dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. #1

    Domyślnie

    Na ścianę jednowarstwową Porotherm P+W na ciepłej zaprawie proponują tynkarze tynki akrylowo-żywiczne.
    Czy ktoś tak robił?
    I ile to kosztowało za m.kw.

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    Kaśka - akrylowo-żywiczne tynki to Ty dobrze wiesz u kogo są . Tyle że na styropianie, ale to bez różnicy. (chyba).

  3. #3

    Domyślnie

    Odnawiam temat.
    Silikonowy-tak, silikatowy-tak, mineralny-tak, akrylowy-nie
    a akrylowo-żywiczny? daje się na ścianę jednowarstwową czy nie.
    Kwestia "oddycha, nie oddycha"

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Radex
    Co nie oddycha?

  6. #6

    Domyślnie

    Jak nie oddycha to nie ma co czekac. Reanimujcie z oddechem usta-usta

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    Zielona - przyszło mi do głowy - spróbuj spytać w Hebanie (tym na Kosocickiej prawie przy skrzyżowaniu z Wielicką). Oni bardzo dobrze informują. A ich cennik na materiał może posłużyc jako baza do negocjacji ze znanymi nam obojgu tynkarzami.

  8. #8
    Guest

    Domyślnie

    Zielona i Kgadzina od takich pogawędek są telefony, albo wiadomości prywatne na Forum. A nie tworzenie dziwnego wątku do rozmawainia ze znajomymi.
    Cześć
    Jak zawsze z założenia ANONIMOWY

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    A TY z założenia zawsze ANONIMOWY nie będziesz mi tu mówił co, kiedy i gdzie mam wygłaszać. Mam ochotę TU i będę TU pisał co mi się podoba.
    A jak CI się nie podoba to nie musisz czytać.
    I komentować tez nie musisz. Wielki cenzor się znalazł!
    Pozdrawiam serdecznie - kgadzina (zawsze kgadzina)

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Agacka
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    9.875

    Domyślnie

    A zawsze Agacka doda: kiedy wreszcie Aninimowy zrozumie że nikt go tu nie zapraszał i tym bardziej nie jest przez nikogo upoważniony do mówienia innym co powinni?

  11. #11

    Domyślnie

    Anonimowy.
    Ja zadałam konkretne pytanie. I jedynie kgadzina udziela mi porady bym zorientowała się w konkretnej hurtowni. Reszta milczy.

  12. #12
    Guest

    Domyślnie

    Mówcie co chcecie to prywata i już. Skąd wiecie trzy nierozłączki, że ja nie interesuję się tym tematem. Wpadało by podać Miasto w jakim jest takowa hurtownia. No i Co ? Jak Wam teraz.
    Zawsze Anonimowy
    Pozdrawiam,

  13. #13

    Domyślnie

    Zielona, akryl to plastik, a pod plastikiem to sama wiesz jak się oddycha . Ja dałam na ściane z BK jednowarstwową najpierw tynk zwykły cem-wap kręcony na budowie, którym wyrównanałam wszystkie nierówności a na to cienkowarstwowy krzemianowy . Minął rok, tynk jest w porządku, nawet się nie brudzi ( a może ja nie widzę )

  14. #14

    Domyślnie

    Alanta Dzięki za info.
    Podobno akrylowy a akrylowo-żywiczny to dwa różne rodzaje tynku. W "Muratorze" był kiedyś artykuł o tynkach, ale tam nic nie było o akrylowo-żywicznych. A w hurtowni mówią, że na ścianę jednowarstwową może być. Chcę to zweryfikować z rzeczywistością czyli z kimś kto już takie rozwiązanie zastosował.

    Anonimowy.
    W Krakowie jest taka hurtownia Heban.

  15. #15
    Guest

    Domyślnie

    po co wam jakies cudowne tynki
    przeciez chodzi o to zeby para wodna mogla jak najbardziej swobodnie wyparowc z naszej sciany a nie odwrotnie
    w zimie za zewnatrz jest o wiele bardziej suche powietrze niz wewnatrz budynku dlatego smarowanie sciany od zewnatrz jakimis uszczelniaczami jest totalnym bezsensem

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony