dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 65
  1. #21

    Domyślnie

    Jak w bajce!!!! CUDOWNIE aż miło popatrzeć. Oglądałam ten projekt tysiące razy i nigdy nie przypuszczałam że można go wykonać z takim smakiem. GRATULUJE

  2. #22

    Domyślnie

    Woprz GRATULUJE super domek,fajny bo "bez złotych klamek"ciekawe rozwiazania np.drzwi do wiatrołapu,schody" dywanik" z parkietu przemysłowego- dobrze kojarze?piec chlebowy super
    zewnetrznie wraz z ogrodem duzy "smak"jedyny dla mnie minus to widok z kuchni,ale na to nie masz wpływu,napewno zielenią uda ci się upiększyć jeszcze raz gratuluje pięknego domu

  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800)
    Xena z Xsary

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    3.307
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    woprz widziałam Twoj dom in real, bardzo ładny, właściwie podoba mi sie wszystko! najbardziej trąbkowe światło, a jaki to kolor okien i bejcy/badz czegos innego na drewno na zewnatrz?? chyba bardzo ciemny dąb

  4. #24

    Domyślnie

    Czad. Bardzo mi się podoba.Jeden z moich faworytów Pozdrawiam.
    Ania, bywa też mąż Wojtek
    A to nasz domek
    http://www.murator.com.pl/forum/view...=asc&highlight

  5. #25

    Domyślnie

    dzieki za dobre słowo

    aha ten brąz to palisander

    co do widoku za oknem to liczy się ten z salonu - na las

  6. #26

    Domyślnie

    No Kolego.... zamurowało mnie Biegnę po Pietrka - i teraz to na pewno póki nie zawiesimy ostatniej lampy, i nie zakupimy ostatniego mebla nie ośmielę sie niczego pokazywać.
    Pozdrawiam

  7. #27

    Domyślnie

    mmarysia bez sensu - pokazuj jak leci
    ja najpierw czekałem na drzwi później na Frania a jak przybył (nomen omen) Franiu to na chwilę żeby opublikować zdjęcia i tak od listopada. najwyżej później pokażesz zmiany

  8. #28
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ipw

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    3

    Domyślnie

    Wasz domek jest bardzo ładny. Powiedzcie mi, proszę jaki kolor dachówki macie. Taki właśnie bardzo mi się podoba

  9. #29

  10. #30
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    flowera

    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    520
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał woprz
    to jest grafitowy brass podwójne s


    Śliczny ten Twoj domek ostatnio bylismy na archipelagu na spacerku ))), i podziwialismy wszystkie domki no i ja oczywiscie troszku zaluje, ze nie tam sie budujemy ale i tak sie ciesze troche brak lasu ale na szczescie do lWaszego lasu to tylko 1 km mamy) a nasze zdjatka bede powoli dodawac :
    [img] http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=62479 [/img]

    teraz czekamy az woda zejdzie zupełnie... no i ekipa poprawia scianke no i mam nadzieje ze nic juz nie pokrzyzuje planów)))
    pozdrawiam flowercia
    PS My tez bedziemy mieli grafitowego Braassa ale romańska)))

  11. #31

    Domyślnie

    woprz fajny klimat domu stworzyliście. Bardzo przyjemny domek. Te drzwi szklane są superanckie. Gdzie je zamawiałeś??
    pozdrawiam

  12. #32

    Domyślnie

    generalnie drzwi te drzwi szklane produkuje firma http://www.gipsykings.pl/index1.html
    która ma swoich przedstawicieli
    i więcej widać na ich stronach
    np. http://www.decoartel.pl/modules/news...php?storyid=61

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Piekny macie dom, bardzo mi sie podoba. Ten kominek to trzeba konecznie pokazac tez w watku "kominki nasze". Takie rozwiazanie jeszcze nie widzialam, bardzo ladne i ciekawe...Konecznie pokazcie to w kominkach...Reszta tez widac przemyslana i wszystko tworzy calosc...
    Gratulacje!
    No i Wesolych Swiat!

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    no i ja tu też doczłapałam
    gratulavje ! świetny domek ! klimaty które bardzo mi pasują ! szczególnie podobają mi się meble kuchenne.....jak jest zrobiony dół szafek? zabudowa z czego?
    pozdrawiam

  15. #35

    Domyślnie

    Bardzo ładny domek i ładne wnętrza w moim guscie. Będzie się Wam fajnie mieszkało.

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ivonesca
    no i ja tu też doczłapałam
    gratulavje ! świetny domek ! klimaty które bardzo mi pasują ! szczególnie podobają mi się meble kuchenne.....jak jest zrobiony dół szafek? zabudowa z czego?
    pozdrawiam
    cokoły są wybudowane z BK i onbłozone płytką

  17. #37
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ocia79

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Zdjecia sa niewidoczne.Dlaczego?????Tak chcialam ten domek zobaczyc.Projekt jest b.interesujacy.

  18. #38

    Domyślnie

    niestety nie wiem co zrobić
    najlepszy pomysł jaki mam i to mam sprawdzony to kliknąc prawym przyciskiem myszy na miejsce gdzie powinno być zdjęcie, wybrać własciwości i .... skopiować link, następnie wkleić go w pole adresu przeglądarki ....
    sorry popytam jak ten problem roziwązać

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał woprz
    taaa trochę na nie czekałem... czekałam ..... ala w końcu są

    Ale EKSTRA!!!!!
    Gdzie mozna zamówić takie drzwi? Ile kosztowały ?

  20. #40
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ocia79

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Udalo sie!!!! (ale Twoim sposobem)
    Sliczny domek wogole z zewnatrz po prostu PIEKNIE sie prezentuje, a w srodku ma swoj klimat.

Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony