dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Guest

    Domyślnie szukam architekta za szczecina i dobrych rad

    szukam dobrego architekta ze Szczecina.
    Poszę o namiar od osób które są zadowolone z pracy swojego architekta. Przyznam ze chodzi mi o kogoś z polotem, chce zeby zaproponował mi cos fajnego. Jak dotad przerobiłem sterty katalogów i nie moge nic wybrać,jak już znajde fajna bryłę, to rozkład zupełnie nie ten. Mysle wiec o projekcie indywidualnym.Moze ktos z was poleci mi jakis fajny projekt.
    w kilku słowach o co mi chodzi>pow. domu cos pomiedzy 180 a 200 m2, niepodpiwniczony, wejscie bedzie od str. zach/taka jest już działka/, parter na pewno kuchnia, jadalnia/ jak to zgrabnie polzczyc z salonem żeby nie z niego widoku na sprzety w kuchni. dalej pokój gościnny i małe wc, no i jakies pomieszczenie gosp., w wiatrołapie garderoba, na poddaszu 3 sypialnie i garderoba.
    pomózcie zagubionemu w swiecie projektów budowlanych

  2. #2
    Guest

    Domyślnie Re: szukam architekta za szczecina i dobrych rad

    Cytat Napisał Anonymous
    szukam dobrego architekta ze Szczecina.
    Poszę o namiar od osób które są zadowolone z pracy swojego architekta. Przyznam ze chodzi mi o kogoś z polotem, chce zeby zaproponował mi cos fajnego. Jak dotad przerobiłem sterty katalogów i nie moge nic wybrać,jak już znajde fajna bryłę, to rozkład zupełnie nie ten. Mysle wiec o projekcie indywidualnym.Moze ktos z was poleci mi jakis fajny projekt.
    w kilku słowach o co mi chodzi>pow. domu cos pomiedzy 180 a 200 m2, niepodpiwniczony, wejscie bedzie od str. zach/taka jest już działka/, parter na pewno kuchnia, jadalnia/ jak to zgrabnie polzczyc z salonem żeby nie z niego widoku na sprzety w kuchni. dalej pokój gościnny i małe wc, no i jakies pomieszczenie gosp., w wiatrołapie garderoba, na poddaszu 3 sypialnie i garderoba.
    pomózcie zagubionemu w swiecie projektów budowlanych
    Przyślij majla na [email protected] - to polecę Ci gościa z polotem. Ja przynajmniej jestem z jego projektów bardzo zadowolony, wygrał zdaje się nawet jakieś konkursy ogłaszane w gazetach.
    Proszę, o majla, bo nie pytałem się go czy mogę rozgłaszać w sieci jego nazwisko, a wiem że nie prowadzi własnej pracowni.

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Matt

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    1

    Domyślnie ZACHODNIOPOMORSKIE - polecany architekt. Adaptacja, projekt indywidualny

    Witam Wszystkich
    Przymierzam się do budowy domu w okolicach Szczecina, poszukuję architekta... Może posiadacie jakieś dobre dane?

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    fish79

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    goleniów
    Kod pocztowy
    72-100
    Posty
    4

    Domyślnie Ile kosztuje architekt??- Szczecin

    Witam Wszystkich!
    Mam pytanie dotyczące cen usług architekta.
    Posiadam gotowy projekt budowlany domu i potrzebuję wprowadzić w nim kilka drobnych zmian oraz załatwić wszelkie zgody i pozwolenia związane z rozpocząciem budowy. Podstawowe pytanie - czy ktoś orientuje się i może polecić Architekta z okolic Szczecina lub Goleniowa?? No i z jakimi kosztami muszę się liczyć - oczywiście chodzi o widełki cenowe takich usług??
    Pozdrawiam
    Jakub

  5. #5

    Domyślnie

    Adaptacja bez znaczących zmian to zwykle koszt około 1kPLN.
    O zgody i tak pewnie sam bedizesz występował, bo musiałbys robic jakies pełnomcnictwa aby ktoś Cię reprezentował. ja szukalem kogos tak jak Ty kto zrobi za mnie całosc a okazuje sie ze sam wszedzie skłądam bo tak jest szybciej

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    fish79

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    goleniów
    Kod pocztowy
    72-100
    Posty
    4

    Domyślnie

    Dzięki!
    Przypuszczam że tak właśnie zrobię, chociaż czasu mało bo więcej mnie nie ma niż jestem (takie życie, taka praca... )
    Chociaż może i lepiej wydać dodatkowe pełnomocnictwo 100 PLN i mieć problem z głowy za parę stówek więcej i niech odpowiedni ludzie się tym zajmą...
    Tak czy inaczej dzięki!
    Pozdr.
    Qba

  7. #7

    Domyślnie

    Ja w Szczecinie a dokładnie w Policach płaciłem 4000zł ze wszystkimi uzgodnieniami, projektami przyłączy do pozwolenia na budowę. I powiem szczerze była to jedna z tańszych wycen. Średnio było 5000-6000zł
    ----------------------
    pozdrawiam
    Artur [aLien]

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    liszka

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Posty
    2

    Domyślnie

    W Goleniowie polecam panią Józefę Benłużańską (projekt indywidualny do odebrania pozwolenia - ciut ponad 3 miesiące). Nie polecam natomiast pana Petrasza - szkoda czasu, pieniędzy i masy nerwów.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony