dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 904 z 919
Pokaż wyniki od 18.061 do 18.080 z 18369
  1. #18061
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    Aguś no powiem Ci że niektóre psy lubią przy nodze chodzić moja wariatka tarza się, skacze, głupieje, podgryza smycz - znaczy takie napady głupawki ma czasami - ale wezmę smycz krótko, warknę noga i pies jak anioł w momencie barkiem o kolano i daje równo tylko popatruje czy głaska dostanie

  2. #18062
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Magda już się nie może doczekać na rozpoczęcie szkolenia. Nie wiem, czy Gałgan też, ale on chyba nie ma wyjścia.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  3. #18063
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    psy generalnie lubią pracować z ludźmi

  4. #18064
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza Zobacz post
    Moje obedwie gnidy gadatliwe cholernie choć Tyrion szybciej odpuszcza. Taryunia zachwyca się swoim głosem do upojenia...

    moje niestety tez gaduly szczegolnie jak goscie maja byc/ sa/ lub psom sie wydaje ze beda no i musza obgadac kazdego zywego stwora: psa/kota/ludzia/sarne itp. kto przechodzi przy ich ogrodzeniu

  5. #18065
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    oj TAR-cia za darmo jeść nie chcą

  6. #18066
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Pokój zapanował pomiędzy kotami a psem. Teraz czas, aby pies się trochę ogarnął i ucywilizował. Na razie jednak jest wciąż bardzo wypłoszony. Podchodzi do głaskania, ale każdy głośniejszy dźwięk powoduje, że ucieka do kąta. No cóż, potrzebuje czasu, żeby się przekonać, że tutaj się psów nie bije, nawet, kiedy zeżreją pilota do głośników...
    Ostatnio edytowane przez Agduś ; 28-10-2019 o 13:11
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  7. #18067
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś Zobacz post
    Pokój zapanował pomiędzy kotami a psem.
    . No cóż, potrzebuje czasu, żeby się przekonać, że tutaj się psów nie bije, nawet, kiedy zeżreją pilota do głośników...
    No i super

  8. #18068
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał wu Zobacz post
    oj TAR-cia za darmo jeść nie chcą
    ale wstyd przynosza, moje proby ich ucywilizowania spełzły na niczym, odpuszczam.. sa nienaprawialne

  9. #18069
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś Zobacz post
    Pokój zapanował pomiędzy kotami a psem. Teraz czas, aby pies się trochę ogarną i ucywilizował. Na razie jednak jest wciąż bardzo wypłoszony. Podchodzi do głaskania, ale każdy głośniejszy dźwięk powoduje, że ucieka do kąta. No cóż, potrzebuje czasu, żeby się przekonać, że tutaj się psów nie bije, nawet, kiedy zeżreją pilota do głośników...
    przekona sie, obstawiam ze predzej niz poźniej. wy macie dar a socjalizacja w domu pelnym zwierzat z dobrymi ludzmi to bedzie minuta osiem

  10. #18070
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    oj TAR-cia są znacznie bardziej cywilizowane teraz to można się u Ciebie przekraść do toalety a wcześniej nawet mocniej powietrza strach było nabrać

  11. #18071
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    No może nie minuta osiem, ale prędzej czy później zrozumie. Problem w tym, że okazał się destruktorem - nie pomagają różnorodne zabawki i gryzaki, Gałgan ściąga ze stołu, co się da i destruuje. Na noc trzeba było go uwiązać przy legowisku w holu pod schpdami na długiej lince, ale ją przegryzł rano, kiedy Andrzej i dziewczyny wyszli z domu, a ja byłam jeszcze na górze. Na szczęście przenoszenie butów z wiatrołapu do legowiska zajęło mu tyle czasu, ze zaledwie napoczął jednego. Szkoda, że nie wybrał zniszczonych tenisówek dziewczyn, tylko takie całkiem przyzwoite jeszcze na koturnach. Dobrze jednak, że nie wziął całkiem nowych zarąbistych kozaków, które Małgo dzień wcześniej dostała na imieniny. Wypośrodkował.
    Klatka kennelowa? Kurczę, droga jest w tym rozmiarze... No i na tym sznurku miał jednak znacznie więcej swobody.
    Porady behawiorysty? Ma zabawki, ma tyle naszej uwagi, ile chce, ma długie spacery, z których wraca zziajany.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  12. #18072
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Agduś, klatka się sprawdza w takich wypadkach... drożej niż rzeczona będą Cię szkody kosztowały...

  13. #18073
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Agdus na olx sa kennelowe uzywane, sporo taniej niz nowe.

  14. #18074
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Mam wrażenie, że minie... Tarya obżerała namiętnie wszystkie buty, od pewnego czasu tylko na wszelkie radzę chować, bo choć w pysk i owszem chwyta to tylko nosi. Zabawki przeznaczone dla psów, z mojego doświadczenia, nie są przez psy godne zainteresowania.

    Aaaaaa...od pewnego czasu jestem pozbawiana jedzenia, jeśli zapomnę go zamknąć na siedem spustów...taki kaprys mają. Wpierniczyły mi już pół garnka pomidorówki, kapuśniaku i fasolkę po bretońsku. Garnki wylizane do imentu, na podłodze ani śladu konsumpcji... co tam destrukcja, ja tu z głodu niedługo umrę!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  15. #18075
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    moj Kastus tylko lubi podebrac mi klapka jak nie zwracam na krolewicza uwagi, trzyma go w paszczy i patrzy na mnie w stylu "chcesz to mnie złap" ot taka mala zachetka do zabawy

  16. #18076
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał braza Zobacz post
    Aaaaaa...od pewnego czasu jestem pozbawiana jedzenia, jeśli zapomnę go zamknąć na siedem spustów...taki kaprys mają. Wpierniczyły mi już pół garnka pomidorówki, kapuśniaku i fasolkę po bretońsku. Garnki wylizane do imentu, na podłodze ani śladu konsumpcji... co tam destrukcja, ja tu z głodu niedługo umrę!


    Przyślę Ci pół chleba kurierem...

  17. #18077
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moose Zobacz post


    Przyślę Ci pół chleba kurierem...
    tylko z jakims słonecznikiem zeby był bardziej pozywny i syty

  18. #18078
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    To może z dynią i słonecznikiem...

  19. #18079
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Nasza Saba zżerała wszystko, co jej się udało ukraść, niemal do końca życia. Mam nadzieję, ze Gałgan to inny przypadek. Na razie wszystko się zmienia co kilka dni.
    Na początku oberwał od Rudego, więc się go panicznie bał. Inne koty badał, na ile może sobie pozwolić. Teraz z kotami jest idealny spokój, Rudy podchodzi do Gałgana i ociera się o jego łapy, jak kiedyś z Emi. Wąchają się nos w nos. Pozostałe koty już nie zwracają na niego uwagi.
    Po tygodniu spokoju nagle zaczął rano skamleć, kiedy Andrzej wychodził z domu odwieźć dziewczyny na pociąg. Tak było przez kilka dni i... nagle przestał, na szczęście, bo ja w tej porze czasem jeszcze śpię.
    W pierwszych dniach ganiał cały czas po domu na chwilę nie siadł w miejscu. Później dla odmiany zaszywał się w swoim kącie i nie wychodził nawet na wołanie. Teraz wypośrodkował.
    Myślę, że on po prostu jest tak skołowany, że sam nie wie, jakim jest psem. Dlatego my też jeszcze nie wiemy i nie ma co się martwić na zapas.
    Na razie zmieniliśmy lampę nad schodami. Stara wisiała na łańcuszku. Dobrze się złożyło, bo po uszyciu osłony z materiału (coby nie było mu przykro, gdyby się na nim położył) wykorzystaliśmy ów łańcuch i jakkolwiek źle by to nie brzmiało, na noc zapinamy Gałgana na nim. Ma na tyle dużą swobodę, że ostatniej nocy porwał spod kominka koszyk na szczapki, rozwlókł je po holu i nadgryzł koszyk. Jak widać, jego życie nie straciło wszystkich uroków mimo łańcucha.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  20. #18080
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie



    Już zaprzyjaźnieni, chociaż Gałgan dzisiaj pokazał, że jest zazdrosny, kiedy Magda głaszcze KotkaRysia.



    Nigdy nie robiliśmy takich dekoracji. Nie żeby mi to przeszkadzało, żeby mnie zabawa w przebieranki gorszyła, złościła czy przerażała. Żadnej ideologii, po prostu nigdy mi się nie chciało. W tym roku rosnąca nagonka na Halloween sprawiła, że zapragnęłam dyni. Andrzej kupił, Magda wyrzeźbiła, ja byłam pomysłodawczynią sposobu zbudowania dekoracji i taki efekt osiągnęliśmy.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

Strona 904 z 919

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony