dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 7
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 123
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    No właśnie Skunks. Ja jak szukałem projektu (przeglądnąłem chyba tysiące) dla siebie, to nie mogłem znaleźć przyzwoitego projektu na moją szerokość działki 18 (później 19m). Czułem się olany.

  2. #42
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    No nie, tu przesadziles ..... moze nie olany .... lekko obsikany
    Za ponadnormatywne standarty luksusu trzeba placic

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Pitbull - czy ponadnormatywnym standardem określasz dom na działce szerokości 19m, poddasze użytkowe, salon, kuchnia, gabinet, pomieszczenie gospodarcze, spiżarnia, garaż połączony z domem, 3 sypialnie, garderoba i 2 łazienki. To były moje wymagania. Dużo spośród nas ma taki program.

  4. #44
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Duza czesc osob buduje domki o pow, 100 m2 w parterze (takie prezentuje Murator). W tym kontekscie Ty juz masz ponad standart. Ile masz powierzchni dzialki i jaki ksztalt.

  5. #45
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Prostokąt 19x35

  6. #46
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Powierzchnia niby nie duza ale ustawna, bo prostokat

  7. #47

    Domyślnie

    Frankai, nie narzekaj, widziałam Twój projekt i oceniam go jako mocno ponadnormatywny, przynajmniej w kontekście "Domu dostępnego". Ścięte narożniki, ukośnie postawiony garaż, przeszklony wykusz, niebanalne schody to nie są standardowe rozwiązania projektów typowych .

  8. #48
    Guest

    Domyślnie

    skunksie-cos mi tu pachnie kretactwem. przeciez w ladnym domu projekty sa bardzo tradycyjne i roznych projektantow.
    a swoja droga czy ktos widzial forum proszynskiego-abcdom?dno zupelne.a wm taki zarozumialy, ze ho, ho, w ogole nie przyjmuje uwag od ludzi.i dno jest jak bylo.
    skunksie-moze oni ci dali tyle gazet,bo chcieli abys sobie juz poszedl-no wiesz, ten zapach.....

  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Ale tu towarzystwo dozarte .... coraz lepiej sie czuje

  10. #50
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Alanta - dom stał się taki, bo spodobało się nam co zaproponował architekt. Początkowo naprawdę szukałem czegoś skromniejszego, a teraz, o czym już pisałem, nie bawiłbym się jednak w takie komplikacje. Mam chociaż nadzieję, że efekt końcowy wynagrodzi cały ten trud.

  11. #51
    Guest

    Domyślnie

    Ja też chce zobaczyć twoj dom Frankaiu!Zaintrygowała mnie opowiesc Alanty.

  12. #52
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Opalko - zapraszam na wizję lokalną. Z Warszawy to tylko 4h pociągiem lub samochodem. Dom może być ciekawy, tylko czy kasy starczy. Już myślę czy nie zrezygnować z klinkieru. Widzieliśmy z żoną schody-cuda, ale zamiast normalnych 6 tys. trzeba by wydać 35. Tym to sposobem domek będzie może ładny, ale bez przesady. 220m2 podłóg, ok.160-170 użytkowej i poddasze użytkowe.

  13. #53
    Guest

    Domyślnie

    Rozumiem, że tym sposobem do rubryki "Znani budują" proponujemy jako uczestnicy Forum dom Frankai-a. Osoba na naszym Forum bez wątpienia znana. Tylko prosimy dużo zdjęć, jak chciał pitbull...

  14. #54
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Moze byc, tylko on jeszcze nie zrobil ale trudnosci i przeciwnosci losu, nie mowiac o ludzkiej zlosliwosci ktore pokonuje pchajac "wozek budowy" to z przyjemnosci wyslucham. No i fakt .... zdjecia, zdjecia .... nie musi byc skonczone.

  15. #55
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Ja jednak może trafię do rubryki "Z doświadczeń czytelników" (czyli "Nieznani budują" jak to proponuje Pitbull) a jak mi się nie uda to do "Bodajbyś dom sobie budował"
    A teraz poważnie propozycję wstępną od pana Paplińskiego już dostałem, ale jest jeszcze trochę zbyt wcześnie, bo jak pisze Pitbull dopiero "pcham wózek budowy". Przy spotkaniach towarzyskich, opowiem trochę o "pchaniu", a jak dopcham to może zobaczycie efekt w naszym pisemku. Dziękuję tym wszystkim, którzy tu mi w tym pomagają. Proponuję jednak już wrócić do tematu wątku.

  16. #56
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Dobra wracam .... ZDJECIA, ZDJECIA, ZDJECIA.

    Precz ze znanymi niezdjeciowymi,
    bo ludzie ogladaja i zdjecia sobie chwala.
    Na to przyjdzie dla WAS jedna rada,
    robcie zdjecia albo WAM biada !!

  17. #57
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Słuchajcie.
    A może redakcja pozwoli i w jakiś sposób umożli nam oglądanie zdjęć na forum.
    Ja akurat mam zeskanowane zdjęcia - kroniki , a być może i Wy takie macie.
    I już możemy pooglądać swoje "wymarzone" (a przy okazji siebie i otoczenie no nie ?
    Tylko jak je tu wrzucić?

  18. #58
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Nie mam nic naprzeciw, ale tylko dla zalogowanych.

  19. #59

  20. #60
    Guest

    Domyślnie

    aaaaaaa, to Ty skunksie-anonimie. Wiec jednak masz kilka twarzy (i przez to odp. wiecej gruczołow oczywiscie) czy moge liczyc,ze w koncu sie przedstawisz.....a moze bedzie mozna Cie spotkac w saloniku>>>

Strona 3 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony