dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: dekoria.pl

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie dekoria.pl

    Wiem,że wielu z forumowiczek korzystało z zakupu firanek, materiałów na zasłony na dekorii.pl.

    Piszcie czy jesteście zadowolone z tych zakupów; jak sprawują się materiały zasłonowe, obiciowe - po uszyciu, po praniu; czy są warte swojej ceny?

    Nadal poszukuję dobrego woalu, na moim terenie mają woale w cenie 11-13zł/metr i niestety nie polskie i boję się,że kupię jakąś chińszczyznę.

    Dekoria posiada woal, ale z kawałka próbki chyba nie rozeznam czy jest dobry.

    Podzielcie się, proszę, spostrzeżeniami.

  2. #2

    Domyślnie

    Podnoszę temat;

  3. #3

    Domyślnie

    Kupowałam w dekorii zasłony, zazdrostki i jedną roletę. Niestety nic woalu, więc w tym temacie nie pomogę. Zamówienie zrealizowano w 3 dni. Materiały, pomimo że jedne z tańszych, są dobrej jakości. Wszystko jest dobrze uszyte i schludnie wykończone.

  4. #4

    Domyślnie

    dzięuję bennet, czyli mam już coś na +

    może ktoś jeszcze ?

  5. #5

    Domyślnie

    No właśnie woal może być różny niestety, uświadomiły mi to dziewczyny w wątku o dekoracjach okiennych. Pani na stoisku z firanami powiedziała,że często spotykane woale to tureckie, a najgorsze są made in china - sztywne, rzadko tkane, ciężko się układają.
    Na allegro spotkałam woale po 5 zł/metr, a także za 14zł./metr, więc pewnie się różnią wyglądem. Bodajże duśpisała,że kupiła w lokalnym, sklepie za ponad 20zł.
    Ale jak sprawdzić w internecie jakość woalu Nikt nie pisze skąd sprowadza ten materiał.

    magduska, masz firanki czy może rolety? Prasowałaś je? Ogólnie jesteś z efektu zadowolona?

    angy, dzięki za namiar na inny sklep, muszę go odwiedzić

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał gahan Zobacz post
    magduska, masz firanki czy może rolety? Prasowałaś je? Ogólnie jesteś z efektu zadowolona?
    firanki na przelotkach, nie prasowałam, choć teraz jak na nie patrzę, może powinnam? Na dzisiejszy dzień jestem zadowolona

  7. #7

    Domyślnie

    A tam będziesz prasować Ale skoro jesteś zadowolona, to też się chyba skuszę;

  8. #8

    Domyślnie

    gahan, ja mam woal z dekorii, ale niestety nie jestem w stanie jeszcze nic na jego temat powiedzieć, mam go króciutko..
    Poza tym - zawsze myślałam, że woal to woal - na co mam zwrócić uwagę, żeby się móc wypowiedzieć?
    ..i chyba trudno mi będzie coś napisać, bo nie mam innego woalu z innych sklepów, nigdy nie miałam, więc nie mam porównania...

    Chyba nie pomogłam

  9. #9
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar angy
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Warmińsko-Mazurskie
    Posty
    117

    Domyślnie

    Ja mam porównanie, bo zamawiałam i na dekorii i na stylus.pl. Zdecydowanie polecam tę druga firmę-bardziej się przykładają i lepiej wykańczają (na dekorii np. przysłali mi z mocowaniem innym niż chciałam, poza tym machnęłam się we wpłacie na swoją niekorzyść i do dziś dnia, a minęło kilka miesięcy nie dostałam zwrotu... Niewielka suma, więc nie chce mi się walczyć, ale jednak). Poza tym na stylusie można szyć z własnej tkaniny-kupujesz woal, który Ci odpowiada i już

  10. #10
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Marysia Ro
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Kraków
    Dzielnica
    Podgórze
    Posty
    250

    Domyślnie

    Czy ktoś jeszcze może się wypowiedzieć o produktach z dekoria.pl? Szczególnie interesują mnie rolety rzymskie duo, które u lokalnego dostawcy są 4 razy droższe...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony