dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 502 z 919
Pokaż wyniki od 10.021 do 10.040 z 18369
  1. #10021
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    No to w końcu dziecko pisało czy mówiło, bo mi to akurat robi różnicę???!!!

    A Wero to teges, niech się odtegesuje od swojej matki pierworodnej, bo jak nie to ja Ją osobiście od komputera odtegesuje - o ile raczy Jej Wysokość (ha!!!) nawiedzić nas latem!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  2. #10022
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Najpierw dziecko gadało, a na koniec się dorwało i napisało jedno słowo, za to krzycząc.
    Nie wiem, czy raczy odwiedzić. Okaże się.
    A teraz idę małym czytać, bo właśnie skończyły myć włosy. Co oznacza, że w łazience jest stawik na podłodze i żaby sie zalęgną.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  3. #10023
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    To ja piszę

    Chciałabym przyjechać, ale jak na razie, to cała mnogość ludu ma lepsze pomysły na wykorzystanie MOJEGO czasu wakacjowego. Nie myślę o tym ciepło... o pomysłach...
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  4. #10024
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Biedna jesteś, przytulę Cię kiedy przyjedziesz!!!!!

    To było do Biednego Uciemiężonego Dziecka!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  5. #10025
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Przekażę Uciemiężonemu Dziecku. Na razie sprytnie ucieka przed ciemiężeniem w domu. Dzisiaj przespała całe popołudnie, a kiedy zaproponowałam, żeby coś zrobiła wieczorem, skoro jest wyspana, odrzekła, że musi iść spać, bo jutro nie wstanie. A jeszcze całkiem niedawno na propozycję pójścia spać o ludzkiej porze zarzekała się, że i tak przed 23.00 nie zaśnie... Kiedy jednak poprosiła o możliwość skorzystania z tatitopka i dowiedziała się, że warunkiem jest wykonanie czegośtam, okazało się, że wykonanie czegośtam wieczorem jest zupełnie możliwe i w ogóle nie ma przeszkód...

    Żelazko mi się skiepściło. Jutro pójdę naiwnie do zakładu naprawiającego (jeżeli takowy jeszcze istnieje w realu, a nie tylko ma planie) i zapytam, czy się opłaca naprawiać. A potem kupimy nowe... Właśnie przeglądam. Ceny od 60 parę do... w kosmos. I wiecie co? Te za 100 parę mają dokładnie te same funkcje, co te za 300 z hakiem (tych z dalszego kosmosu nawet nie oglądałam). I często nawet stopę mają taką samą (w ramach jednej firmy). No dobra, bywają niezwykle urodziwe, ale ja nie mam zamiaru żelazka wieszać w roli ozdoby na ścianie. Jakby jeszcze takie za trzy stówki samo prasowało, to ja bym je chciała, ale nie - tego nie potrafi żadne. Bez sensu, żeby żelazko było lepsze niż moja jakość prasowania, a co do tej nie stawiam sobie zbyt wysokich wymagań.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  6. #10026
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    mnie się kiedyś marzyła taka mini maglownica. Wiesz - kładziesz rzecz, przyciskasz górnym wieczkiem, para robi puff i wyjmujesz wyprasowane. Cudo, ale... kiedyś w maglu czekałam na wyprasowanie pościeli i popatrzyłam, jak oni się męczą, żeby rozłożyć rzecz bez fałdki. Przeszło mi Prasowanie zresztą również, od tygodnia jedna bluzka czeka na zmiłowanie. Chyba musi poczekać na towarzystwo, co będę jedną męczyć.

  7. #10027
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Prasowanie zdecydowanie nie jest moim priorytetem - robię to, kiedy absolutnie muszę. Przy czym pojęcie "absolutnie muszę" jest bardzo względne i zależy np. od tego, czy są wakacje, czy rok szkolny. Prasuję wyłącznie bluzki koszulowe, sukienki i spódniczki dzieci (sama chodzę głównie w spodniach, chyba że latem). W wakacje większość rzeczy wydaje się całkiem dobrze wyglądać bez prasowania. Takoż nie mam hopla na punkcie jakichś dziwnych cech, które powinno posiadać żelazko. Ma działać, dawać parę i spryskiwać. No i koniecznie musi się nadawać do wlewania wody kranowej. I tyle!

    Kiedy wreszcie przyjdzie ta obiecana ładna pogoda? U nas wciąż coś siąpi!

    Czy lepiej przywieźć z Krakowa lodówkę na leżąco w samochodzie, czy zapłacić półtorej stówki więcej w miejscowym sklepie z dostawą do domu?
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  8. #10028
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Przywiozłabym, potem jak odstoi swoje, będzie ok.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  9. #10029
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar JAGODA 51
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Otulina Parku Kampinoskiego
    Posty
    208

    Domyślnie

    Agduś zawsze słyszałam, że lodówki nie należy przewoźić na leżąco bo się ulatnia jakiś gaz (chyba freon a może jakiś inny), najlepiej zapytać u sprzedawcy.
    Podobno teraz już na opakowaniach jest oznakowanie czy można w poziomie , czy koniecznie w pionie.

  10. #10030
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Jeżeli zadzwonimy do sprzedawcy, na pewno powie, że trzeba w pionie, coby na transporcie jeszcze zarobić.
    Wiem, że jeżeli się lodówkę położy, to później musi swoje odstać zanim się włączy. Jak długo - nieważne, bo stara działa, więc nie kupujemy na pożar. Tylko czy taka odstana to jest to samo co przywieziona na stojąco?
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  11. #10031
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Nasze wszystkie jechały na leżąco, działają bez zarzutu.
    Nawet nowego Elektroluxa, tego z naszej kuchni, nie stodolnej, kurier przywiózł ( o zgrozo!) w pozycji leżącej.
    Lodówka znaczy się, nie kurier.
    Odstała i śmiga.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  12. #10032
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Parę razy zdarzyło mi się widzieć szczęśliwych nabywców lodówek dumnie wiozących swe nabytki własnymi samochodami właśnie w pozycji leżącej. Widocznie jakiej wielkiej krzywdy im (lodówkom) to nie robi. Czy ktoś jednak mógłby sprecyzować to odstanie ... ile czasu ona ma tak sobie odstawać ...??

    Nienawidzę prasować!!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  13. #10033
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Minimum 24 h.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  14. #10034
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    minimum 12 godzin

  15. #10035
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Mogę jej dać 24 godziny - stać mnie!
    W sklepie pewnie powiedzą.

    Prasowanie przede wszystkim jest nieekologiczne i nieekonomiczne. Ileż to prądu żre takie żelazko!!! Uznałam, że prasowanie wszystkiego poza koszulami, bluzkami koszulowymi i sukienkami (niektórymi) to przesąd i zbytnia rozrzutność.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  16. #10036
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    A co robisz ze starą?
    Bo sklep jest zobowiązany zabrać do utylizacji. Ale wtedy musisz oddać rzecz za rzecz, znaczy tym samym transportem.

  17. #10037
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza Zobacz post
    Nienawidzę prasować!!!!!
    Noszszsz nic jeno zaginiona bliźniacza siostra....

    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    Minimum 24 h.
    Cytat Napisał wu Zobacz post
    minimum 12 godzin
    Rozbieżność spora... choć przeca i tak to nc nie znaczy w porównaniu z wiecznością...

    Cytat Napisał Agduś Zobacz post
    Mogę jej dać 24 godziny - stać mnie!...
    ... to przesąd i zbytnia rozrzutność.
    No właśnie...

  18. #10038
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No musi ten gaz tam z powrotem na właściwe miejsce spłynąć po transporcie, a nie przesąd.
    Jak się chce pozbyć starej lodówki, to w czasie mężowskiej delegacji należy ją położyć, a potem postawić, bez wyłączania.
    Powinno podziałać.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  19. #10039
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moose Zobacz post
    Noszszsz nic jeno zaginiona bliźniacza siostra....
    Siooostruuuniuuuuu!!!!!

    Na temat lodówek nic nie powiem, bo się jeszcze ta moja zbiesi, a kasa na nową w lesie (a właściwie w Gdyni). Jednak w momencie gdy się owa kasa przeniesie z Gdyni na morze ... oooo wtedy pogadamy! Poszłam sobie dzisiaj obejrzeć i podotykać te moją wymarzoną Samsunga!!! No śliczna jest!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  20. #10040
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Stara lodówka działa. W sumie to nawet jestem ciekawa, ile lat jeszcze pociągnie. Na razie, poza tym, że uszczelka już słaba i zatyka się wieczne ta rureczka odprowadzająca wodę do zbiorniczka z tyłu (w efekcie woda gromadzi się na dnie lodówki i jest wiecznie brudno albo nawet kałuża pod drzwiami), to nie jest źle. Pracuje cichutko. Ale mnie już wkurza wieczne przetykanie i czyszczenie jej co chwilę. Mycie lodówki to jedna z najbardziej nielubianych przeze mnie czynności. To ja już wolę nawet prasować! Mam zamiar podejść do pomocy społecznej i zaproponować ją komuś. Może się przyda. A jeżeli odpowiedzą, że nie chcą, to oddamy do sklepu kupując nową.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

Strona 502 z 919

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony