dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie

    Może to nie do końca fair, ale po przeczytaniu Ładnego Domu nie mogłem się oprzeć. Jest tam bardzo porządnie napisany artykuł o ściekach i śmieciach. Omówienie od A do Z, a może i Ż . Porżądnie, z cenami, producentami, różnymi wariantami rozwiązań, przepisami prawnymi itp.

    Redakcjo weźcie się do wytężonej pracy, bo rośnie wam coraz solidniejsza konkurencja - wy niestety zazwyczaj tylko ślizgacie się po temacie (np. artykuł o kominkach)

    Po tej zdrowej socjalistycznej krytyce dostanę od redakcji order albo kopa w ... i będę musiał logować się pod innym nickiem

  2. #2

    Domyślnie

    Bartt - też czytam Ładny dom, ale czasami trafiają się im straszne byki, np. z numeru styczniowego: drzwi im są cieplejsze, tym cichsze

    Osobiście bardziej mi się podoba Budujemy dom. Mają całkiem niezłe raporty tematyczne, a Murator z takiej formy nie korzysta...

  3. #3

    Domyślnie

    Oj chłopaki, coś mi się wydaje że będziecie musieli startować od nowa z innymi nickami, a w najlepszym razie moderator tego forum umieści Was w dziale gdzie najmniejszy ruch, np. "Zrób to sam"

  4. #4

    Domyślnie

    Moim skromnym zdaniem "Ladny dom" nie odbiega bardzo od Muratora, za to "Budujemy Dom" ma czasami bardzo duzo szczegolowych informacji, z ktorych mozna sie cos nauczyc, ewentualnie samemu zrobic czy miec mozliwosc kontrolowania fachowcow, podczas gdy Murator w moim odczuciu bardzo pobieznie porusza rozne tematy, na konca prawie zawsze odsylajac do lub doradzajac skorzystania z fachowca. Jako czytelnik oczekuje mniej tematow, ale za to omowionych tak szczegolowo jak tylko mozna.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Ładny Dom czytam od dawna..czasami jest lepszy a czasami niestety odnosze wrazenie ze wydałam kaske na nic..to samo z Muratorem

  6. #6

    Domyślnie

    Ja nie chcę wcale chwalić Ładnego Domu jako całości .
    Polecam tylko dobry i ciekawy artykuł przy okazji wbijając szpilę Redakcji, by zmobilizować ich do lepszej pracy ostatnio widzę, że lenią się - albo im zmniejszyła się mobilizacja, abo moja wiedza jest coraz większa i potrafię wyłapać gnioty

  7. #7

    Domyślnie

    Na pocieszenie Redakcji moge jednak potwierdzic, ze najlepsze forum w tym temacie znalazlem na http://www.forum.murator! Czy zna ktos rownie dobre forum?

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    hi hi to najlepsze

  9. #9

    Domyślnie

    Aż się boję wziąć udział w dyskusji...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony