dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 40
  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    ale dzisiaj jestem zlośliwy, az się sam sobie dziwie, eech idę zapalic moze mi przejdzie....

  2. #22
    Guest

    Domyślnie

    na zadane pytania odpowjadają fachowcy /nie wchodź na forum a zadaj pytanie poprzez pocztę/
    http://www.muratordom.pl/

  3. #23

    Domyślnie

    dobrzykowice zrezygnuj z palenia. Już kiedyś była dyskusja na temat anonimowych doradców. Myślę że takie tematy należy poprostu ignorować nie odpowiadać . Ja też nie jestem fachowcem od budowania ( lekarz ginekolog) ale chetnie ostrzegę innych aby nie popełniali błedów które ja popełniłem. Co się tyczy fachowców to dobrym przykładem jak radzą była sprawa biopaliw. Jednio mówią że szkodzą inni że są cacy i silniki bedą jeżdzić.
    To mój jedyny głos w tej dyskusji. Pozdrawiam wszystkich którzy mi radzili a nie są fachowcami oraz tych którzy udzielali rad wykorzystując swoją zdobytą wiedzę.
    P.S. A z tym paleniem to prawda- bedziesz zdrowszy -nowy dom nowa szansa aby zrezygnować - ale to chyba nie to forum

  4. #24

    Domyślnie

    Nie jestem fachowcem, ale jak słucham niektórych "wykształconych fachowców" to czasem krew mnie zalewa o ich niewiedzy lub po prostu głupoty. Na szczęście jest ich zdecydowana mniejszość, ale jak trafłbym na takiego wykonawcę ?
    AndrzejS

  5. #25
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    Araman może w końcu zmądrzeję i ostatecznie rzucę to świństwo,

    kiedyś chcialem zostać lekarzem o takiej specjalności ale z powodów, że się tak wyrażę bardzo przyziemnych na szczęście szybko zmienilem zdanie i zostawilem ten zawód ludziom z prawdziwym powolaniem

    pozdrawiam

  6. #26
    Guest

    Domyślnie

    Anonim na samym poczatku to uczynilem
    czekaj tatka latka
    Mimo to dzieki

  7. #27
    Guest

    Domyślnie

    Ginekolog tak wlasnie nie jestes fachowcem ale ity wiesz lepiej
    Milo jeszcze raz to uslyszec

  8. #28
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    tak araman JAK ŚMIALEŚ SIĘ WOGÓLE ODEZWAĆ ? Byś się wstydzil wogóle zaglądać na to forum, wynocha na forum dla ginekologów tam możesz sie udzielać - dobrze mu powiedzialem anonimie prawda ? Niech sobie nie myśli....

    aaa swoją drogą to chyba już się z nami pożegnaleś, czy mi sie tylko wydawalo ?

  9. #29
    Guest

    Domyślnie

    Nawet na biopaliwach sie znasz pewnie jeszcze na polityce
    Ech ... szkoda gadac
    Jeszcze raz powtarzam nie mowie o franku czy manku po technikum- to nie fachowcy (rozumiesz)
    Jest roznica miedzy ginekologiem szkolonym w klinice a szkolonym w szpitalu wojewódzkim. Przenies to sobie na budownictwo to moze zrozumiesz moja def. fachowca.
    To juz na prawde ostatni raz, wbrew moim zaleceniom nie konczycie pyskowki
    Ja sie wycofuje
    z tego poziomu

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Kochani.... dajmy już sobie spokój z tą, w sumie jałową wymianą zdań z anonimowym. Bo w sumie wychodzi, że rzeczywiście mówimy o d.... Maryny

  11. #31
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Myślę, że cały problem leży w tym że trudno jest czasem o samokrytykę. Wiem bo sam mam czasem z tym problemy , myślę że inni również. Trudno jest czasem poznać czy ma się coś sensownego do powiedzenia i czy to jest fachowe przez duże "F" czy tylko przez malutkie "f". Myślę, że najcenniejsza jest chęć pomocy innym. Cenne wypowiedzi chyba większość potrafi odróżnić od aroganckich. A jak ktoś sobie czasem troszeczkę ulży to przecież nic takiego się nie stanie. Nie od dzisiaj również wiadomo, że początkujący nauczyciel wymaga od swoich uczniów więcej niż sam umie, jak już trochę pouczy to wymaga tyle co wie sam, a profesor wymaga już tylko połowę bo sam wie, że wie niewiele. Nie ma co mieć do ludzi pretensji, przecież nikt nie jest robotem, czasem ma nastrój lepszy a czasem gorszy.
    Pozdrawiam i życzę więcej uśmiechu


    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: inwestor dnia 2003-02-20 15:29 ]</font>

  12. #32
    Guest

    Domyślnie

    Kto wolal Franka? Zglaszam sie. Franek to ja i oswiadczam publicznie: wzmiankowane technikum skonczylem z wyroznieniem. Studia z wynikiem bardzo dobrym. Przede wszystkim nie lubie glupich (r)zadan w stylu: niefachowcy won, fachowcy MUSZA MI ODPOWIEDZIC. Jak chcesz wierzyc tylko przedstawiciela, to sobie wierz. Dla mnie lepiej jak przeplata sie wiedza z opiniom uzytkownika.
    Anonimom mowimy: won.
    No dobra juz spadam.

  13. #33
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    ależ oczywiście Wowka że pleciemy jak to anonim byl laskaw określic 3 po 3 a moim celem jest wkurzenie mojego tfu za przeproszeniem rozmówcy, mam troche czasu to się bawię

    no powiedz Wowka czyż to nie czysta przyjemność nie zastosować się do ZALECEŃ !!!! JWP ANONIMA ? (cytat:"
    wbrew moim zaleceniom nie konczycie pyskowki &quot

  14. #34
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    Ooooo ten ostatni anonim mi się podoba, masz u mnie piwo

  15. #35
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    O kurde skąd bierzesz takie fajne buźki ?
    Pozdrawiam
    P.S.
    Czy masz również takie fajne mordki z flaszeczkami ?

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: inwestor dnia 2003-02-20 17:16 ]</font>

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    http://www.smilies.nl Buźki umilają życie

  17. #37
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Majka dzięki stokrotne, ale jak to się wkleja ?
    Próbowałem zaznaczyć potem Ctrl+C a potem Ctrl+V jakoś nie działa ?
    Help

  18. #38

    Domyślnie

    Do Anonimowy.
    Fachowcy ,o których piszesz ,których sobie wyobrażasz to utopia (mam tu na myśli nie brak ludzi z wiedzą tylko możliwość manipulowania np twoją osobą nawet bez twojej świadomości).
    Najbardziej obiektywna ocena zjawisk w tym wypadku budowlanych jest mieszaniną "fachowców" i "niefachowców",bo tylko takie mieszaniny dają świeże spojrzenie na wiele spraw.
    Twoją zaś rolą jest wybieranie tych rzeczy,które są prawdziwe .
    To zaś wymaga twojej wiedzy i tak koło się zamyka.
    HEJ!

  19. #39

    Domyślnie

    Mało tego forum jest lepsze niż fachowcy. Bo albo powie to co chcesz usłyszeć, ale poprowadzi Cię swoim tokiem rozumowania.
    Na forum masz możliwość wyboru - często bardzo trudnego. Ja jednak z tego czerpię pełnymi garściami. Np. wątek o ogrzewaniu wiatrołapu - super. Jedni mówią tak inni nie. Ja wybrałem i post o grzejniku i kocie już w ogóle mnie przekonał.
    Pozdrawiam życzliwych

  20. #40
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    Inwestor, musisz skopiować wszystko tzn od [img]......[img/]

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony