dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1
    Guest

    Domyślnie

    Nie uwiezycie - ja tez szukam okien, tzn. informacji na ich temat. Czy ktos moglby mi doradzic cos o profilach i okuciach, a moze ktos poleci mi konkretne firmy z okolic Slaska (Katowice)?.
    Po paru telefonach i wizytach na www - chyba wiem mniej niz wiedzialem wczesniej! Ludzie - ratunku! Wiem ze im wiekszy wybor tym lepiej - ale sam chyba nie dam rady! Pomocy!

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Ja tez jestem na tym etapie. Mam nadzieje ze ktos nam pomoze!!!

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    Kumpel polecal mi profile SCHUCO. Ale sam nie mam doswiadczen na tym polu.

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    Anonimowi łączcie się!

    Ja skończyłem z czytaniem o oknach - to doprowadza do utraty łaknienia, bezsenności i napadów szału. Ponieważ cierpiała na tym rodzina i niewinni nieznajomi, wykasowałem wszystko i poszedłem do dwóch firm, zadzwoniłem do dwóch nastepnych, spytałem sąsiada i wybrałem w trzy dni.

    Pzdr.

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    To ja może powiem, czego/kogo NIE polecam:

    Nie polecam firmy zajmującej się sprzedażą i montażem okien PCV Termel z Bytomia - mam baaardzo przykre doświadczenia (firma niesolidna, miałam okna profilu PLastmo - nie jestem zachwycona, w ciągu 2 lat zepsuły się chyba ze 3 razy, firma miała je naprawiac na gwarancji - nie mogłam się doprosić o przyjazd, tragedia).

  6. #6
    Guest

    Domyślnie

    Anonimowi łączcie sie
    - ale czy jestes zadowolony z tych okien? Bo ja tez tak zrobilem, a teraz zaluje. Jedyny "plus" - o ile mozna tak powiedziec - to ze mam wentylacje bez zarzutu - miedzy sciana a ramą okna!

  7. #7
    Guest

    Domyślnie

    Za krótko je mam - na razie w porządku.

    Pzdr.

  8. #8

    Domyślnie

    Mam od pół roku okna f-my "Norma 2000" kasy było mało a chciałem troche z bajerami, byli naprawdę tani w porównaniu z innymi firmami.
    Trzeba zwrócic uwagę aby dobrze pomierzyli!!
    Pozdrowienia. PWM

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    Dla mnie Norma 2000 nie była tak łaskawa. Od ich punktu sprzedaży do mojego mieszkania jest jakieś 300 - 400m. Pan nie pofatygował się wyznaczonego dnia, następnego też nie przyszedł, chociaż po mojej interwencji telefonicznej, zapewniano, że się zjawi. Dwa dni przewarowane w domu! Po następnym telefonie otrzymałam wiadomość, że pan będzie za 20min. Działo się to w grudniu. Do tej pory nikt do mnie nie przyszedł, nikt nie przeprosił, nikt nie poinformował, że ma mnie gdzieś. ODRADZAM!
    kama

  10. #10
    Guest

    Domyślnie

    Polecam okna Elite firmy OKFENS z Czeladzi. Firma z tradycjami- żadnych fuszerek. Na życzenie można zamówić szyby antywłamaniowe. OKFENS posiada największy potencjał produkcyjny i handlowy w zakresie stolarki otworowej z PCV w Europie Środkowowschodniej.
    http://www.okfens.com.pl/
    Nie jestem dealerem tej firmy, jestem forumowiczem a piszę jako anonim ponieważ podaję link do strony producenta i nie chcę, aby mnie moderator forum wyrzucił.

  11. #11

    Domyślnie

    Filplast z Głogówka na profilu Veka okucia siegienia z tymi kółeczkami z dołu. Produkują też rolety. Wg. mnie najlepsza firma na opolszczyźnie. Kupiłem okna i rOlety u nich JESZCZE ICH NIE MAM ale już zapłaciłem i wierze w nich. Wierzcie temat ostro przewałkowałem i wgryzłem. Pamiętajcie nigdy nie panorama sąsiedzi są po wynianie plastików z tej firmy na nowe porządne.!!!!!

  12. #12
    Guest

    Domyślnie

    Ja proponuje przeszukanie archiwum, jest tam sporo odpowiedzi na te i inne pytania, producenci, profile itd.

  13. #13

    Domyślnie

    Ja polecam firmę THERMA z Tychów - moi teście mają ich okna od wielu lat i ja też takie będę montował u siebie.

  14. #14

    Domyślnie

    ja kupowałem okna w NORMIE 2000 w listopadzie ubiegłego roku,
    z okien jestem zadowolony...
    jak ktoś chce wiedzieć więcej - pytajcie na priv....
    snow

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Ja nabyłam okna na profilu Veka w M&S..bardzo porzadne..nie wiem tylko czy na Slasku maja przedstawiciela..
    strona to chyba...www.ms.pl

  16. #16
    Guest

    Domyślnie

    On 2003-03-19 15:58, MAKiN wrote:
    Filplast z Głogówka na profilu Veka okucia siegienia z tymi kółeczkami z dołu. Produkują też rolety. Wg. mnie najlepsza firma na opolszczyźnie. Kupiłem okna i rOlety u nich JESZCZE ICH NIE MAM ale już zapłaciłem i wierze w nich. ...
    Ludzie opamiętajcie się jak można coś komuś polecać jeżeli jeszcze się tego nie ma lub ma od tygodnia.
    Niech się wypowie ktoś kto użytkuje wyrób rok, dwa, pięć...
    Ps. żeby nie było nieporozumień nic nie mam do Filplasta ani M&S.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony