dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 21 z 28
Pokaż wyniki od 401 do 420 z 541
  1. #401

    Domyślnie

    Cytat Napisał kraktom Zobacz post
    Droga Magdo, ten stół w jadalni i krzesła to niestety nic innego jak IKEA, seria LEKSVIK jeśli dobrze pamiętam (piszę "niestety" bo to pierwsze nasze meble jakie zakupiliśmy po ślubie a nie były one szczytem naszych marzeń Ale jakoś się dopasowały i póki co nie będziemy ich wymieniać.
    Pozdrowienia
    Dziękuję za odpowiedź i namiary na sypialniane mebelki. Odnośnie stołu i krzeseł. Oglądałam ostatnio zarówno stoły, jak i krzesła w Ikea, bo nie ukrywajmy-maja przystępną cenę. Niestety to sosna, przejechałam delikatnie paznokciem po blacie i już była rysa, więc obawiam się co będzie przy codziennym użytkowaniu
    Na początku dłuuuugiej drogi...

  2. #402
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michał i Magda Zobacz post
    Dziękuję za odpowiedź i namiary na sypialniane mebelki. Odnośnie stołu i krzeseł. Oglądałam ostatnio zarówno stoły, jak i krzesła w Ikea, bo nie ukrywajmy-maja przystępną cenę. Niestety to sosna, przejechałam delikatnie paznokciem po blacie i już była rysa, więc obawiam się co będzie przy codziennym użytkowaniu
    U nas jest intensywnie użytkowany i ten stół i podobny w kuchni. Rysy powstają, ale nie jakieś tragiczne. To samo z podłogą. Drewno żyje i to jest w nim piękne. Rysy z czasem gdzieś znikają, ciemnieją, mieszają się z innymi. Oczywiście można zawsze je zeszlifować i położyć nową bejcę, ale szczerze to boli tylko pierwsza rysa czy wgniecenie. Z czasem stają się one czymś co przypomina o tym czy innym zdarzeniu. Taki stół po latach to wspomnienie pierwszych zabaw dzieci, wspólnego rysowania, wspólnych biesiad Historia rodziny zapisana w drewnie. Żaden plastik tego nie zapewni. A kiedy ma być elegancko stół przykrywa koronka i jest pięknie. W moim rodzinnym domu jest stół przedwojenny, wielki rozkładany na 30 osób, z popękaną w czasie wojny politurą. Nikomu nie przyszło do głowy go wymieniać czy naprawiać bo każde pęknięcie to przecież inna historia, powtarzana tysiąc razy, ale zawsze ciekawa bo własna, rodzinna.

    Pozdrawiamy !

  3. #403

    Domyślnie

    Witam,

    Ładny domek i bardzo gustownie urządzone wnętrza.Mnie urzekła stolarka wewnątrz domu.
    Bardzo ładna stolarka (drzwi).
    Czy można dostać namiary na stolarza który wykonywał drzwi?
    Będe wdzieczny za pomoc.

    Pozdrawiam

  4. #404
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar olorobal
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    436
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Witam sąsiada
    (dobrze widzę? rejestracja SZO?)


    Z przyjemnością obejrzałam dziennik Podoba mi się wasz dom! Bardzo!
    Będę zaglądać

  5. #405
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał olorobal Zobacz post
    Witam sąsiada
    (dobrze widzę? rejestracja SZO?)


    Z przyjemnością obejrzałam dziennik Podoba mi się wasz dom! Bardzo!
    Będę zaglądać
    Również witamy Sąsiada, choć nie kojarzymy
    Pozdrowienia, MTF

  6. #406
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juszczakówka Zobacz post
    I ja się przywitam..... podziwiam Was od samego początku czyli od 2006 roku ( jak ten czs leci ) cieszyłam się razem z Wami jak powstają kolejne ściany, pokoje itp. , narodziny Fraka też były zauważone .... Gratuluję pięknego , szczęśliwego domku, wyczucia smaku, pogody ducha...... Aż miło jest popatrzeć jaki piękny , kochający dom stowrzyliście, jesteście inspiracją dla wielu ludzi.... dziękuję w imienu swoim i odwiedzających Wasze gniazdko....Jak pozwolicie idę upajać się widokiem Waszego ogrodu i nie tylko.....
    Witam Cię równie serdecznie - Juszczakówka piękna! Właśnie pozwoliłam sobie do Was zaglądnąć. "Pochwała prostoty" jak najbardziej się pod tym podpisuję!
    Naprawdę pęknie
    Pozdrowienia!

  7. #407
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jackiol

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam.Bardzo dziękuję za odpowiedz,jeśli kiedyś ten lampion będzie na sprzedaż,bardzo proszę o wiadomość.Pozdrawiam serdecznie.

  8. #408
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar olorobal
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    436
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Pół roku temu przeprowadziliśmy sie od moich rodziców z Żor na swoje do Woszczyc.
    Gdzie kupiliście drewniane meble? (te z sypialni chociażby)

  9. #409
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał olorobal Zobacz post
    Pół roku temu przeprowadziliśmy sie od moich rodziców z Żor na swoje do Woszczyc.
    Gdzie kupiliście drewniane meble? (te z sypialni chociażby)
    Witam
    W Woszczycach mamy kilkoro znajomych Co do mebli to właśnie wracam z nowym kredensem z Suchej Beskidzkiej. www.meblewoskowane.pl firma Drewpol.

    Pozdrawiamy

  10. #410
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar olorobal
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    436
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    Dzięki
    Szukam drewnianych, ale prostych bardzo.... Najlepiej w naszej okolicy

    Pokaż kredens

  11. #411
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał olorobal Zobacz post
    Dzięki
    Szukam drewnianych, ale prostych bardzo.... Najlepiej w naszej okolicy

    Pokaż kredens
    Pokazałem W naszej okolicy to restaurowaniem starych mebli zajmują się p. Ogierman z Kleszczowa, zakład obok Końskiego Targu i p. Penter z Warszowic ul. Kościelna. Tam można zlecić odnowienie podniszczonych staroci.

  12. #412

    Domyślnie

    Witam,

    Jestem oczarowana Waszym domkiem, Taki prosty, autentyczny, śliczny.
    Tworzycie fajną rodzinkę, życzę szczęścia i samych pięknych chwil w waszym "słoneczku"
    Chciałabym,żeby i mój domek był taki autenetyczny, a nie "ściągnięty z katalogu"

    Pozdrawiam

  13. #413

    Domyślnie

    Witam
    Zdarzało mi się zaglądać cały czas do Was, ale z jakiś względów byla cisza. Zostawiłam jednak wszystko w ulubionych i z uporem maniaka zaglądałam dalej. Cóż za niespodzianka właśnie dziś mnie spotkała, nowe wpisy, nowe zdjęcia, sprawiliście mi wielką w dosłownym słów znaczeniu radość. Dziękuję i pozdrawiam.

  14. #414
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie

    Dziękujemy za powyższe komentarze
    To prawda, mieliśmy blisko roczną przerwę w "blogowaniu" z przyczyn rodzinnych....
    Wątek jednak ożył i oby tak już pozostało. Powoli zaczynam (piszę ja Magda planowanie dekoracji świątecznych na ten rok, zrobiłam dziś razem z Frankiem pierwsze dekoracje(serduszka, ptaszki itp.) z masy solnej, które teraz się suszą. Pomysłów mnóstwo jednak czasu wciąż za mało
    Pozdrawiamy serdecznie naszych Odwiedzających - tych ujawniających się i nie tylko
    MTF

  15. #415
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    IwoBW

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    67

    Domyślnie

    Witam!
    Ale niespodzianka "wątek ożył"
    Przyznam się, że Byliście pierwszym dziennikiem budowy na jaki trafiłam na forum i zakochałam się w Waszym wnętrzu, klimat do pozazdroszczenia. Śledziłam Wasze zmagania z budową potem z urządzaniem domu, narodzinami potomka. Gratuluję gustu i dobrego smaku. Co jakiś czas zaglądałam do Was i było smutno-cicho a tu niespodzianka . Czekam na ozdoby świąteczne w Waszym domku.

  16. #416
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie

    Cytat Napisał IwoBW Zobacz post
    Witam!
    Ale niespodzianka "wątek ożył"
    Przyznam się, że Byliście pierwszym dziennikiem budowy na jaki trafiłam na forum i zakochałam się w Waszym wnętrzu, klimat do pozazdroszczenia. Śledziłam Wasze zmagania z budową potem z urządzaniem domu, narodzinami potomka. Gratuluję gustu i dobrego smaku. Co jakiś czas zaglądałam do Was i było smutno-cicho a tu niespodzianka . Czekam na ozdoby świąteczne w Waszym domku.
    Dziękujemy Najbardziej za te emotikonki
    Obiecuję sukcesywnie zamieszczać jakieś fotki z moich udolnych, czasem nieudolnych zajęć twórczych
    Pozdrowienia!

  17. #417
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Chciałam się pięknie przywitać i pogratulować niebywale klimatycznych wnętrz.Zauroczona jestem Waszymi pomysłami i zdolnościami plastycznymi , co dało fantastyczny efekt.A poza tym miło się do Was zagląda,tryskacie energią i zapałem.Może mnie trochę zarazicie? Zainteresował mnie wasz nowokupiony kredens.Jestem ciekawa ,czy wykonanie jego Was zadowala?Zaglądałam na stronkę producenta tych mebli .Wydają się być solidne ,a co bardzo ważne ,stosunkowo w niewysokiej cenie.może przymierzę się do zamówienia u nich sypialni.Orientujecie się ,czy firma ta też robi meble według projektu klienta?Serdecznie pozdrawiam

  18. #418
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie

    Witaj Beauty

    Meble są solidne, to nie pierwszy z tej kolekcji jaki posiadamy, sprawdzają się w codziennym użytkowaniu i są praktyczne, wszelkie uszkodzenia po prostu można zawoskować (w zakładzie można poprosić o wosk to dodają do mebla). Z tego co wiem, bo i my chcieliśmy nieco zmienić wymiary mebla, nie jest to możliwe, produkują tak duże ilości i mają tyle zamówień, że nie ma mowy o indywidualnych zamówieniach. W okolicy Suchej Beskidzkiej i Makowa Podhalańskiego jest jednak wiele takich zakładów więc poszukaj w necie, zadzwoń, może znajdzie się ktoś, kto robi na zamówienie. Nam ta seria odpowiada z powodu postarzanych okuć, których konkurencja nie posiada.

    Pozdrawiamy!

  19. #419
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie stroiki

    PIĘKNY wianek...- u Was albo lepiej powiedziane w Waszym wykonaniu to nawet i pare gałązeczek modrzewia się cudnie prezentuje!!!!!!
    Proszę o komentarze w dzienniku..

  20. #420
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kraktom
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    787
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    97

    Domyślnie

    ANNNJA, dzięki uwielbiam zwykłe gałęzie; muszę jedynie dokupić lub zrobić z drutu metalowe obręcze i na nie wplatać owe gałązki bo inaczej wianki wychodzą koślawe....choć tak sobie myślę, że może bardziej naturalne

Strona 21 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony