dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 919
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 18369
  1. #241
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał SYLWKA
    ja tez składam gratulacje i czytam, czytam. I uczę się i uczę.
    No, ostatnio jakoś mniej naukowe myśli mnie dopadły... Mam nadzieję, że to Cię nie zniechęci do odwiedzin...
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  2. #242

    Domyślnie

    Agduś! Kolor Twojej elewacji jest przecudny i kropka ....pozdrawiam,ula.
    Chamstwo należy zwalczać siłą, wolą i godnością osobistą [...]

  3. #243
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał ula@
    Agduś! Kolor Twojej elewacji jest przecudny i kropka ....pozdrawiam,ula.
    Dziękuję i też pozdrawiam.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  4. #244

    Domyślnie

    Niniejszym wyrażam najszczersze wyrazy wdzięczności za siłę Twojego zachwytu i tak łaskawe podzielenie się z nami jego przyczyną
    Próbujmy żyć powoli!!!

  5. #245
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Ależ proszę. Obiecuję się dzielić nadal. Nie tylko zachwytami, niestety. Mam nadzieję, że i te odmienne wrażenia jakoś przełkniecie.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  6. #246

    Domyślnie

    A ja - mówiąc szczerze - jestem zachwycona stylem Twojego pisania. czytam prawie codziennie Twój dziennik jak dobrą książkę.

    Dziewczyno Ty masz ogromny talent literacki (o budowlano - organizacyjnym nie wspomnę)

    Gratuluje i oczywiście pisz dalej, bo co ja będę w pracy robiła ????

    Pozdrawiam
    Dorota

  7. #247
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Dziękuję! Tylko, co ja mam teraz zrobić, skoro poprzeczka tak wysoko wisi po tych komplementach? Aż się boję!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  8. #248

    Domyślnie

    Tak przykro, że te ostatnie chwile przed Świętami zakłócają Wam dołujące przeżycia - oby Nowy Rok wszystko ( i wszystkich!) na dobre odmienił
    P.S. Casting na ekipę trwa, a podjęcie decyzji jest dla nas bardzo dołujące!
    Próbujmy żyć powoli!!!

  9. #249
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Ja tam też uwielbiamczytać twój dziennik A historia gluta doprowadziła mnie do łez

    I skądmy znamy te wymówki! Wykonawcy to nacja, której najczęściej psują sięsamochodyw i wszytsko innne co popadnie

    Ja jednak chciałabym z innej beczki ... złożyć ci świąteczne życzenia
    Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność. A budowa się skończyła


  10. #250
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał yolanda62
    Tak przykro, że te ostatnie chwile przed Świętami zakłócają Wam dołujące przeżycia - oby Nowy Rok wszystko ( i wszystkich!) na dobre odmienił
    P.S. Casting na ekipę trwa, a podjęcie decyzji jest dla nas bardzo dołujące!
    No to obie mamy swoje dołki przedświąteczne. Na szczęście jakoś umiem oddzielić te dwie sprawy i cieszyć sie nadchodzącymi świętami, chociaż będą tak trochę w biegu. I tak trzymać. Ty też!
    PS. Nie, żebym chciała wpływać na decyzję, ale panowie z mojej ekipy już się cieszą na ewentualną budowę blisko ich miejsc zamieszkania. Wspominali o tym, kiedy przyjechali nam ten słupek robić. Ale Wy wybierajcie to, co dla Was najlepsze, a nie dla ekipy. Ekipa musi się dostosować do inwestora, a nie odwrotnie! I tak trzymać!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  11. #251
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał iga9
    Ja tam też uwielbiamczytać twój dziennik A historia gluta doprowadziła mnie do łez

    I skądmy znamy te wymówki! Wykonawcy to nacja, której najczęściej psują sięsamochodyw i wszytsko innne co popadnie

    Ja jednak chciałabym z innej beczki ... złożyć ci świąteczne życzenia
    Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność. A budowa się skończyła

    Dziękuję za życzenia i przecudne łosie na rauszu (jakieś takie wrażenie robią ).
    Pamiętasz może, kiedyś był taki film o facecie, który nagle stracił zdolność kłamania. I to są najpiękniejsze życzenia dla inwestorów:
    OBY WSZYSCY WYKONAWCY ZAPADLI NA TAKĄ PRZYPADŁOŚĆ!!!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  12. #252
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Oj Agduś to prawda Tylko wiesz - mimo najszczerszych checi sa zyczenia, ktore niestety sie nie spelniaja

    A co do łosi - to one sa pijane miłościa (jak wg mnie zdjecie wskazuje )

  13. #253
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    i szczęściem (pewnie właśnie wprowadziły sie do nowego domku).
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  14. #254
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar dominikams
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    3.415
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    197

    Domyślnie

    Wspaniałych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz oddechu od spraw budowlanych wam życzymy
    Dominika z rodziną


  15. #255
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    sowa (monikaka)

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    559
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    91

    Domyślnie



    Wesołych Świąt!
    Bez zmartwień,
    Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
    Z gościem, co niesie szczęście!
    Czeka nań przecież miejsce.
    Wesołych Świąt!
    A w Święta,
    Niech się snuje kolęda.
    I gałązki świerkowe
    Niech Wam pachną na zdrowie.
    Wesołych Świąt!
    A z Gwiazdką! -
    Pod świeczek łuną jasną
    Życzcie sobie - najwięcej:
    Zwykłego, ludzkiego szczęścia

  16. #256

    Domyślnie

    Spokoju i radości oraz samych miłych wykonawców w przyszłym roku
    zyczy Ania vel Anisia3.
    http://kartki.onet.pl/_i/m/szopka2_ok3_m.jpg




    P.S. Niestety, nie umiem wklejac pieknych kartek i musi być tylko link.[/url]

  17. #257
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Dziękuję za życzenia. Na pewno się spełnią!
    Święta minęły, więc pora ruszyć na budowę!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  18. #258

  19. #259
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar dominikams
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    3.415
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    197

    Domyślnie

    Cześć Agduś,

    jakie to obietnice składa wam pan K. ? Kiedy ma być pompa? I przypomnij mi kiedy miała być (tzn. ile ma opóżnienia).

    Przykro mi, ze tak was wystawiają do wiatru. Czy masz jakąś alternatywę jeśli chodzi o położenie linoleum? Czy ktoś inny mógłby to zrobić?

  20. #260
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Pan K. po poważnej rozmowie (i była to rzeczywiście rozmowa), obiecał, że będzie już, już... I bardzo narzekał na Szwedów (tylko co nam z tego?). Za to obiecał, że sam umówi nas z p. Kuraszykiem. No i dobrze, bo bez wątpienia ma większa siłę przebicia u niego niż my.
    Nie ustalaliśmy z nim wcześniej terminu montażu. Była tylko mowa o tym, że gdzieś w listopadzie, może grudniu, ale zaliczke wpłaciliśmy dużo wcześniej.
    Dzisiaj zadzwonił, że może nawet jutro wyśle nam pompę (przez DHL ), a we wtorek (2.01.) przyjedzie p. Kuraszyk ją zamontować. Tyle tylko, że to nic pewnego. No ale nawet, gdyby się omsknęło o dzień, czy dwa, to już i tak nie ma znaczenia.
    2.01 ma się pojawić fliziarz. Kolejny, który oglądał nasze łazienki. Mam nadzieję, że też ostatni. Ma się pojawić i zrobić do końca tygodnia łazienkę dziewczyn.
    Państwo właściciele firmy Inbau milczą nadal jak zaklęci. Dzwoniąc z internetu (nie identyfikuje numeru) głuchym telefonem, sprawdziliśmy, że są w domu. Żywi.
    Mamy w zanadrzu innego wykonawcę, który mógłby zacząć 8.01. i chyba zacznie. A tamtym zrobimy kuku. I będzie ich bolało! Zastanawiam się tylko, czy oni nie mieli w planie sprzedać nam wykładzinę i na tym poprzestać (odliczyc sobie potem jeszcze 15% VATu), czy też coś im się opsnęło u większego inwestora, więc nas olali.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

Strona 13 z 919

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony