuje...

  10. #30

    Domyślnie

    Powiem tak. Niejednokrotnie byłem w domach, w których pija się "przyzwoite wino czy zieloną herbatę" i mimo najlepszych systemów grzewczych, jakoś "wiało chłodem", ale daleki jestem drogi Miazgociągu od wydawania tak zdecydowanych ocen. Dziewczyny, myślę, że pojęcie gustu wiąże się z pojęciem wrażliwości, której czasem brakuje. Pozdrawiam.

  11. #31

    Domyślnie

    No miazgociąg bez przesady, co masz do czystej wódki? Ja taką pijam, a kocioł mam gazowy, podobno jeden z droższych, bo Viessmann'a. )
    Acha, no i przydomową oczyszczalnię też mam.

    Pozdrowionka
    Metal

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: Metal dnia 2003-03-05 17:19 ]</font>

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony