dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 65
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał Honorka
    Cytat Napisał woprz
    taaa trochę na nie czekałem... czekałam ..... ala w końcu są

    Ale EKSTRA!!!!!
    Gdzie mozna zamówić takie drzwi? Ile kosztowały ?
    ja to robiłem sosobem którego nie polecam
    na karmelkowej jest forma dorma tam polecam sprawdzić

  2. #42

    Domyślnie

    a ja nie widzę zadnych zdjęć

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaczorek.
    a ja nie widzę zadnych zdjęć
    najlepszy pomysł jaki mam i to mam sprawdzony to kliknąc prawym przyciskiem myszy na miejsce gdzie powinno być zdjęcie, wybrać własciwości i .... skopiować link, następnie wkleić go w pole adresu przeglądarki ....
    sorry popytam jak ten problem roziwązać

  4. #44

    Domyślnie

    nic z tego,nie ma takiej strony.ja tez nie widze zdjec
    Do szcześcia potrzeba ciszy, spokoju i......Neptunka

  5. #45

    Domyślnie

    są są sprawdzałem
    w miejscu gdzie masz taki kwadracik z obrazkiem kliknij prawym mysz i wybież własciwości
    pokaze się zakłądka z różnymi danymi w tym URL skpiuj cały wklej w adresie i wciśnij enter przeniesie cię do stony ze zdjęciem jak zrobisz back to zdjęcie powinno być już widoczne dziwne ale działa

  6. #46

    Domyślnie

    ok,obejrzalam.fajny domeczek,oryginalny musze przyznac.bardzo mi sie podoba mozajka w lazience,mozesz zdradzic co to za firma?i nazwa kafli?ogladalam mozajke ale nie trafilam na taka,jaka cena za m2?
    Do szcześcia potrzeba ciszy, spokoju i......Neptunka

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaszczurka
    ok,obejrzalam.fajny domeczek,oryginalny musze przyznac.bardzo mi sie podoba mozajka w lazience,mozesz zdradzic co to za firma?i nazwa kafli?ogladalam mozajke ale nie trafilam na taka,jaka cena za m2?

    dzięki
    mozajka no tak jest tam mozajka ale kupiłem ja ponad rok temu
    więc..... pamiętam że była hiszpańska

  8. #48
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    Dolączam do zachwytów.
    Świtny domek z klimatem. Gratuluję pomysłów (ten z trąbką nie do podrobienia ) i dobrego smaku

    A jak można zrobić taką lampę z "czegoś"???
    Pytam poważnie. W moim domu będzie taki "pokój" muzyczny i chętnie wymyśliłabym coś ciekawszego niż np pudło od gitary na ścianie

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paulka
    Dolączam do zachwytów.
    Świtny domek z klimatem. Gratuluję pomysłów (ten z trąbką nie do podrobienia ) i dobrego smaku

    A jak można zrobić taką lampę z "czegoś"???
    Pytam poważnie. W moim domu będzie taki "pokój" muzyczny i chętnie wymyśliłabym coś ciekawszego niż np pudło od gitary na ścianie
    to jest oryginalna trąbka po orkiestrze armii radzieckiej

  10. #50

    Domyślnie

    Powiem krótko archipelag ma super projekty. Sama wybrałam Sandrę, którą mam nadzieję zacząć budować na wiosnę.
    Ale sam projekt to nie wszystko, pomysłowość właściceli dodaje temu domowi wiele uroku. Życzę powodzenia

  11. #51

    Domyślnie

    Bardzo szkoda że nie mogę zobaczyć zdjęć bo nie chcą się otwierać.
    Właśnie zakupiłem działkę, zamówiłem geodetę no i wybrałem projekt BASIA taki sam jak Państwa. Mamy tylko kilka wątpliwości co do skosów na poddaszu i chcieliśmy podnieść ścianę kolankową do góry (czy to potrzebne), chcielibyśmy również wybudować niewieli balkonik w prawo od komina (co o tym sądzicie) ale to wszystko przed nami bo budowę zaczniemy dopiero na wiosnę 2007 r. jeśli wszystkie "papierki" na to zdobędziemy.
    Jeśli Pan może to bardzo proszę o przesłanie zdjęć swojego domku na adres: [email protected]
    Z góry dziękuję i pozdrawiam!!!

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał boszczak
    Bardzo szkoda że nie mogę zobaczyć zdjęć bo nie chcą się otwierać.
    Właśnie zakupiłem działkę, zamówiłem geodetę no i wybrałem projekt BASIA taki sam jak Państwa. Mamy tylko kilka wątpliwości co do skosów na poddaszu i chcieliśmy podnieść ścianę kolankową do góry (czy to potrzebne), chcielibyśmy również wybudować niewieli balkonik w prawo od komina (co o tym sądzicie) ale to wszystko przed nami bo budowę zaczniemy dopiero na wiosnę 2007 r. jeśli wszystkie "papierki" na to zdobędziemy.
    Jeśli Pan może to bardzo proszę o przesłanie zdjęć swojego domku na adres: [email protected]
    Z góry dziękuję i pozdrawiam!!!
    dostęp do zdjęć jest opisany kilka postów wyżej

    "są są sprawdzałem
    w miejscu gdzie masz taki kwadracik z obrazkiem kliknij prawym mysz i wybież własciwości
    pokaze się zakłądka z różnymi danymi w tym URL skpiuj cały wklej w adresie i wciśnij enter przeniesie cię do stony ze zdjęciem jak zrobisz back to zdjęcie powinno być już widoczne dziwne ale działa "

    Ten projket jet powiększony o metr nba scianie szczytowej co dodaje jakieś 35 m2 do powierzchni domu

    Balkonik odradzam - szerzej o balkonach, ich przydatności i problemach na forum w wielu miejscach

  13. #53

    Domyślnie

    ja także nie widzę tych fotek, a bardzo chętnie popodziwiałabym, co zrobić bo z tym kopiowaniem mi nie wychodzi

  14. #54

    Domyślnie

    Zdjęcia udało mi się otworzyć, tylko są troche małe, ale domek super, nad balkonem nadal się zastanawiamy, chyba zrezygnujemy, mam ważne dla mnie pytanko: chodzi o skosy na poddaszu, opłaca się podnosić ścianę kolankową czy nie? i jeszcze jedno, bardzo mi się podoba wasz kominek, ciekawie został wybudowany zastanawiam się jak, bo na zdjęciach trochę słabo widać, ciekawie został połączony z kuchnią.
    Jeden z forumowiczów w odpowiedzi na moje pytanie jaki był koszt budowy jego "BASI" na pisał ok. 200-250 tys. zł. odpowieź niezbyt precyzyjna a czy mógłby Pan się ustosunkować do tego pytania również? Pozdrawiam!!!

  15. #55

    Domyślnie

    Cytat Napisał boszczak
    Zdjęcia udało mi się otworzyć, tylko są troche małe, ale domek super, nad balkonem nadal się zastanawiamy, chyba zrezygnujemy, mam ważne dla mnie pytanko: chodzi o skosy na poddaszu, opłaca się podnosić ścianę kolankową czy nie? i jeszcze jedno, bardzo mi się podoba wasz kominek, ciekawie został wybudowany zastanawiam się jak, bo na zdjęciach trochę słabo widać, ciekawie został połączony z kuchnią.
    Jeden z forumowiczów w odpowiedzi na moje pytanie jaki był koszt budowy jego "BASI" na pisał ok. 200-250 tys. zł. odpowieź niezbyt precyzyjna a czy mógłby Pan się ustosunkować do tego pytania również? Pozdrawiam!!!
    od strony kuchni wygląda to niej więcej tak


    czy opłaca sie podnosić scankę kolankową ? myślę że tak ale najlepiej sobie to policzyć na planie. NIe możan zapominać o tym że trzeba jeszcze pociągnąć niżej dach żeby nie stracić bryły

  16. #56

    Domyślnie

    Własnie otrzymałem projekt, mam nadzieję że do wiosny wyrobię się z pozwoleniem i zaczynam budowę i jescze jedno pytanko: jaki był koszt budowy Pana domku stan surowy zamknięty?

  17. #57

    Domyślnie

    Cytat Napisał boszczak
    Własnie otrzymałem projekt, mam nadzieję że do wiosny wyrobię się z pozwoleniem i zaczynam budowę i jescze jedno pytanko: jaki był koszt budowy Pana domku stan surowy zamknięty?
    około 200.000

  18. #58

    Domyślnie

    ponawiam moje pytanko, jak można obejrzeć Twój domek woprz, nadal nie widzę fotek, może prześlesz mi na meila [email protected], będę wdzięczna bo zrzera mnie ciekawość

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał woprz
    Cytat Napisał boszczak
    Własnie otrzymałem projekt, mam nadzieję że do wiosny wyrobię się z pozwoleniem i zaczynam budowę i jescze jedno pytanko: jaki był koszt budowy Pana domku stan surowy zamknięty?
    około 200.000
    Wydaje się być dużo te 200 000 PLN, mi wychodzi trochę mniej (moje obliczenia!?).
    Mam znajomą firmę budowlaną myślę że za 12 tys. postawią, okna produkuje i montuje mój kolega też promocje, instalacja wodna z c.o. wujek żony jest hydraulikiem, elektryk - mój znajomy, mam nadzieję że koszt budowy mojego domu będzie dużo niższy. Pozdrawiam!!!

  20. #60

    Domyślnie

    Cytat Napisał boszczak
    Cytat Napisał woprz
    Cytat Napisał boszczak
    Własnie otrzymałem projekt, mam nadzieję że do wiosny wyrobię się z pozwoleniem i zaczynam budowę i jescze jedno pytanko: jaki był koszt budowy Pana domku stan surowy zamknięty?
    około 200.000
    Wydaje się być dużo te 200 000 PLN, mi wychodzi trochę mniej (moje obliczenia!?).
    Mam znajomą firmę budowlaną myślę że za 12 tys. postawią, okna produkuje i montuje mój kolega też promocje, instalacja wodna z c.o. wujek żony jest hydraulikiem, elektryk - mój znajomy, mam nadzieję że koszt budowy mojego domu będzie dużo niższy. Pozdrawiam!!!
    Myślę że da się to zrobić 20 % taniej no chyba że budujesz zupełnie sam albo rodziną

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony