dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    Kto poradzi którą "okienna" firme mozna uznac za dobra (warm maz)
    Moze ktos poda dobry sposob (prosty ) jak oddzielic ziarno od plew (partaczy)- moze pytanie o max rozmiary produkowanych skrzydel?

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Wielkie dzieki ludzie za tak potrzebne wyczerpujace informacje na ww temat

  3. #3

    Domyślnie

    Myślę, że wszystkie okna w obecnej chwili są robione na wysokim poziomie. Dlatego nie ma zainteresowania Twoim tematem. Ja przy wyborze okien kierowałem się jedynie ceną i wybrałem Urzędowskiego.

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    Wybrales cene najwyzsza (nie odnosze jej do materialu)

  5. #5

    Domyślnie

    Ile tych okienek i jakich (wymiary) oraz kiedy? Będą oferty i opinia.

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    pchelek

    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.634

    Domyślnie

    Max w oknie to 130 cm więcej to niebezpieczne i niepraktyczne

  7. #7

    Domyślnie

    Objechałam cały Olsztyn, żeby zebrać oferty. Ostatecznie zdecydowałam się na Urzedowskiego, cenowo nie jest strasznie, jeśli okna są typowe a mają tę zaletę, że ich ekipa montuje przez co jest dłuższa gwarancja. Poważnie myślałam o "Dziadku"( w Olsztynie najtaniej w firmie KRUK) ale polecony przez nich montażysta tak jakby pierwszy raz widział ściany trójwarstwowe i przy nas zastanawiał się głośno jak by te okna zamontować. Dobre plastiki (np. Jocz) cenowo zbliżały się do tych drewnianych.

  8. #8
    Guest

    Domyślnie

    Dzieki za rady
    Pchelek psujesz dobra opinie muratora

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    Sory pchelek nie zrozumialem ok podwyzszasz poziom
    przepraszam jeszcze raz najmocniej i dziekuje za rade nie zrozumialem w pierwszej chwili a ze nerwy mi wysiadaja od razu taka reakcja
    jeszcze raz sory

  10. #10

    Domyślnie

    Nie wiem , jakie okna masz na mysli.? Jesli drewniane, to dobre i drogie ma MS, niezle tez firma Drutex oraz Majewski.Urzedowski ..drogie, od srodka uszczelka przyszybowa zamiast silikonu ( ponoc wada}, niedrogie firmy Adpol. Jesli chodzi o pcw to wydaly mi sie ciekawa oferta okna Adamsa, profil aluplast 3000 lub 5000, z 3 uszczelka wewnetrzna, dzieki czemu okucia ( Roto NT} pracuja w komorze suchej.Drozsze znacznie byly okna Jocza oraz Domelu (Plustec}.Z tych bym wybieral.Plastik-
    Adams, drewno Drutex lub Majewski .Moze sie wypowie Pchelek, ...warto go posluchac.Pozdrawam.

  11. #11

    Domyślnie Okna w Olsztynie

    Cytat Napisał ;71849
    Kto poradzi którą "okienna" firme mozna uznac za dobra (warm maz)
    Moze ktos poda dobry sposob (prosty ) jak oddzielic ziarno od plew (partaczy)- moze pytanie o max rozmiary produkowanych skrzydel?
    Odświeżę lekko temat, bo mogło się trochę pozmieniać. Niedawno budowaliśmy z żoną dom. Szukaliśmy wykonawcy Okien, bramy garażowej i drzwi zewnętrznych czyli kompleksowo całość. W internecie znaleźliśmy ranking producentów okien i tym się sugerowaliśmy ustalając trasę po firmach

    W dużym skrócie odwiedziliśmy kilka firm. Myśleliśmy o Adamsie, ma on kilka ciekawych rozwiązań, ale szukaliśmy wytrzymalszych okien, chwilę o Joczu - ale szukaliśmy innej stylistyki i wyglądu, ostatecznie kupiliśmy okna w Vetrex. Zaproponowali nam najdłuższą gwarancję i najkorzystniejszy montaż.

    Pozdrawiam !

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Co za marny spam Vetrex schodzi na psy

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony