dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 16
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 309
  1. #41

    Domyślnie

    35zł/m2 robocizny: wełna, stelaż, g-k, szpachlowanie, malowanie
    Paweł Chorobiński

  2. #42
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał MPCP
    35zł/m2 robocizny: wełna, stelaż, g-k, szpachlowanie, malowanie
    jak na Wawę to dobra cena..... dla inwestora.....
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rom-Kon
    Cytat Napisał MPCP
    35zł/m2 robocizny: wełna, stelaż, g-k, szpachlowanie, malowanie
    jak na Wawę to dobra cena..... dla inwestora.....
    Też tak sądzę
    Jednak mowa tu oczywiście o prostych zabudowach.
    Paweł Chorobiński

  4. #44

    Domyślnie

    Podbijam temat, jak teraz kształtują się ceny- małopolska?

  5. #45

    Domyślnie

    nam faceci powiedzieli 25 zł/ m2 ścian i sufitów a 30 zł/m2 za skosy. Dużo czy malo? Dodam, że cena obejmuje tylko położenie płyt G-K i szpachlowanie

  6. #46
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    PeteR.R

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    9

    Domyślnie

    A ja po starej znajmości mam 13 zl/m2 wełna 2 warstwy + folia i taśmowanie. 33 zł/m2 g-k + szpachlowanie i gruntowanie czyli razem 46/m2 bez malowania na gotowo. Ale to lepiej bo jak będę miał zagruntowane to sobie płyty wyschną spoiny pewnie pękną jeszcze w kilku miejscach wtedy "doszpachluję" i dopiero farba na gotowo Tak sobie wymyśliłem. OO.
    Budujemy Feniks'a razem z Mrówką i Pituniem.

    BUDOWA FENIKSA

  7. #47
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał PeteR.R
    A ja po starej znajmości mam 13 zl/m2 wełna 2 warstwy + folia i taśmowanie. 33 zł/m2 g-k + szpachlowanie i gruntowanie czyli razem 46/m2 bez malowania na gotowo. Ale to lepiej bo jak będę miał zagruntowane to sobie płyty wyschną spoiny pewnie pękną jeszcze w kilku miejscach wtedy "doszpachluję" i dopiero farba na gotowo Tak sobie wymyśliłem. OO.
    Trochę źle myślisz... nie powinno pękać bo to później to nie jest takie zwykłe doszpachlowanie tylko poważna naprawa! Narożniki i inne strefy kontrolowanych pęknięć to owszem można doakrylować ale pęknięcia na spoinach to już poważna sprawa.
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał sonal
    dziś w Chotomowie k/ Warszawy powiedzieli mi cenę 42 /m2
    sądziłem ze to dużo...
    A czy za darmo to nie było by za drogo. A może małą dopłatę chętnie byś chciał?

  9. #49

    Domyślnie

    jak obecnie ksztaltuje sie cena w okolicach w-wy: ocieplenia poddasza wełną 20 cm, stelaz, plyta K-G, szpachlowanie?
    pozdr
    Piotr
    ps. szukam ekipy do powyzszych prac !!

  10. #50

    Domyślnie

    po co jechać do londynu jak w stolycy tak płacą

  11. #51

    Domyślnie

    A tak na poważnie to wszystko zależy od ilości w dachu lukarn,okien,koszów i nieprostokątnych połaci.Może sie zdarzyć że pracochłonność przy dwóch poddaszach o tym samym metrażu ale różnej budowie może być drugie tyle większa.Dlatego jedno jest wycenione na 30 drugie 60 zł / m kw.Po drugie chałturnicy i nowicjusze zaniżają swoje stawki do 25 - 30 zł za m kw w trosce o swoje wzięcie wśród klientów kosztem technologii i techniki montażu stelażu,wełny i szpachlowania czego efektem są potem mostki termiczne,pęknięcia i nierówności.Cena w ok Rzeszowa to 30-50 zł w zależności od budowy poddasza.Myśle że kwoty rzedu 70 -80 zł z am kw to już wykorzystywanie zwiekszonego zapotrzebowania na tego typu usługi w okolicach dużych miast i deficytu wykonawców

  12. #52

    Domyślnie

    Ludzie w jakim świecie żyjecie, ceny te które są podawane na forach budowlanych to tylko wierzchołek góry lodowej, ten co powie że zrobi powyższe prace po 35-15zł/mkw to pużniej doliczy za każdą minutę straconą za obróbki lub położenie akrylu albo za pracownika któremu trzeba trzeba zapłacić, szukacie fachowców to zadzwońcie po polecanych i sprawdzonych.

  13. #53
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar hojnorek
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Św. Katarzyna
    Posty
    353
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    50pln za poddasze (wełna 18cm + wełna 10cm + GK pod malowanie)
    35pln za sufity (bez wełny)

    czy to dobre ceny jak na Wrocław?
    dziennik:
    I. Stan Surowy Zamknięty[x]
    III.1 Poddasze [x]
    III.2 Wykończenie [ ]

    komentarze

  14. #54

    Domyślnie

    jak teraz w okolicy w-wy ceny wygladaja ?

  15. #55
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    krzall

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał askala
    jak teraz w okolicy w-wy ceny wygladaja ?
    Witam

    cena za zabudowe z wypełnienieniem na ruszcie stalowym
    około 62- 65 złotych - wełna, stelaż metalowy, folia, płyta i wykończenie - przygotwane do malowania - gruntowanie (netto) plus 7 lub 22 vat.
    Cena obejmuje tylko robociznę

    Warszawa okolice
    Pozdrawiam

  16. #56
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    panicz

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Mazowieckie
    Posty
    313

    Domyślnie

    Ceny w Warszawie i okolicy:
    - 45zł pod malowanie (2 x wełna, stelaż metalowy, folia, płyta i wykończenie)
    - 50zł z malowaniem na biało (preferowana opcja, można wychwycić wszelkie nierówności na pomalowanej powierzchni)
    - okna dachowe 100zł/szt
    - dachy skomplikowane ok 10-20zł/m2 drożej

    Ceny brutto, vat7%, gwarancja.
    Remontujemy, budujemy, wykańczamy...

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...!-Zdj%C4%99cia!

  17. #57
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar BartekS
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kolonia Tomaszowice, Lublin, Poland, Poland
    Posty
    151

    Domyślnie

    A co powiecie na taką propozycję w okolicach Lublina: płyta K-G przygotowana do malowania, częściowe położenie drugiej warstwy wełny 5cm na skosach (ok.3om2) i pod płytą folia po całości za 85 zł/m2 z materiałem. Cena przyzwoita, czy szukać dalej ? Wszystko robione przez firmę, f-a VAt itd.

  18. #58
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    maciosik

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    Moja cena to 35-38 zl ze szpachlowaniem na gotowo,w gre wchodzi rownierz robota z materialem w zaleznosci od potrzeb inwestora

  19. #59

    Domyślnie

    Witam.
    Doradźcie coś dobrzy ludzie.
    Jestem na etapie wykańczania poddasza. Chcę położyć boazerię. To pewne.
    Mam położoną wełnę między krokwiami na skosach od murłaty do samego szczytu.
    Planuję 30 cm ocieplenia 15 już jest. Na stropie będzie między i nad jętkami więc stelaż chcę przykręcić jak najwyżej najlepiej do samych jętek. Natomiast na skosach muszę opuścić stelaż 15cm od krokwi. moje pytanie z czego najlepiej zrobić stelaż pod boazerię?? Drewniany czy metalowy?? W związku z dużą odległością na skosach od krokwi czy potrzebny jest stelaż krzyżowy??
    Z góry dzięki za wszelkie informacje.
    Pozdro
    kg

  20. #60
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie

    Witajcie, właśnie zakończyłam robić poddasze 150m2, nie umawialiśmy się za metr tylko za całą pracę, na wszystko wydalam 9500zł a w tym pierwsza warstwa wełny, płyty osb jak podłoga strychu, montaż schodów dachowych, ruszt, druga warstwa wełny, folia, karton gipsy, szpachlowanie i zacieranie
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


Strona 3 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony