dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 16
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 309
  1. #21

    Domyślnie

    Ja wczoraj dostalem propozycje 45 zl/m2 za robocizne: plyty na podwojnym stelazu + ocieplenie poddasza + zaciagniecie plyt. Wlasnie sie zastanawiam czy to ok cena czy szukac dalej.

  2. #22

    Domyślnie Płyty g-k

    Teraz jest pora na wiosnę i ceny które tu padają są bardzo rozbieżne ale można by było to pogodzić od 64 zł/mkw netto na gotowo pod malowanie szpachlowanie łączeń płyt, wkrętów, zacieranie.

  3. #23

    Domyślnie Re: ,

    Cytat Napisał jarek244
    My w Kielcach płacimy za ułożenie wełny + podwójny stelaż + układanie płyt GK + szpachlowanie na gotowo 18 zł m2

    jarek244
    Podaj namiar na ekipę jeśli możesz oczywiście, pozdrawiam.wojtek

  4. #24

    Domyślnie

    Dzisiaj kupiłem wełne URSA 15 DF 40 po 22.70zł/m2 potem spotkałem kumpla który powiedzial ze ta zwykla co jest w castoramie po jakies 18zl/m2 wcale nie jest gorsza, czyzbym przepłacił???

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał jk69
    podnoszę temat -
    ile teraz (czyli w trakcie cenowego szaleństwa) płacicie za robociznę - poddasze ocieplenie wełna + folie + montaż GK + szpachla pod malowanie?
    Woj. śląskie Ustroń k/Cieszyna: 30Pln./m2 netto (wełna+folia+plyty karton-gips+szpachlowanie).

    Pozdrawiam z malowiczego Ustronia

  6. #26

    Domyślnie

    od 35 pln zależy od nietypowej zabudowy
    pozdrawiam
    wykończenia dla wszystkich 100% zadowolenia

  7. #27

    Domyślnie

    wielkopolska, ceny tegoroczne, 25-35 zl/m2, w tym welna + folia + stelaz + plyta + szpachel + raz malowanie.

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    zakres:
    -wełna 2 warstwy
    -stelaż metalowy
    -paroizolacja
    -płyty G-K
    -spoinowanie
    -szpachlowanie 100% całości
    -jednokrotne malowanie (gruntowanie)

    stawka:
    Wielkopolska ---- 35zł/m2 ----
    Warszawa ---- 45zł/m2 ---
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  9. #29

    Domyślnie

    Witam ile powinienem zapłacić tylko za robociznę: sufit- dwie warstwy płyt ze szpachlowaniem i przygotowaniem do malowania na istniejącym już pojedynczym ruszcie? Wa-wa Pozdrawiam

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Za poddasza w Warszawie ceny dochodzą do nawet 60zł/m2 i więcej. Ja wyceniłbym w/w prace na ok. 35zł/m2 pod warunkiem że stelaż jest dobrze zrobiony i nie będzie problemów...

    pozdrawiam...
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  11. #31

    Domyślnie

    niezle rozrzuty...
    Ceny mi sie przydadza. Niedlugo startuje z tym etapem.

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Poddasze proste... 35-45zł/m2
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  13. #33

    Domyślnie Re: ocieplenie poddasza + montaż G-K

    Cytat Napisał -COLOR-
    Cytat Napisał jadek
    witam

    Czy 64 zł/m2 za robociznę ocieplenie poddasza (wełna 20 cm) + montaż płyt G-K (podwójnie) w okolicach Krakowa to dużo? Jakie są teraz ceny?
    oj sporo
    w przyszlym tygodniu ma przyjsc ekipa, dogadalismy sie na cene jeszcze w zimie 25 zł m2 za robocizne bez materialu.

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie Re: ocieplenie poddasza + montaż G-K

    Cytat Napisał gosia138
    Cytat Napisał -COLOR-
    Cytat Napisał jadek
    witam

    Czy 64 zł/m2 za robociznę ocieplenie poddasza (wełna 20 cm) + montaż płyt G-K (podwójnie) w okolicach Krakowa to dużo? Jakie są teraz ceny?
    oj sporo
    w przyszlym tygodniu ma przyjsc ekipa, dogadalismy sie na cene jeszcze w zimie 25 zł m2 za robocizne bez materialu.
    Ciekawe czy przyjdzie....
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  15. #35

    Domyślnie Re: ocieplenie poddasza + montaż G-K

    Cytat Napisał Rom-Kon
    Ciekawe czy przyjdzie....
    przyjdzie, przyjedzie

  16. #36
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    przyjdzie, przyjedzie
    hmm... 25zł/m2 doliczą po 500zł za okno dachowe... 350zł za kosz... może jeszcze do racunku dopiszą datę i jak nic 45zł/m2 ...gdybym brał 25zł/m2 to pracownikowi musiałbym płacić max 5zł/h ale te czasy mineły... no chyba że wezmę takiego stojącego pod budką z piwem a z takim to daleko nie zajdę...
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  17. #37

    Domyślnie

    Rom-Kon - kapeczkę waść przesadzasz,
    u mnie już taki był, co prawda nie za 25 ale za 30 pln m2,
    ale nic nie doliczał, ani okien dachowych, ani koszy, żadnej daty też nie doliczył...
    a pracowników to też nie miał z karegorii '' spod budki z piwem''

    Pozdrawiam
    Uratować człowieka przed samotnością- to dopiero wyzwanie w dzisiejszym świecie.

    Moj album

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał halszka.ka
    Rom-Kon - kapeczkę waść przesadzasz,
    u mnie już taki był, co prawda nie za 25 ale za 30 pln m2,
    ale nic nie doliczał, ani okien dachowych, ani koszy, żadnej daty też nie doliczył...
    a pracowników to też nie miał z karegorii '' spod budki z piwem''

    Pozdrawiam
    I chyba jednak nie przesadzam... jednak nie za 25zł a za 30zł a piątak to już dużo... no i jeszcze jeśli to "szara strefa" to koszty też są mniejsze... ja czasem na samo paliwo tysiaka miesięcznie tracę a gdzie utrzymanie samochodu i narzędzia? Nie licząc ZUS-u i skarbówki... Ja poprostu nie mogę brać mniej niż 30-35zł od metra... No i jeszcze jedno szanowni inwestorzy.... jeśli chcecie by w tym kraju jeszcze miał kto pracować to też pomyślcie że ludzie chcą mieć troszkę więcej niż 800-900zł wypłaty na rękę... odemnie ludzie też uciekli bo nie mogłem im płacić tak jak np. w Danii lub Irlandii... jeszcze trochę to w Polsce zostaną już tylko ludzie pod budką z piwem... jeszcze 2 lata temu z pracą było ciężko a teraz roboty po same uszy!!! Na 3-4 brygady mógłbym robić ale skąd ludzi? Zależność jest prosta... Szanowni Inwestorzy musicie godziwie mnie opłacić abym ja mógł godziwie wynagrodzić pracowników i by im się opłaciło zostać w Polsce a nie wyjeżdżać na zachód...
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  19. #39

    Domyślnie

    quote]
    I chyba jednak nie przesadzam... jednak nie za 25zł a za 30zł a piątak to już dużo... no i jeszcze jeśli to "szara strefa" to koszty też są mniejsze... ja czasem na samo paliwo tysiaka miesięcznie tracę a gdzie utrzymanie samochodu i narzędzia? Nie licząc ZUS-u i skarbówki... Ja poprostu nie mogę brać mniej niż 30-35zł od metra... No i jeszcze jedno szanowni inwestorzy.... jeśli chcecie by w tym kraju jeszcze miał kto pracować to też pomyślcie że ludzie chcą mieć troszkę więcej niż 800-900zł wypłaty na rękę... odemnie ludzie też uciekli bo nie mogłem im płacić tak jak np. w Danii lub Irlandii... jeszcze trochę to w Polsce zostaną już tylko ludzie pod budką z piwem... jeszcze 2 lata temu z pracą było ciężko a teraz roboty po same uszy!!! Na 3-4 brygady mógłbym robić ale skąd ludzi? Zależność jest prosta... Szanowni Inwestorzy musicie godziwie mnie opłacić abym ja mógł godziwie wynagrodzić pracowników i by im się opłaciło zostać w Polsce a nie wyjeżdżać na zachód...[/quote]

    Zgadzam sie, tylko powiedz z czego cie mamy opłacic, skoro nasze pensje nie rosna w takim tempie jak pensje budowlanców??

    Dobry przyklad wlasnie skonczylam etap: tynki tradycyjne w cenie 12 PLN / metr i efektem jestem zachwycona (cena i termin umowione w ubieglym roku). I ciesze sie, ze wsrod znajmoych i rodziny mam duzo budowlancow, i ze jestem juz na takim etapie, bo w tym roku to pewnie nawet na fundamenty nie byloby mnie stac. I mysle ze podobne zdanie ma kazdy, kto zostal w kraju i probuje tutaj jakos sobie radzic.

  20. #40
    Lider FORUM (min. 2800)
    YreQ

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.911
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    207

    Domyślnie

    Jak rozmawiałam w lutym to ekipa za ocieplenie plus płyta GK plus malowanie - czyli na gotowo chcieli 40 zł za mkw za robocizne. Ile biora teraz nie wiem.

Strona 2 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony