dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 65 z 65
  1. #61

    Domyślnie

    Jak wcześniej pisałem na wiosnę 2007 r. zaczynam budowę, jestem na etapie liczenia ilości potrzebnych materiałów budowlanych, zamówioną mam już więźbę dachową i drewno na schody, czekam na wycenę położenia dachu będzie z dachówki ceramicznej lub blachodachówki, jeszcze nie wiem, zależy od ceny (jak widać zaczynam od góry, bo dach będą robili mi znajomi i z nimi się dogadałem, drewno na więźbe będzie od znajomego z tartaku) . Mam tylko prośbę, jak możesz i pamiętasz to poproszę o ilości zużytych materiałów budowlanych, pozdrawiam

  2. #62

    Domyślnie

    Bardzo, bardzo ładnie Na pewno podjadę z prawie-mężem i pooglądamy z auta, nie przestraszcie się, to nie złodzieje
    Wydaje mi się, że widziałam zdjęcia w jakiejś gazecie albo stronie internetowej... nie mylę się?
    Już za chwileczkę, już za momencik

  3. #63

    Domyślnie cuś pięknego

    Juz kiedyś oglądałam zdjęcia Waszego domku. Nie komentowałam ale teraz kiedy jeszcze raz je oglądnełam - to już muszę.
    PIĘKNIE !!! Z DUSZĄ, Z CHARAKTEREM z TYM CZYMŚ CZEGO ZAWSZE SZUKAM WE WNĘTRZACH.
    A z zewnątrz - no cóż, też mi sie bardzo podoba. Taki mój jest. Myślałam o nim jak wybieraliśmy projekt ale jakieś "ale" się znalazło i jest Kasia.
    Gratuluję. Dla mnie BOMBA !!!

  4. #64

    Domyślnie

    pierwszy dom na tym forum, ktory moge z czystym sumieniem pochwalic, choc to nie bylby dom, ktory zbudowalabym dla siebie...
    jest lekko, dokladnie , niebanalnie

  5. #65
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    yossariany

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1

    Domyślnie

    czy opłaca sie podnosić scankę kolankową ? myślę że tak ale najlepiej sobie to policzyć na planie. NIe możan zapominać o tym że trzeba jeszcze pociągnąć niżej dach żeby nie stracić bryły[/quote]

    witajcie, jestem tu świeżak, podoba mi się wasz dom i nawet widziałem go w realu. o budowie narazie snuję wielkie plany które mnie trochę przerażają
    bardzo mnie interesuje to podnoszenie ściany kolankowej żeby zwiększyć metraż, czy możecie mi wyjaśnić takim prostym językiem, co to za ściana i w jaki sposób przybywa metrów w domku.
    pozdrawiam

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony