dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    Nasze Forum staje się skarbnicą wiedzy, ale szkoda, że duża część tej wiedzy staje się trudno dostępna. Mam dobre łącze i szybki komputer, ale ograniczoną ilość czasu na ślęczenie przy monitorze. Drukuję czasami całe wątki do przeczytania w wolnej chwili. Nie pytam więc o rzeczy, o których już ktoś napisał. Problemem jest jednak objętość drukowanych informacji. Wątek "ogrzewanie powietrzem" to już kilkadziesiąt stron. Więcej niż połowę strony zajmują ikonki i statusy Forumowiczów. Moje pytanie: czy jest sposób by wydrukować tylko treści część pytań i odpowiedzi, a jeżeli nie czy jest możliwość stworzenia takiej drukowalnej, okrojonej graficznie wersji Forum. Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Jestem ZA. Też więcej piszę niż czytam. Na dodatek mam ograniczenie w siedzeniu w sieci. Strony ściagam, ale jak przyjdzie drukować to wolę je kopiować do edytora. Formatka do druku byłaby bardzo dobra ( z zapytaniem czy wszystkie strony watku).

  3. #3

    Domyślnie

    Jestem ZA. Też więcej piszę niż czytam. Na dodatek mam ograniczenie w siedzeniu w sieci. Strony ściagam, ale jak przyjdzie drukować to wolę je kopiować do edytora. Formatka do druku byłaby bardzo dobra ( z zapytaniem czy wszystkie strony watku).

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lewek

    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Posty
    86
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Niezły pomysł.

  5. #5

    Domyślnie

    też jestem za!!!!!

  6. #6

    Domyślnie

    Witam! Czy Droga Redakcja czyta i odpowiada na pytania i sugestie poruszane w tym dziale? Jeśli tak, to czy jest szansa na jakieś informacje na temat drukowania zawartości Forum.

  7. #7
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.691

    Domyślnie

    Przekazaliśmy pytanie informatykom. Pracujemy nad zmianami technicznymi Forum.

  8. #8

    Domyślnie

    Podziękowania za odpowiedź. Z niecierpliwością czekam na efekt pracy panów informatyków. Pozdrawiam!

  9. #9

    Domyślnie

    Bardzo, ale to bardzo dobry pomysł.
    Ja czytam w wolnych chwilach w pracy. A do domu noszę wydrukowane wątki dla drugiej połowy, niech też się czegoś dowie i się pośmieje.
    Wspaniałym rozwiazniem byłoby wydrukowanie samaj treści w danym wątku z pomocą przycisku obok tematu wątku:
    Pozdrawiam i czekam na wspaniałe rozwiązanie problemu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony