dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 65
  1. #1

    Domyślnie Basia na Archipelagu czyli dom Iwonki Wojtka i Franusia

    hmm od czegoś trzeba zacząć więc na razie skromnie otworzę temat. teraz zajmę się publikacją zdjęć gdzieś w necie.
    Trochę tego jest a nie ja niestety nie jestem jak Chuck Noris i nie potrafię zgrać całego internetu na dyskietkę, więc proszę o cierpliwość

  2. #2

    Domyślnie

    woprz dawaj szybko zdjęcia i nie wymyślaj
    Puki co zapraszam do mojego domu pod modrzewiem 2

  3. #3

    Domyślnie

    woprz niecierpliwie czekamy na zdjęcia

  4. #4

    Domyślnie

    Woprz Ty to potrafisz....czekam cierpliwie

  5. #5

    Domyślnie

    woprz projekt wygląda bardzo obiecująco. lubie takie klimaty
    też poczekam cichutko w kolejce

  6. #6

    Domyślnie

    Troche na złość temu słońcu za oknem zacznę od tego jak wygląda nasz domek kiedy pada śnieg i jest zimo
    od frontu


    i troszkę z boku


  7. #7

    Domyślnie

    zapraszam do kuchni .... z widokiem


    stolik kawowy w wersji roboczej



    blat roboczy oraz widok na kuchenkę i okap.
    ten okap to więkasza afera .... jak się zaraz przekonacie





    no właśnie
    projetant przewidział kominek w miejscu, które w sposób nie dający się ukryć styka się z kuchnią. Zapewniam, że nie łatwo było połączyć kominek z kuchenką tak, żeby nie wyszedł z tego piec chlebowy


  8. #8

    Domyślnie

    Wow ....powiem Ci Twoj dom zrobił na mnie bardzo pozytywne wrazenie...gratuluję
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  9. #9

    Domyślnie

    jadalnia




    albo z drugiej strony



    i jeszcze jedna strona jadalni - wejście - czyli drzwi do wiatrołapu

    taaa trochę na nie czekałem... czekałam ..... ala w końcu są


  10. #10

    Domyślnie

    kominek czyli z drugiej strony kuchni



    przy okazji widać jeszcze jak poradziliśmy sobie z zabudową kaloryfera w salonie.
    następna okazja żeby obejrzeć nasz kominek już za chwilę w ogólnym wdoku salonu

  11. #11

    Domyślnie

    salon


    a w środku wyspa



    no i trzeba w końcu przejść na górę - czyli akcja schody


  12. #12

    Domyślnie

    a na górze
    czeka designerska lampa zrobiona z.....



    no i ogólnie drzwi
    w tym jedne do łazienki


  13. #13

    Domyślnie

    a w łazience....
    ...w łzience badzo trudno robić zdjęcia







  14. #14

    Domyślnie

    woprz no no warto było czekać. jest ślicznie, miły klimat. tak mi się jakoś biesiadnie kojarzy gratulację.

    a ja mam prośbę. chciałam cię poprosić o zbliżone zdjęcie elewacji, please dokłdnie chodzi mi o wejście. to kamień, jak tak to jaki?

    pewnie masz jeszcze coś nie coś do pokazania, więc znowu sobie tutaj poczekam.

  15. #15

    Domyślnie

    Pięknie!!!!!!!!!!!!!
    Dom z klimatem . Przemyślane, orginalne, ciekawe rozwiązania.Świetne połączenie kominka z kuchenką. Pomysłowa obudowa kaloryfera, bardzo ładnie prezentuje sie dywan drewniany.Wszystko mi się podoba. GRATULUJĘ

  16. #16
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ani-ani

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    5

    Domyślnie

    Jestem miło zaskoczona, bo "Basia" ma salon (wg. projektu) 18-metrowy, a jak widać na zdjęciu mimo niewielkich rozmiarów ładnie się prezentuje. Gratuluję rozwiązań! Podoba mi się pomysł z miejscem na przechowywanie drewna Mam jeszcze pytanie....jak Wam się mieszka w Chrząstawie, i...czy Archipelag budował Wam domek? Pozdrawiam

  17. #17

    Domyślnie

    Bardzo gustownie urządzone wnętrza! Podobają mi się. Też jestem zaskoczona, że salon w projekcie ma 18m, a na zdjęciach wygląda na wiele większy! Gratuluję własnego domku

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał editta
    woprz no no warto było czekać. jest ślicznie, miły klimat. tak mi się jakoś biesiadnie kojarzy gratulację.

    a ja mam prośbę. chciałam cię poprosić o zbliżone zdjęcie elewacji, please dokłdnie chodzi mi o wejście. to kamień, jak tak to jaki?

    pewnie masz jeszcze coś nie coś do pokazania, więc znowu sobie tutaj poczekam.
    na to zdjęcie to chyba trochę poczekasz 2 miesięczny chłopczyk skutecznie pochłania 110% czasu, a do tego jestem troche staroświecki i nie mam cyfrówki więc ...... ale co się odwlecze to nie uciecze


    aha sorry za jakość zdjęć ale nie miałem już czasu żeby je przyciąć

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał ani-ani
    Jestem miło zaskoczona, bo "Basia" ma salon (wg. projektu) 18-metrowy, a jak widać na zdjęciu mimo niewielkich rozmiarów ładnie się prezentuje. Gratuluję rozwiązań! Podoba mi się pomysł z miejscem na przechowywanie drewna Mam jeszcze pytanie....jak Wam się mieszka w Chrząstawie, i...czy Archipelag budował Wam domek? Pozdrawiam
    no tak czas się przyznać domek jest lekko powiększony - pogłębiony o metr co w sumie po pewnych dodatkowych zabiegach dało dodatkowo 35m2
    Natomiast jeśli chodzi o elewację zewnętrzną to byłem bardzo przywiązany do projektu pierwotnego zmieniłem tylko kształt tarasu, po pierwsze żeby wysunąć go trochę na słońce, a po drugie żeby wykorzystać łuki przy budowie podjazdu

    Chrząstawa .... jest klawa zwłąszcza tu pod lasem
    co do Archipelagu to tak, to ich osiedle więc oni budowali ale w moim przypadku było tak, że sam kończyłem z Tyczyńskim bo Archipelag miał wtedy innego wykonawcę, który mi nie odpowiadał - on na przwdę był inny

  20. #20
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    Bardzo mi się podobają Wasze wnętrza zwłaszcza kuchnia i łazienka, lubię naturalne materiały w szczególności drewno
    Z zewnątrz też prezentuje sie wspaniale!
    Kasia

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony