dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 919
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 18369
  1. #81
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    SYLWKA

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Agduś, witaj, wróciłąm z urlopu, zaglądam do Was, a tu już okna i elektryk
    Z Enionem nie odpuszczaj absolutnie, wytłumacz, że nie będziesz płacić raty kredytu i czynszu za wynajem domu tymczasowego, ponieważ oni nie potrafią się sprężyć i po ludzku załatwić sprawy z energią potrzebną ludziom w dzisiejszych czasach do normalnego funkcjonowania.
    Uderzaj wyżej. W ogóle nie wyobrażam sobie, że Świąt w tym roku nie miałabyś spędzić w nowym domku.

    Liczę na Ciebie! Musisz udowodnić, że od kwietnia do grudnia mozna postawić, wykończyć i zamieszkać.

    Pozdrawiam!

  2. #82
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    O! Teraz czuję sie zmobilizowana!!! Właśnie dzisiaj wysłałam pismo piętro wyżej niż "nasz" rejon dystrybucji, a dzisiaj Andrzej za chwilę siądzie do komputera, żeby spłodzić kolejne. Już ma listę instytucji, które zamierza uraczyć swoją twórczością na temat nieudolności ENIONu. Od dwóch lat nie mogą przygotować projektu rozbudowy sieci!!!
    W ostateczności chyba zostanie nam telewizja i cywilny pozew o odszkodowanie za poniesione straty (swoje moralne wyceniam wysoko!).
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  3. #83
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar jk69
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    882
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    141

    Domyślnie

    Proponuję wykorzystać budowlany zapał naszych rządzących hm. elit, i donieść im, że w terenie KTOŚ - JAKIŚ UKŁAD pewnie - staje na przeszkodzie realizacji planu wybudowania (to nic, że rękami i kieszeniami inwestorów) tych milionów mieszkań.

    Jak się elity wkurzą, to może się takie wkurzone na coś przydadzą?

    POzdrawiam,

  4. #84
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Bomba! Świetny pomysł! Jeszcze tylko sprawdzimy, kto jakie funkcje pełnił i kiedy, kim byli jego dziadkowie i rodzice i do jakich UKŁADÓW mógł należeć.
    Gorzej, jeżeli się okaże, że ci, którzy zawalili należą do jedynie słusznej partii
    Właśnie dowiedziałam się, że nasi sąsiedzi dostali pisemne zapewnienie o dostawie prądu na budowę w 2003 roku, czyli rok wcześniej niż my, a termin podpisania umowy wyznaczono im na przyszły tydzień
    A ja wysłałam dzisiaj kolejne pismo. Wieczorem powstanie następne. I tak szczebel po szczeblu pniemy się w górę.

    P.S. Proponuję grilla u nas w przyszłym tygodniu. Teraz nie ma u nas os, bo szerszeni się boją.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  5. #85
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar jk69
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    882
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    141

    Domyślnie

    Taaa, przyroda nie znosi pustki (to w temacie owadów).
    Grill - chętnie bardzo - obmyślcie jakiś termin konkretny - ja się dostosuję!
    Nigdzie nie wyjeżdżam, albowiem się buduję! I na wzór wielkopolskich herosów patriotyzmu: Ślimaka i Drzymały bardzo jestem z moją ziemią związana. Nie rzucim ziemi ... itp.
    Ale do Niepołomic z chęcia się wybiorę!

    POzdrawiam,

  6. #86
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    SYLWKA

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Ja też, ja też, tylko nie umawiajcie się od piatku do niedzieli, bo nas nie ma, a żal byłoby ominąć spotkanie w tak wybornym towarzystwie.

  7. #87
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Na razie nie mam żadnych planów popołudniowych w przyszłym tygodniu. Andrzej w poniedziałek wraca później z pracy, a za to we wtorek ciut wcześniej. Czyli najwygodniej by było pomiędzy wtorkiem a czwartkiem.
    Początek imprezy około 17.00. Co Wy na to?
    PS. Sprawdziłam prognozę pogody na Interii. Zapowiadają na poniedziałek po południu i na środę deszcz, a na wtorek i czwartek nie. W razie czego będziemy reklamować!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  8. #88

    Domyślnie

    Agduś ale idziecie do przodu.
    Zdradzisz tajemnicę kim był ów człowiek od oczyszczalni?

    A czy zdradzisz tajemnicę ile Was będzie kosztować oczyszczalnia BIO-EKO?

  9. #89
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Co do tajemniczego faceta, to pozostał on tajemniczy. Nawet "prawdziwy" facet z Bioeko nie potrafił go zidentyfikować, a był bardzo tym zainteresowany. To mnie nie dziwi, w końcu tamten robił im krecią robotę, zniechęcając potencjalnych klientów.
    Cena poś nie jest tajemnicą - 7100 brutto z dowiezieniem, montażem i uruchomieniem. Trzeba sobie we własnym zakresie dziurę wykopać i kupić piasek do obsypania. Szczegóły uzgodnimy później.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  10. #90
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar jk69
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    882
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    141

    Domyślnie

    Kolorowo się u Was zrobiło i tak kosmicznie trochę!
    Jak dla mnie czwartek byłby jak najbardziej ok - ale wtorek też jest niczego sobie, na wypadek gdyby czwartek nie przypadł do gustu innym!

  11. #91
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Sylwka - wybór należy do Ciebie. Wtorek, czy czwartek?
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  12. #92
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar jk69
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    882
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    141

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś
    Sylwka - wybór należy do Ciebie. Wtorek, czy czwartek?
    Uprzejmnie prosze o decyzję na rzecz czwartku, albowiem mąż pozbawia mnie samochodu we wtorek, o czym powiadomił mnie dziś. Busy są fajne, ale ilość przesiadek, przyprawia mnie o mdłość. sorrry za zamieszanie.

  13. #93
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    SYLWKA

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    czwartek jest dla mnie ok, we wtorek bym nie zdążyła.
    Zatem przygotujcie się na inwazję dzieciaków na pożegnanie lata, zali czwartek - ostatni dzień wakacji (przynajmniej dla przedszkolaków)!

    Pozdrawiam!

  14. #94

  15. #95
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    OK. Czwartek około 17.00. (co nie znaczy, że, jeżeli pojawicie się w okolicy o 16.45., musicie czekać do 17.00). Impreza pewnie odbędzie się w domu, bo meteorolodzy zmienili zdanie i na czwartek zapowiadają deszcz.
    Jadącym od strony Wieliczki przypominam - NIE JECHAĆ OFICJALNYM OBJAZDEM. Ma około 25 km. Jedźcie prosto do samego zamkniętego wiaduktu, tuż przed nim skręćcie w lewo, przygotujcie złotówkę na prywatny objazd i po chwili będziecie za remontowanym wiaduktem.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  16. #96
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar jk69
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    882
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    141

    Domyślnie


    jedyny wiadukt jaki kojarzę na tej trasie, to ten przecinający Wieliczkę - w mieście jeszcze - czy to o to chodzi? Oczywiście pojadę za złotówkę! Czy wystawiają faktury VAT?

    Ale gdybym jechała od strony Krakowa (od "autostrady") to wiadukt mam z głowy prawda?

  17. #97
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    SYLWKA

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Posty
    312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Agduś, masz rękę do pisania, serio mówię. Ty pomyśl lepiej o jakiejś powieści, zostaniesz milionerką, jak jakaś Grochola czy kto. Pozdrawiam!

  18. #98
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Cytat Napisał jk69

    jedyny wiadukt jaki kojarzę na tej trasie, to ten przecinający Wieliczkę - w mieście jeszcze - czy to o to chodzi? Oczywiście pojadę za złotówkę! Czy wystawiają faktury VAT?

    Ale gdybym jechała od strony Krakowa (od "autostrady") to wiadukt mam z głowy prawda?
    Wiadukt jest tuż przed Niepołomicami jadąc od strony Wieliczki (w Podłężu). Prywatny objazd jest dobrze oznakowany - znacznie lepiej niż jakikolwiek "państwowy", który w życiu widziałam. Prowadzi kawałek wąskimi uliczkami, potem przez prywatne podwórko i z powrotem na trasę Wieliczka - Niepołomice. PObjazd oficjalny umożliwia oglądnięcie klasztoru w Staniątkach i zaliczenie 25 km dodatkowo - chyba paliwo wyjdzie drożej niż 1 zł.
    Całą tę atrakcję można ominąć jadąć przez Węgrzce Wielkie (skręca się w Prokocimiu) ale to wymaga wcześniejszego przestudiowania trasy. Nie jedzie się źle, można poznać wiele podkrakowskich miejscowości po drodze. Można też przez Rybitwy i Grabie... Mniej rozrywkowa trasa prowadzi po prostu przez Nową Hutę.
    Wybór należy do Was.

    Cytat Napisał SYLWKA
    Agduś, masz rękę do pisania, serio mówię. Ty pomyśl lepiej o jakiejś powieści, zostaniesz milionerką, jak jakaś Grochola czy kto. Pozdrawiam!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  19. #99

    Domyślnie

    Pana burmistrza Kracika , po puszczy i zamku zazdroszcze Niepolomicom najbardziej.
    Szkoda , ze wplatali go w jakas afere i nie startuje w wyborach na prezydenta Krakowa. A napisalem o tym wlasnie w zwiazku ze zblizajacymi sie wyborami samorzadowymi

  20. #100
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar jk69
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    882
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    141

    Domyślnie

    Agduś, dzięki, myślę, że JAKOŚ trafię. Jakość mojego trafiania może pozostawić wiele do życzenia - wyjadę wcześniej z domu i będzie ok!

Strona 5 z 919

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony