dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 1187
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 23724
  1. #1021

    Domyślnie

    sara bardzo ładną masz kuchnię, możesz napisać jak głęboką masz tę ściankę w której stoi piekarnik, mam kuchnię całkowicie otwartą na salon i chciałabym aby murarz postawił mi ścianę do sufitu na głębokość szafek i też piekarnika, czy jest on taki głęboki jak szafki?

  2. #1022

    Domyślnie

    witam.....ten murek jest troszkę szerszy niz stojąca za nim lodówka a następnie piekarnik, ale około 3 cm wystaje ponad....ta ścianka miała głownie zasłonić to górne zakończnie mebli...żeby z sofy w salonie nie było widać kurzu na meblach

  3. #1023
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Sara, bardzo ładna ta Twoja kuchnia.
    Możesz mi powiedzieć jakie kafle masz na ścianie i podłodze?
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  4. #1024

    Domyślnie

    dzięki bardzo cięszę się że moja kuchnia się komuś spodobała
    płytki to gres chiński-seria roma Light Beige + dekor z kwiatkiem
    http://wema.pl/index.php?option=com_...d=36&Itemid=78
    pozdrawiam

  5. #1025

    Domyślnie

    żaden szał w porównaniu z niektórymi forumowymi ale bardzo mnie cieszy...jeszcze bardziej ucieszy jak będzie skończona (okap, okno itp
    Wykończeniówka wykańcza....
    .........................................Trójka Drombo

  6. #1026
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał d5620s
    żaden szał w porównaniu z niektórymi forumowymi ale bardzo mnie cieszy...jeszcze bardziej ucieszy jak będzie skończona (okap, okno itp
    A mnie sie wlasnie podoba taka prosta i bez szalow...

  7. #1027

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgos2
    Cytat Napisał d5620s
    żaden szał w porównaniu z niektórymi forumowymi ale bardzo mnie cieszy...jeszcze bardziej ucieszy jak będzie skończona (okap, okno itp
    A mnie sie wlasnie podoba taka prosta i bez szalow...
    mnie również szczególnie częśc biała, bo podobna planuję. Napiszesz gdzie robiona, jaki wzór ewentualnie, itp.?

  8. #1028
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kasia Z10
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    i jeszcze kilka fotek z bliska
    .........................

  9. #1029

    Domyślnie

    Kasia, jakiej wielkosci masz wyspe i okap?
    Pzdr.

  10. #1030

    Domyślnie

    Kasiu
    A ja mam jeszcze pytanie odnośnie blatu....bo widzę, że jest na równi z oknami. Z czego jest wykonany i jak wysokie są szafki kuchenne?

  11. #1031

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasia Z10
    i jeszcze kilka fotek z bliska
    .........................
    piekna kuchnia!!!
    wlasnie zamontowalismy parapety z trawertynu i zastanawiamy sie nad takim samym blatem... widze ze u Ciebie tez jest trawertyn - czy moglabys napisac krotko "jak sie sprawuje"

    dzieki

  12. #1032

    Domyślnie

    Bardzo ładna kuchnia. Wybrałam podobny materiał, ale koszt kuchni przeszedł moje oczekiwanie i wymieniam fornir na MDF. Blat takze chcę z trawertynu (czy jakoś tam) choć sporo osób mówi ze nie warto bo sie rysuje (szczególnie posiadacze czarnych).
    Kasia jak duzą masz kuchnie bo boje sie ze ciemny kolor w małej kuchni bbedzie kiepski bo ją zmniejszy. moja ma 10 m i chce połączyc ją z białym. Mąż oponuje niestety :/

  13. #1033

  14. #1034

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ineso
    Cytat Napisał malgos2
    Cytat Napisał d5620s
    żaden szał w porównaniu z niektórymi forumowymi ale bardzo mnie cieszy...jeszcze bardziej ucieszy jak będzie skończona (okap, okno itp
    A mnie sie wlasnie podoba taka prosta i bez szalow...
    mnie również szczególnie częśc biała, bo podobna planuję. Napiszesz gdzie robiona, jaki wzór ewentualnie, itp.?
    bardzo mi miło, ze komus się też podoba
    Projekt mój wykonawca : stolarz.
    Wykończeniówka wykańcza....
    .........................................Trójka Drombo

  15. #1035

    Domyślnie

    A ja mam dylemat. Zbliża sie godzina ZERO i musze podjąć jutro decyzje w sprawie kuchni. Chcę zagrać dwoma kolorami: wenge+krem (ew. biel). Układ mebli kuchennych to podkowa. Lewa strona ciężka zabudowa do sufitu i srebrna lodówka. Pozostałe dwa boki mają tylko jedną szafke 90 wiszącą , nic więcej. I muszę sie zdecydować co ma byc wenge a co jasne. Myslałam o wsyzstkich meblach wenge i tylko jasnym blacie. Boje sie jednak ze bedzie za ciemną. Kuchnia ma 10 m i jedno okno 90 cm. Druga wersja to doły ciemne, jasna zabudowa ciężka , szafka wisząca i blat.....co wy na to?

  16. #1036

    Domyślnie

    Cytat Napisał tygrysek12
    A ja mam dylemat. Zbliża sie godzina ZERO i musze podjąć jutro decyzje w sprawie kuchni. Chcę zagrać dwoma kolorami: wenge+krem (ew. biel). Układ mebli kuchennych to podkowa. Lewa strona ciężka zabudowa do sufitu i srebrna lodówka. Pozostałe dwa boki mają tylko jedną szafke 90 wiszącą , nic więcej. I muszę sie zdecydować co ma byc wenge a co jasne. Myslałam o wsyzstkich meblach wenge i tylko jasnym blacie. Boje sie jednak ze bedzie za ciemną. Kuchnia ma 10 m i jedno okno 90 cm. Druga wersja to doły ciemne, jasna zabudowa ciężka , szafka wisząca i blat.....co wy na to?
    Ciężko doradzić nie widząc projektu i układu mebli ale jeśli piszesz że masz kuchnię 10m i okno tylko 90cm to ja bym zrobiła tą drugą wersje (doły ciemne, zabudowa, szafka, blat jasne) W mojej kuchni 12m dolne szafki i zabudowa są wenge a 6 wiszących białe + biały blat i do tego okno 180cm i gdyby nie jasny gres i białe ściany to i tak bym powiedziała że tam jest ciemno Jeśli masz wątpliwości ja bym polecała zrobić sobie projekt na szybko w jakimś programie żeby miec porównanie bo po co potem żałowac że się zrobiło tak a nie inaczej (polecam Alno Kitchen Planner - do ściągnięcia w necie, dziecinnie prosty w obsłudze )

  17. #1037

  18. #1038

    Domyślnie

    ja swoja kuchnię pokazalam na razie u siebie w wątku, jak będzie skończona wkleję i tu Aale wspominam o niej, bo mam rozwiązanie - jasne meble + ciemny blat, możesz sobie obejrzeć. Moja kuchnia mala jakieś 3,40 x 2,2, więc zdecydowalam tak, że wszystko jasne ma być, a blat sprawia że nie jest mdła.

  19. #1039

    Domyślnie

    Cytat Napisał onna
    ja swoja kuchnię pokazalam na razie u siebie w wątku, jak będzie skończona wkleję i tu Aale wspominam o niej, bo mam rozwiązanie - jasne meble + ciemny blat, możesz sobie obejrzeć. Moja kuchnia mala jakieś 3,40 x 2,2, więc zdecydowalam tak, że wszystko jasne ma być, a blat sprawia że nie jest mdła.
    a gdzie moge obejrzec? Który to wątek?

  20. #1040

    Domyślnie

    Cytat Napisał tygrysek12
    Cytat Napisał onna
    ja swoja kuchnię pokazalam na razie u siebie w wątku, jak będzie skończona wkleję i tu Aale wspominam o niej, bo mam rozwiązanie - jasne meble + ciemny blat, możesz sobie obejrzeć. Moja kuchnia mala jakieś 3,40 x 2,2, więc zdecydowalam tak, że wszystko jasne ma być, a blat sprawia że nie jest mdła.
    a gdzie moge obejrzec? Który to wątek?
    watek w podpisie

Strona 52 z 1187

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony