dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    Geno znow przyznaje Ci rację . To takie proste .Chcemy zarabiać jak najwiecej , ale zatrudnając chcemy placic jak najmniej . A wykonawcy schodząc z kosztów -przyspieszaja , co odbija sie na jakości . Na czarno odchodzą podatki i wszelkiego rodzaju umowy i zobowiązania . EEEE za stary jestem na wywody .

  2. #22

    Domyślnie

    Po pierwsze pozdrawiam wszystkich fanów Sapkowskiego, bo widzę że co najmniej jeden się ujawnił na forum.
    Poza tym myślę, że płacenie murarzom za godzine nie jest najlepszym pomysłem (z całym szacunkiem dla wszystkich, którzy tak czynią). Taki system wynagradzania nie skłania raczej do pośpiechu w pracy i można sobie na to pozwolić wyłącznie, gdy ma sie bardzo dużo zaufania do swojej ekpiy (ja jeszcze na taką nie trafiłem.)
    buduj szkoda dnia!!!
    www.investdom.com.pl

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartosz01
    ...że płacenie murarzom za godzine nie jest najlepszym pomysłem ...
    Dokładnie tak... Ja miałem umowę o dzieło z zapłatą za etapy. Moje szacunki co do kosztów rbg wynikają z tego, że pisałem co panowie w danym dniu robili, ilu ich było i ile +/- im to zajęło. Nie miałem nikogo do pilnowania ludzi więc zakładam, że napędzała ich samodyscyplina, choć sąsiedzi donosili że różnie z tym bywało.
    Od 17.12.2007 na swoim

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał wartownik
    Stawki godzinowe sa bez sensu
    Mialem na mysli fachowcow , ktorym zegarek sluzy do dobrej organizacji pracy. Zaproponujcie stawke godzinowa tym , ktorzy np. w jeden dzien wykonuja kompletny dach .

    Znam murarza , ktory odsypial sobie czeste imprezki wygodnie na styropianie przy stawce 45 DM na godzine

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony