dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 102 z 1187
Pokaż wyniki od 2.021 do 2.040 z 23724
  1. #2021

    Domyślnie

    A gdzie mozna te meble obejrzec we Wroclawiu, bo nie widze adresu.
    Ladnie wygladaja, ale ciekawe jak z jakoscia.

  2. #2022
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Carlos25

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    9

    Domyślnie

    Projekt ktory wchodzi w zycie... czyli kuchnia juz kupiona tylko nad blatem sie zastanawiam (czarny czy bialy granit lub konglomerat)













    I zeby nie bylo watpliwosci- hokery, sofa, kolor scian oraz obrazki to nie do kompletu

  3. #2023

    Domyślnie

    Cytat Napisał Carlos25
    Projekt ktory wchodzi w zycie... czyli kuchnia juz kupiona tylko nad blatem sie zastanawiam (czarny czy bialy granit lub konglomerat)
    jasny, moim zdaniem zdecydowanie jasny, będzie się fajnie odcinał od mebli

  4. #2024
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar andy_n
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    672
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    162

    Domyślnie

    Carlos25, wybrałeś odważną koncepcję.
    Mi w sumie się podoba

  5. #2025
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar andy_n
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    672
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    162

    Domyślnie

    Ma bardzo pilne pytanie do tych co do swoich mebli kuchennych wybrali blaty tradycyjne (postforming).
    Szukam jasnego blatu, ale nie białego, który ładnie komponowałby się z frontami fornirowanymi w kolorze wenge lub heban.
    Nasz stolarz proponuje nam blat z firmy Juan, wzór D93, ale nie jestem do niego przekonany.Co jeszcze mogłoby stanowić alternatywę?

  6. #2026
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar carringtontomas
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Skąd
    Tarnowskie Góry / Nakło Śląskie
    Posty
    1.367
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    269

    Domyślnie

    Cytat Napisał andy_n
    Ma bardzo pilne pytanie do tych co do swoich mebli kuchennych wybrali blaty tradycyjne (postforming).
    Szukam jasnego blatu, ale nie białego, który ładnie komponowałby się z frontami fornirowanymi w kolorze wenge lub heban.
    Nasz stolarz proponuje nam blat z firmy Juan, wzór D93, ale nie jestem do niego przekonany.Co jeszcze mogłoby stanowić alternatywę?
    Jedne z lepszych blatów ma firma LUPUS. Calkiem przypadkowo mam taki u siebie (jasny krem)
    Wzoru niestety nie pamietam ale widac go na zdjeciach w moim dzienniku.

  7. #2027

    Domyślnie

    carlos - kuchnia bardzo ladna - blat oczywiscie proponuje jasny ...

    martwi mnie tylko bardzo mala ilosc blatu roboczego ...
    poza tym jest bardzo fajnie

  8. #2028
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Carlos25

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    9

    Domyślnie

    Ta kuchnia ma wygladac Kto by sie tam przejmowal iloscia blatu roboczego

    A tak juz troch powazniej to malutki scisk bedzie ale nie powinno byc problemow

  9. #2029
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    carlos ja bym pociagnela jeszcze szafki pod sciana, teraz to kuchnia kawalera ktory je w restauracjach i jedyne co w kuchni przygotuje to drinki

  10. #2030
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar andy_n
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    672
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    162

    Domyślnie

    Cytat Napisał carringtontomas
    Jedne z lepszych blatów ma firma LUPUS. Calkiem przypadkowo mam taki u siebie (jasny krem)
    Wzoru niestety nie pamietam ale widac go na zdjeciach w moim dzienniku.
    Czy przypadkiem kupiłeś taki wzór
    http://www.lupus.eu/index.php5?mod=a...obocze&show=56
    Może sobie jednak przypomnisz?

  11. #2031
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar andy_n
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    672
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    162

    Domyślnie

    carringtontomas, przeglądałem Twój dziennik budowy (po raz kolejny ) i dotarłem do kuchni. Możesz podać modele piekarnika oraz mikrofali?
    O ile mnie wzrok nie myli są to sprzęty Whirlpoola.

  12. #2032
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar MonikaC
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    7.704
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    367

    Domyślnie

    Carlos - jasny blat i będzie pięknie!
    Z idiotą się nie dyskutuje - najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem wygra doświadczeniem
    DZIENNIK
    Komentarze

  13. #2033
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Cytat Napisał andy_n
    carringtontomas, przeglądałem Twój dziennik budowy (po raz kolejny ) i dotarłem do kuchni. Możesz podać modele piekarnika oraz mikrofali?
    O ile mnie wzrok nie myli są to sprzęty Whirlpoola.
    Co prawda ja nie jestem carrindtontomas ale pokaze komplet whirpola

  14. #2034
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Bogusia40

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartyś
    Bogusia mi też Twoja kuchnia bardzo się podoba.

    Czy mogłabyś napisać jak sprawuje się szklana płyta ? Chodzi mi głównie o kwestię czyszczenia jej, czy się nie rysuje i czy w razie wykipienia nie wylewa się aż na blat i czy pokrętła nie są zalewane, bo ona przecież jest zupełnie płaska Z góry dzięki za odpowiedź
    Dziękuję
    co do płyty gazowej, to jest świetna. Pięknie wygląda nie tylko wtedy gdy jest świeżo po wyczyszczeniu nawet po smażeniu na gorącym tłuszczu dobrze się prezentuje aczkolwiek oczywiście plamy są widoczne ale czyszczenie jest bajecznie proste - zaleca się mycie środkiem do szyb jako, że jest to szklana płyta, zabrudzenia schodzą od razu nawet te po całym dniu czy nawet paru dniach jak się nie zauważy. I płyta się jak dotąd w ogóle nie rysuje nawet pod światło nie ma takich mikro rys. Czyszczenie jest łatniejsze wg mnie niż na zwykłej kuchence ale oczywiście trzeba sie przyłożyć do tego ostatniego szlifu po umyciu tzn. żeby nie było smug. Co do zalewania blatu i pokręteł to się z tym nie spotkałam bo mi się to aż w tak dużej ilości nie zdażyło, moja płyta jest w idealnym poziomie, więc nawet jak coś wykipi to zostaje 'kałuża' a nie rozlewa się po płycie

    Cytat Napisał kasia i grzegorz
    Bogusiu i o to chodzi!! Kuchnia piękna. (ja też będę miała te fronty) Co do życia w kuchni to się w 100% zgadzam. Kuchnia to serce domu, a jak serce to musi być i dusza (sól pod ręką, łyżki mieszalniki, kwiatki, koszyki z owocami)=ŻYCIE. SUPER ....
    Powiedz jak sprawdza się zlewozmywak granitowy względem utrzymania w czystości - zacieki, plamy itp? Kupiłam już co prawda, bo u Ciebie bardzo mi się spodobał w kuchni , paczka w drodze, ale doradź!
    Ten zlew to rewelacja! Wiadomo, że teraz go tak nie użytkuję jak kiedyś stary stalowy bo obecnie mam zmywarkę, ale czuć różnice kolosalna! W ogóle nie widać brudu czy zacieków np z rozmrażanego mięsa. Bardzo dobrze komponuje się z kolorem blatu i ja jestem zachwycona. Mam parę rzeczy, które nie nadają się do zmywarki i zmywam ręcznie więc nie jest to opinia kogoś, kto w ogólnie w takim zlewie nie zmywa. Polecam z całym przekonaniem

  15. #2035
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Carlos25

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał markoto
    carlos ja bym pociagnela jeszcze szafki pod sciana, teraz to kuchnia kawalera ktory je w restauracjach i jedyne co w kuchni przygotuje to drinki

    No wlasnie jestem kawalerem co to jada w restauracjach a takze uwielbia gotowac i radzi sobie w kazdej kuchnii (trzeba by zobaczyc kuchnie mojego znajomego co prowadzi restauracje... tam to dopiero nie ma blatu )

    Pod sciana specjalnie nie ma blatu ze wzgledu na to, ze chce to miejsce zagospodarowac jeszcze jakos efektownie- podswietlana szyba albo (duzo bardziej prawdopodobnie cos takiego->

    http://cram.pl/piniae---na-9-butelek-cat-12-id-432.aspx


  16. #2036
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar andy_n
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    672
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    162

    Domyślnie

    Cytat Napisał magpie101
    Co prawda ja nie jestem carrindtontomas ale pokaze komplet whirpola
    Dzięki za odzew. A podasz jeszcze modele tych sprzętów?
    Ja wstępnie wybrałem zestaw Bosch-a, ale jeszcze zastanawiam się nad Whirlpoolem.

  17. #2037
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Cytat Napisał andy_n
    Cytat Napisał magpie101
    Co prawda ja nie jestem carrindtontomas ale pokaze komplet whirpola
    Dzięki za odzew. A podasz jeszcze modele tych sprzętów?
    Ja wstępnie wybrałem zestaw Bosch-a, ale jeszcze zastanawiam się nad Whirlpoolem.
    Jutro z pracy podam Ci modele i ceny ile u nas kosztuje.

  18. #2038

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bogusia40
    ... Co do zalewania blatu i pokręteł to się z tym nie spotkałam bo mi się to aż w tak dużej ilości nie zdażyło, moja płyta jest w idealnym poziomie, więc nawet jak coś wykipi to zostaje 'kałuża' a nie rozlewa się po płycie
    Szukam podobnej płyty.
    Mam obawę o bliskość dolnego prawego palnika i pokręteł - nie nagrzewają się pokrętła? Poza tym, czy tak mała odległość nie przeszkadza w operowaniu pokrętłem, gdy na tym palniku postawiony jest garnek?
    pozdr.

  19. #2039
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    andu_n napisal:
    A podasz jeszcze modele tych sprzętów?
    piekarnik: AK223/IX/01
    mikrofala: AMW410/IX

  20. #2040
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar andy_n
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    672
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    162

    Domyślnie

    Dzięki magpie101 za te informacje
    Rozumiem, że prawidłowa nazwa piekarnika to AKZ223/IX/01

Strona 102 z 1187

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony