dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 31 z 31
Pokaż wyniki od 601 do 620 z 620
  1. #601
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar anjamen
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    14.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    330

    Domyślnie

    Świątecznego nastroju,
    miłosnego podboju.
    Seksu w łóżeczku,
    pieniędzy w woreczku,
    Finlandii na stole,
    Porsche w stodole!
    Wesołych świąt życzy Ania i Dejw



  2. #602
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Dużo zdrowia i radości
    w Twoim życiu niech zagości
    i prezenty, i śnieg biały,
    by te święta urok miały.
    Samych wzruszeń przy choince,
    życzy Magda Tobie i rodzince!


  3. #603
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mario_pa
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.105
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    230

    Domyślnie

    Cytat Napisał anjamen
    Świątecznego nastroju,
    miłosnego podboju.
    Seksu w łóżeczku,
    pieniędzy w woreczku,
    Finlandii na stole,
    Porsche w stodole!
    Wesołych świąt życzy Ania i Dejw


    Dziękuję za pamięć i życzenia. Prawie wszystkie się spelniły, oczywiście pewien niedosyt pozostaje , z tym kotem w garażu to tak nie od razu. Na razie tylko album 356 na półce pozostaje ...

  4. #604

    Domyślnie

    Witam,

    kilka rzeczy

    Z tego co zauwazylem to nie podnosiłes scianki kolankowej (nie załujesz?) i ja tez nie zamierzam bo wydaje mi sie, ze u tych, którzy podniesli to wygląd domu to porażka - jak uważasz?

    Zamierzam schowac komin w salonie w scianie co pozwoli odzyskac troche powierzchni w moim M08a.

    Tak jak Ty zmniejszyłem taras kosztem holu o ok. 1metr

    Poza tym jesli masz jakies spotrzeżeia do tego czy cos bys zmienił to bardzo chetnie skorzystam z Twoich doswiadczeń. Jestem dopiero na etapie fundamentow i niedługo zaczną mi budowac sciany wiec jesli masz jakieś rady na tym etapie to nieśmiało poproszę.

    Zgóry dziekuje i pozdrawiam

    Tomek

    P.S. Super dziennik

  5. #605
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mario_pa
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.105
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    230

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomekb5
    Witam,

    kilka rzeczy

    Z tego co zauwazylem to nie podnosiłes scianki kolankowej (nie załujesz?) i ja tez nie zamierzam bo wydaje mi sie, ze u tych, którzy podniesli to wygląd domu to porażka - jak uważasz?

    Poza tym jesli masz jakies spotrzeżeia do tego czy cos bys zmienił to bardzo chetnie skorzystam z Twoich doswiadczeń. Jestem dopiero na etapie fundamentow i niedługo zaczną mi budowac sciany wiec jesli masz jakieś rady na tym etapie to nieśmiało poproszę.

    Zgóry dziekuje i pozdrawiam

    Tomek

    P.S. Super dziennik
    AKurat ja mam trochę większy model m08l.
    ścianki specjalnie nie podnosiłem, nie mam fobii, żeby mieć jeszcze więcej powierzchni do sprzątania. jeśli chodzi o spostrzeżenia to trochę w mioim dzienniku ich było i w wątku m08, tudzież w komentarzach.
    Już tak nie piszę jak kiedyś, nie mam przede wszystkim chęci/czasu na forum.
    1. Zwiększenie kąta nachylenia dachu.
    2. 2 kable sat. do tumera satelitarnego.
    dużo tego było

    Pozdr.MP

  6. #606
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar anjamen
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    14.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    330

    Domyślnie

    Mario ale troche ogrodu nam na wiosne pokazesz????

    milo Cie widziec.

  7. #607
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mario_pa
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.105
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    230

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomekb5
    Witam,

    Zamierzam schowac komin w salonie w scianie co pozwoli odzyskac troche powierzchni w moim M08a.

    Poza tym jesli masz jakies spotrzeżeia do tego czy cos bys zmienił to bardzo chetnie skorzystam z Twoich doswiadczeń. Jestem dopiero na etapie fundamentow i niedługo zaczną mi budowac sciany wiec jesli masz jakieś rady na tym etapie to nieśmiało poproszę.
    Zanim zaczną Ci robić ściany skonsultuj się z dobrym kominkarzem, i architektem, zrób projekt kominka i wybierrz wkład taki aby od razu zrobić dobry właściwy komin.

    Nie wiem jak jest w projekcie, ale pewnie komin jest elementem konstrukcyjnym. Schować komin w salonie - czyli myślisz i musisz wsunać kominek w ścianę => zrobić odpowiednią zbrojoną konstrukcję pod którą można schować wkład kominkowy.

  8. #608
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mario_pa
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.105
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    230

    Domyślnie

    Cytat Napisał anjamen
    Mario ale troche ogrodu nam na wiosne pokazesz????

    milo Cie widziec.
    Oczywiście - pojawiły się nowe nasadzenia.
    A co się stało z pięknym avatarem.
    Chyba nikt za mną nie tęsknił, no chyba że żonka ...

  9. #609
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar anjamen
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    14.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    330

    Domyślnie

    ech widzisz musze sie ukrywac....
    no ja tesknilam, bo przeciez moi rodzice korzystali z Twoich doswiadczen i Twojego dziennika buduja swoj m08

  10. #610
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mario_pa
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.105
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    230

    Domyślnie

    Cytat Napisał anjamen
    ech widzisz musze sie ukrywac....
    no ja tesknilam, bo przeciez moi rodzice korzystali z Twoich doswiadczen i Twojego dziennika buduja swoj m08
    Murator powinien lub musi zafundować mi jakiś prezent za krzewienie myśli m08 na forum. Im bardziej zniechęcałem do m08 tym inny efekt od zamierzonego osiągałem.

    Przypuszczam, że połowa osób budujących m08 nie ma świadomości lub nie dopuszcza do siebie myśli kosztów jakie będzie zmuszona ponieść, snując bajkowe opowieści i dywagując że JEDNAK SIĘ DA. Patrzą przez pryzmat wybranych wnętrz i ogrodów.

    Zetknąłem się z lekką bufonadą budujących M08 i nie tylko, tudzież internetową "odwagą" więc doszedłem do wniosku że mój czas na forum się skończył. Cytując własną myśl wykazującą stan ducha niektórych budujących:
    "Dobre samopoczucie niepoparte jakąkolwiek znajomością tematu".

    Ale jest kilka osób, z którymi istnieje pewna duchowa niewidzialna więź powodującą, że czasami człowiek na chwilę powraca.

  11. #611

    Domyślnie

    Eee tam, nie jest tak źle

    Ja na ten przykład dzięki twoim uwagom nie przeżyłam szoku, że to tyle kosztuje.
    Cały czas "jadę" kilka procent poniżej założeń, ale:
    1. musiałam poszukać kogoś do zrobienia ogrodzenia nie z mojej okolicy, bo u nas chcieli już 180 pln za mb ogrodzenia za samą robociznę (podmurówka plus siatka)
    2. ze względu na wzrost kursu, obudowa kominka będzie musiała być na razie skromniejsza, ale kominek zostanie ten sam, tylko jego cena wzrosła o 3 tys.
    itp itd.
    Niezaprzeczalnym jednak faktem jest, że aby ten dom zbudować tylko z kredytu i bieżących oszczędności to trzeba naprawdę baaardzo dużo zarabiać.

    Tamtu

  12. #612
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Eech, jaka szkoda, że dopiero dziś trafiłam do Twojego dziennika... Przeczytałam jednym tchem te cztery strony i mam nadzieję, że na czwartej jednak się nie skończy... bo przecież jest tyle do zrobienia jeszcze w domku i w okół niego... zawsze się coś znajdzie . Wybudowałeś śliczny dom /trochę inspirując się M08 narysowałam swój projekt/, pomogłeś na forum wielu budującym wić swoje gniazdka, a teraz jeszcze te ptaszki , super! Pozdrawiam.

  13. #613
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mario_pa
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.105
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    230

    Domyślnie

    Cytat Napisał rasia
    Eech, jaka szkoda, że dopiero dziś trafiłam do Twojego dziennika... Przeczytałam jednym tchem te cztery strony i mam nadzieję, że na czwartej jednak się nie skończy... bo przecież jest tyle do zrobienia jeszcze w domku i w okół niego... zawsze się coś znajdzie . Wybudowałeś śliczny dom /trochę inspirując się M08 narysowałam swój projekt/, pomogłeś na forum wielu budującym wić swoje gniazdka, a teraz jeszcze te ptaszki , super! Pozdrawiam.
    Chociaż by się chciało, w natłoku codziennych obowiązków z czegoś należało zrezygnować. Padło na internet i forum. Lepsza odrobina sportu niżli przesiadywanie przy komputerze.
    Akurat ostatnio się rozpisałem, ale nagle nieoczekiwanie komputer się zrestarował, chyba dziecko wcześniej zafundowało aktualizację oprogramowania i cała pisaninę szlag trafił. Nawet tesktu nie żdążyłem skopiować.

  14. #614
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar saraha
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    470
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Jak widzę dawno tu nie zaglądałeś Ja jestem tuż przed przeprowadzką i mam pytanie, a właściwie prośbę. Czy masz może i mógłbyś pokazać fotki Twojego salonu - umeblowanego? Strasznie nieustawny też nasz salon. Chciałabym zamówić meble, komplet wypoczynkowy i zupełnie nie wiem, jak poustawiać te kanapy czy fotele... Jak się ustawić do kominka? telewizora? okien? Może podsuniesz mi jakiś pomysł? Mieszkasz już trochę...

  15. #615
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mario_pa
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.105
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    230

    Domyślnie

    Cytat Napisał saraha
    Strasznie nieustawny też nasz salon. Chciałabym zamówić meble, komplet wypoczynkowy i zupełnie nie wiem, jak poustawiać te kanapy czy fotele... Jak się ustawić do kominka? telewizora? okien? Może podsuniesz mi jakiś pomysł? Mieszkasz już trochę...
    My jeszcze nie mamy umeblowanego salonu, zasadniczy problem jest taki, że większość kompletów poosiada za niskie oparcia. Są przez to mało wygodne.
    Póki co korzystamy z dotychczasowych i czekamy na zmianę trendów, nie chcemy kupować bez przekonania że robimy właściwy zakup.
    Koncepcja jest, trzeba jeszcze ją wykonać.
    Ale generalnie nasze projekty różnią się dość znacznie w środku między sobą.

  16. #616
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar saraha
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    470
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Polecam meble formy Galia - są super wygodne i są tez fasony z wysokimi oparciami, np. Italia Ja się przymierzam do Martina.

  17. #617
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Daro_K
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    2.787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    117

    Domyślnie

    Dawno nie pisałem, ale pozdrawiam Kolegę.

  18. #618

    Domyślnie

    Oj tak zajrzałam do dziennika, ale niestety w pracy nie widzę zdjęć, więc obejrzę w domku. Bardzo jestem ciekawa nowości u Was.

    MY też już mieszkamy - od połowy grudnia, ale w ogrodzie mamy armagedon
    Jutro ma przyjść pan od zakładania trawnika i ogrodu, może już za jakiś czas będzie lepiej.

    Pozdrawiam
    Tamtu

  19. #619

    Domyślnie

    Chcialam zapytac co to za piekny wklad kominkowy

  20. #620
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mario_pa
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.105
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    230

    Domyślnie

    Cytat Napisał eda84 Zobacz post
    Chcialam zapytac co to za piekny wklad kominkowy
    Spartherm z podnoszoną szybą, nie pamiętam dokładnie symbolu. Jest w dzienniku lub komentarzach. A ja chciałem zapytać co to za piękny Avatar.

Strona 31 z 31

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony