dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 259
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 5164
  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Alunek
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.411

    Domyślnie

    Moje "oczko" ma metr głębokości i ponoć jest to minimum,żeby w ogólne mieć rybki w nim. Jak już wcześniej pisałam- oczko odziedziczyłam od taty. On rybek nigdy nie odławiał. Nawet ostatnio wspominał mi, że ktoś mu radził,żeby na zimę lilie wodne przechowywać poza oczkiem. Stosował tę metode przez dwa pierwsze lata, a później już zostawiał je w oczku. Nic nie ucierpiały, wręcz rozrosły sie jak szalone.

    Powoje to rośliny jednoroczne, ale w moim przypadku można nazwać je wielotetnimi, a to dzięki temu,że rozmnażają się same. Moja ingerencja sprowadza się tylko do wyrywania z ziemi tych, które wyrastają za daleko od płotu.

    Chwilowo niczego nowego nie sadzę, bo ostatnio brakuje mi niestety czasu na ogród, a każde wyjście do niego spędzam na walce z chwastami. Dzisiaj mam zamiar odchwaszczać warzywnik. Bo za chwilę chwasty przewyższą inne roślinki.
    Chciałam tez wzbogacić oczko o skalniak wokół, ale również brakuje mi czasu,żeby podjechać do żwirowni i kupić trochę kamieni. Jednym słowem sajgon.
    Od 15 mam dwa tygodnie urlopu i może wtedy nadrobię wszystkie zaległości.
    Może???

    A co nowego u Ciebie?

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Alunek
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.411

    Domyślnie

    Nowe kuchenne fotki:








  3. #23

  4. #24
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Alunek
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.411

    Domyślnie

    Pokój syna( przepraszam za bałagan)





    Sypialnia




  5. #25
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Alunek
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.411

    Domyślnie

    Storczyki z sypialni






    Kawałek salonu ( pracuje jeszcze nad nim)





    A taki widok jest blisko mojego domu. Słynny most, który nawet pojawił się w reklamie VW, a wcześniej w filmie "Wielki Szu"



    Pozdrawiam

  6. #26

    Domyślnie

    Witam, piękny domek od środka i na zewnątrz, szczegółnie cieszą mnie te zdjęcia ponieważ od 3 dni mieszkam już w swoim "rozmarynie". Fajnie jest tak poogladać sobie ten sam układ wnętrz tylko w trochę innym wydaniu. Gratuluję wspaniałego domu, dużo szczęścia i zadowolenia życzę. Violeta

  7. #27

    Domyślnie

    Witam,
    Piekny domek i piekne wnetrza, gratuluje gustu!
    Bardzo ale to bardzo podobaja mi sie te roletki z firanek w kuchni, czy moglabys napisa gdzie je kupowalas ewentualnie jak je wykonac samemy, naprawde swietny pomysl.
    No i kolor Twoich frontow w kuchni- bardzo ladny ja mysle o kuhni Wenge, ale jak pomysle ile "paluchow " bedzie widac na nich to troche sie boje.
    Napisz prosze jaki to kolorek.
    Pozdrawiam

  8. #28
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Alunek
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.411

    Domyślnie

    Saro i Klaudio,

    Dziekuję bardzo za miłe słowa.

    Kuchenne meble pochodzą z IKEA. Jest to brzoza bejcowana na kolor średnibrąz. Firanki, a raczej pseudo-rolety, zamówiłam na wymiar w firmie Decoraf, która zajmuje się aranżacją okien ( www.decoraf.pl )

    Saro - masz swoją stronę z fotkami Twojego "Rozmaryna" ?


    Pozdrawiam,
    Alunek

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witaj Alunko , wreszcie do Ciebie dotarłam i nie owijając w bawełnę powiem, że bardzo, bardzo mi się u Ciebie podoba .

    Piękne, ciepłe kolory, firaneczki w kuchni śliczne, przytulna, nastrojowa sypialnia, wszystko dobrane na tip top.

    Chciałam zapytać o te zapinki na firankach, gdzie je kupiłaś?
    Bardzo by mi takie pasowały. Z czego są zrobione i w jakim są kolorze?

    A co z ogródkiem? Będą nowe zdjęcia oczka?

    Fotek storczyków proszę nie wklejać, bo się tylko załamałam .

    Oczywiście żartuję . Piękne .
    Moje to teraz takie bidy, że coś .

    Pozdrawiam i nie znikaj na długo.

  10. #30

    Domyślnie

    witam...nie nie mam stronki....pokazałam kilka fotek w różnych wątkach....jezeli jesteś zainteresowana i chciałabyś zobaczyć mojego "rozmarynka" mogę przesłać na priv...Pozdrawiam Violeta

  11. #31

    Domyślnie

    albo podaj maila - będzie prościej...

  12. #32

    Domyślnie

    Alunko piękne wnętrza. Takie w moim guście. Zachwyciły mnie firaneczki w kuchni i jadalni. Sypialnia też super no i te storczyki cudne. Ale jak nisko mają kwiaty
    Będę z niecierpliwością czekać na więcej zdjęć.
    ***************************************
    ....jutro jest wolne od błędów....
    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=106507

  13. #33

    Domyślnie

    a tak w ogóle to gdzie kupowałaś te cudne firaneczki, coś w tym stylu chciałabym do kuchni na zmianę
    ***************************************
    ....jutro jest wolne od błędów....
    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=106507

  14. #34

    Domyślnie

    Witam
    Ja też buduję rozmarynka, zakończyłem stan surowy otwarty. Szukam teraz zdjęć wnętrz. Niektóre wasze pomysły bardzo mi się podobają szczególnie podłogi, kolory ścian, elewacje zewnętrzne. To moje aktualne zdjęcia


  15. #35
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Alunek
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.411

    Domyślnie

    Witajcie!

    Raz jeszcze dziekuję za miłe słowa


    Soniko - zapinki na firankach w sypialni są wykonane z drewna.. w kolorze.. powiedzmy... ciemny orzech ( tak na prawdę nie wiem jaki to kolor ). Kupiłam je w firmie, która szyła mi firanki i zasłony w salonie i kuchni ( www.decoraf.pl ). Jeden komplet, tzn. kółko i dwie szpilki to wydatek 20 zł. Widziałam je również w kolorze aluminium.

    Jeśli chodzi o ogródek, to ostatnio jest u nas ( jak dla mnie) bardzo zimno i ja - "zmarźlak" mało wychodzę, a tylko wygrzewam się przy kominku. Oczywiście jest tyle rzeczy , które jeszcze mam w planie zrobić, ale czekam na cieplejsze dni. Jak tylko aura polepszy się to napewno zawitam w ogródku i fotki postrzelam Obiecuję !!

    Ale,żeby nie było,że ja to tylko w domowym ciepełku się obracam to muszę pochwalić się,że nadal intesywnie zworzę kamienie na skalniak za oczkiem wodnym. Nawet dzisiaj wyrwałam się z pracy na godzinkę i z tatą moim kochanym pojechaliśmy do nowo-odkrytej żwirowni po "parę"- patrz kilkadziesiąt - egzemplarzy. Jak skończę moje "dzieło", to .... zacznę znowu coś nowego . Już taka jestem -5 minut w jednym miejscu nie wytrzymam

    Na podstawie moich własnych doświadczeń, muszę stwierdzić,że sekret powodzenia w uprawie stroczyków, to chyba niezbyt troskliwa pielegnacja. Podlewam je, jak sobie przypomnę, a jednak rosną. Coś w tym musi być


    jolariska - firanki szyła mi firma na zamówienie. To są takie atrapy rolet rzymskich. Namiary na firmę znajdziesz wyżej.

    Saro - koniecznie prześlij fotki swojego "rozmaryna". Jestem bardzo ciekawa twojego pomysły na ten dom. Możesz wysłać na [email protected]

    rafalus- cieszę się bardzo,że zajrzałeś do mnie. Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości - po prostu pytaj. Pokaż więcej zdjęć!!

    Wszystkich ciepło pozdrawiam
    Alunek

  16. #36

    Domyślnie

    No to jeszcze kilka zdjęć. W srodku na razie nic nie ma więc nie ma co pokazać



  17. #37

    Domyślnie

    Witam; bardzo ładny domek.
    Mam pytanie odnośnie okien w wykuszu i zamontowanych w nich karniszach. Ja mam problem w swoim domu z zamontowaniem karniszy w wykuszu. U Was wyglądają bardzo ładnie; czy są to oddzielne karnisze do każdego okna, czy może łamane. Można prosić o dane producenta?
    Pozdrawiam.
    Artur_Benek

  18. #38
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Agata i Łukasz
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    331
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    90

    Domyślnie

    Bardzo mi sie podoba Wasz domek i wnetrza ciekawi mnie tylko ile macie od gornego poziomu okna do podbitki dachu? u nas troche malo wyszlo bo ok 15 cm ale mam nadzieje ze nie bedzie zle...

  19. #39

  20. #40
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Alunek
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    4.411

    Domyślnie

    Cytat Napisał sara_78
    albo podaj maila - będzie prościej...
    Saro - przepiękny jest Twój "rozmaryn". Łazienka jest super. Tylko pozazdrościć tej przestrzeni, której brakuje mi trochę w mojej łazience. Dostrzegam parę wspólnych elementów( nie tylko klamry na firankach ).

    A masz jakieś fotki z poddasza ( jeśli oczywiście masz zagospodarowane poddasze )?

    Pozdrawiam,
    Alunek

Strona 2 z 259

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony