dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 40
  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    Proponuje utworzyc forum fachowcow- niech pytania zadaja dyletanci, ale odpowiadaja tylko fachowcy wg wyksztalcenia i praktyki ( bardzo prosze o dystans wobec wlasnych person) Proponuje oznaczyc takie forum (chyba ze juz istnieje) i blagam o niewypowiadanie sie na nim domoroslych praktykow wzglednie zaklinaczy ognia- niech obowiazuje zasada umiesz pomoc- pomagaj a nie pieprz 3 po 3
    budowa to nie bajka , kasa jest zbyt duza . Szumu informacyjnego jest tak duzo ze forum przypomina czat wirtualnej polski a przeciez chodzi o czysta wiedze zyczliwych ludzi
    Blagam nie obrazajcie sie na mnie tylko pomyslcie o tym
    Wiosna idzie trzeba sie budowac nie czatowac
    Mysle ze kazdy bedzie tu fachowcem na jakims waskim odcinku-tak wiele watkow w trakcie inwestycji budowlanych sie snuje- ale blagam mowcie tylko o tym na czym sie znacie . Jesli sie nie znacie- powstrzymajcie sie . I jeszcze jedno - goncie domokrazcow- agentow ubezpieczeniowych, przedstawicieli firm itd
    Na prawde szkoda czasu na pierdoly- liczy sie wiedza
    Mowie o np jednym takim forum , na innych niech sobie czatuja & tokuja o wyzszosci swiatt wielkiej nocy nad swietami bozego narodzenia

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    to utwórz takie forum i wytypuj tych fachowców którym dasz hasla dostępu aby inni "zaklinacze" nie mieli tam wstępu. Forum to jest forum, jeżeli nie wiesz co to jest to zerknij do encyklopedii, albo do regulaminu:
    1. FORUM dyskusyjne MURATORA służy do wymiany poglądów, opinii i dowiadczeń internautów na tematy budowy domów.

    To co się tobie marzy, to jest świadczenie uslug, za które ponosi slono się placi.....


  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    jak mowilem 3 po 3
    To per logika to co pisza inni sa to uslugi nieplatne czyli wg ciebie nic nie warte
    Sam to powiedziales
    Nie chce mi sie z toba gadac

    Ja ze swej stony deklaruje wlaczenie sie do dyskusji tam gdzie zawadzi o moja dziedzine- a jestem takim fachowcem -gratis materialisto

  4. #4

    Domyślnie

    jednym słowem ja wypadam z gry. jestem geografem, pracuję w Samorządzie Miasta i pisze strategie dla Gdyni.
    Poza czytaniem różnych budowlanych rzeczy, rozmowach o budowaniu i budowania własnego domu włąsnymi rękami nie mam pojęcia o budownictwie i niestety żadne zagadnienie nien jest mi na tyle bliskie, abym mógł wypowiadać się. Jestem amatorem, ale chcę i będę to robic dzielić się własnymi doświadczeniami.

    Pomysł anonimowego - może i dobry, ale dobór osób, jak przypuszczam działających za friko to rzecz nie do zrobienia.
    Pozdrawiam

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    A jak zauwazyle sjest to forum muratora a nie babci klozetowej nie obrazajac tej formacji zawodowej encyklopedysto

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Anonimowy, jest na to rada, pisz w tytule "tylko do fachowców", to my laicy /ale praktycy - dom juz stoi i w nim mieszkam/ nie ośmielimy się do tego postu zaglądać

  7. #7
    Guest

    Domyślnie

    anonimowy > co oznacza w Twoim profilu, że użytkownik został usunięty z bazy danych ?
    ciekawe co będzie w moim

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Anonimowy - czytaj wszystko a wybieraj to co jest wyboru warte. Nie polegaj na pojedynczej wypowiedzi - analizuj wypowiedzi kompleksowo. Ale jeśli cię to nie zadawala bo chcesz mieć odpowiedź na swoje wątpliwości szybką i bezdyskusyjną, to zwróć się z takim zapytaniem do swojego kierownika budowy któremu płacisz określoną "mamonę"
    Pozdrawiam

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    Ale po co on ma płacić i pytać? Przecież on WSZYSTKO WIE.On chce MÓWIĆ.

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    On 2003-02-20 12:28, Anonymous wrote:
    To per logika to co pisza inni sa to uslugi nieplatne czyli wg ciebie nic nie warte

    dobrzyk - ???? pokaż mi w którym miejscu tak napisalem - ślepnę ?

    Sam to powiedziales

    dobrzyk - nieee to ty to powiedzialeś

    Nie chce mi sie z toba gadac

    dobrzyk - linda jaki czy co ?

    Ja ze swej stony deklaruje wlaczenie sie do dyskusji tam gdzie zawadzi o moja dziedzine- a jestem takim fachowcem -gratis materialisto

    dobrzyk - może coś wiecej zdradzissz nam na ten temat ? Ccialbym wiedzieć z jakimi pytaniami ja dyletant móglbym sie do ciebie zwrócić, ach zapomnialem przecież tobie nie chce sie juz ze mna gadać Jaka szkoda nawet jednego pytania nie zdążylem zadać

  11. #11

  12. #12

    Domyślnie

    nie wierze w dobre intencje anonimow .... brak cywilnej odwagi zeby sie podpisac samo mowi za siebie ..... bez obrazy anonimie

  13. #13
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    jest tylko jeden problem, nasz fachowiec może tam jedynie zadać pytanie jako petent a nie udzielać fachowych porad jako Fachowiec przez duże F - a to boli...

  14. #14
    Guest

    Domyślnie

    RAdex o to mi chodzilo dzieki
    Jak juz powiedzialem ja gadac nie chce tylko dzialac
    a wy tu siedzcie i bijcie piane powodzenia

  15. #15
    Guest

    Domyślnie

    ale oczywiscie pan radex wpuscil mnie w przyslowiowa maline
    niech wam bedzie hej

  16. #16
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    paaa, paaaa pozdrów od nas plumina !!!!

    ps
    nie lubisz bitej śmietany ? ciekawe ......

  17. #17

    Domyślnie

    Daj mi Boże tyle wiedzy, ile mają tu niektórzy forumowicze niefachowcy. Dlatego więcej czytam a mniej mówię i przyznaję, że możne się tu wiele nauczyć nawet fachowiec przez duże F.

    Pzdr.

  18. #18

    Domyślnie

    Ciekawe, jaki % forumowiczow, ktorzy cos (przy pomocy fachwcow)
    zbudowali, ktorym to fachowcy (ktorzy wiedza WSZYSTKO) niczego
    nie sp...., sorki - nie zepsuli
    Dyletanci laczcie sie
    Krzysiek

  19. #19
    Guest

    Domyślnie

    Mowiac o fachowcach nie mam na mysli instalatorow ktorzy wiedza wszystko ale ludzi ktorzy dana dziedzine zglebiaja, badaja. Wierzcie mi maja oni wiele do powiedzenia i to nie za pieniadze. Sa to luddzie pasjonaci, naukowcy (rzetelni). Nie chce mi sie czytac "praktykow " o wyzszosci jednego tynku nad drugim. Czy to jest budujace? i pozyteczne? na pewno nie obiektywne
    Ostateczne rozstaje sie z forum i prosze nie polemizowac i zasypac ten temat . Dyskusja rozwija sie njak na typowym czacie
    Naprawde juz po raz ostatni

  20. #20
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    trzymam ciebie za slowo, że to ostatni raz a wątek pozostanie dla potomnych, nie zapomnij o pluminie...

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony