dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    neo77

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    2

    Domyślnie [b]wyzynarka, szlifierka[/b] kat. jakiej firmy?

    witam. zamierzam kupic wyzynarke do drzewa i szlifierke katowa (115 lub 125) rozwazam 3 firmy: black&decker , DWT, BOSH. jelsi ktos kupil w ciagu ostatmich kilku miesiecy i chce sie podzielic doswiadczeniem z mila checia przeczytam jak dzialaja te narzedzia(modele) przy eksploatacji i czy uzywane sa dzien w dzien czy tylko 3 razy w roku.ps interesuja mnie tylko opinie uzytkownikow ktorzy posiadaja je rok czasu...a nie takich co maja staz 10 lat...kiedy bylo to produkowane inaczej i gdzie indziej i teraz jest tez inaczej i przez kogos innego....: made in china... .

  2. #2

    Domyślnie

    Z podanej grupy najlepszy jest BOSH, B&D to taka polska TOYA - czyli szajs (mój ojciec i chłop kupił m.in. wyrzynarke i kątówkę B&D i po kilkunastu cięciach sie popsuła). Jak zamierzasz wydać troche kasy (i chcesz na tym zarobkować) to kup sobie MAKITĘ, HILTI - to jest sprzęt, a jeżeli chcesz dorywczo robic coś w domu, to starczy Ci TOYA, KINZO, itp. - tylko nie z promocji i nie najtańsze modele. Inna sprawa to zakup markowych noży do wyrzynarki

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar boorg
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.354

    Domyślnie

    Ja proponuje abyś zajrzał na www.htp.com.pl. Teraz mają promocję. Małą kątówkę kupisz za 250 zł a wyrzynarkę za ... o to musisz zapytać. Proponuję Hitachi jest bardzo OK.

  4. #4

    Domyślnie

    Ja wyleczyłem sie z markowych szlifierek itp. i tak padną w czasie budowy, chyba, że bedziesz miał ze trzy warianty mocy (na każdą okoliczność). Teraz kupuje soprzęt za 30-40 zł i robie co potrzeba a jak sie zepsuje to niewielka strata, ale budowę mam praktycznie zakończoną więc praktycznie leżą bezużytecznie - więc się nie psują

  5. #5

    Domyślnie

    proponuje makitę. Trzeba wydać trochę wiecej, ale jeśli zaczynsz budowę nie powinieneś żałować. Będzie wiele prac które wymagają użycia szlifierki kątowej. Można też kupić bardziej zawodne jak TOYA lub TOPEX i w razie konieczności oddać do naprawy lub wymienić na nową, ale czasem tak bywa że robota rozpoczęta a narzędzie się psuje i mamy problem. Pozdrawiam
    http://www.makita.info.pl/info.php?main=6&sub=94

  6. #6
    Guest

    Domyślnie

    Kupiłem kilka dni temu Skill'a 750, z walizką 149 pln.
    Bardzo przyzwoita i zupełnie wystarczająca do usuwania pozostałości po majstrach.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony