dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    blackhowk

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    1

    Domyślnie projekt BRAWO pracownia MTM STYL (Domy w stylu)

    Witam Wszystkich

    Szukałem na forum ale bez rezultatów buduję ten projekt i chciałbym prosić szanowne grono o pomoc może ktoś podeśle jakiegoś linka
    Oprócz strony MTM STYL nie wiele znalazłem zaledwie kilka fotek w 3 wersjach wykończenia.
    Pozdrawiam

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ewcia25

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    5

    Domyślnie dom BRAWO

    Bardzo prosze o opinie na temat tego projektu oraz zdjęcia.. Na wiosne zamierzamy zacząć budowę, dlatego chcielibysmy uzyskać jka najwięcej pomocnych informacji...

  3. #3

    Domyślnie

    A możesz nam zdradzić jaki to projekt?? z jakiego biura architektonicznego, lub też podać link do tegoż projektu
    Niewielki M05a.

    Mieszkamy od 5 maja

    http://www.fotosik.pl/search.php?search=mroweczka74

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ewcia25

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    5

    Domyślnie

    witam. jest to projekt BRAWO z pracowni MTM STYL, a oto link:
    http://www.mtmstyl.com.pl/projekty/j...ault.asp?id=32
    pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Projekt jest ciekawy, szkoda tylko, że bez garażu, który w tej sytuacji będziecie musieli wybudować osobno. To z pewnością zwiększy koszty budowy.

    Pozdrawiam
    Mróweczka
    Niewielki M05a.

    Mieszkamy od 5 maja

    http://www.fotosik.pl/search.php?search=mroweczka74

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    much

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    4

    Domyślnie Re: dom BRAWO

    mnie osobiscie podoba sie inny projekt ale ten tez jest fajny tylko szkoda ze bez garazu

  7. #7

    Domyślnie

    Kiedyś też pytałem o ten projekt, bo nam się podoba.

    Można zerknąć na wątek.

    http://forum.muratordom.pl/post25882...light=#2588279

    Domek wygląda na "normalny". Podobają nam się pokoje na dole. Trochę można by zmienić wygląd zewnętrzy góry (te strzelnice ), ale za bardzo nie wiem w jaki sposób.

    Szkoda, że nikt go chyba nie buduje, bo nie pojawiają się zdjęcia a też chętnie bym obejrzał.

    Pozdrawiam

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ewcia25

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    5

    Domyślnie

    Czesc . no właśnie szkoda że nie można namierzyć juz gotowego BRAWO. my juz w fazie adaptacji i myśle ze za niedługo złożymy papiery o wydanie pozwolenia. brakuje tylko zdjec z innych realizacji, szkoda.

  9. #9

    Domyślnie

    Na stronach domy w stylu można zobaczyć realizację projektu brawo 2

    http://www.projektygotowe.com/realizacje.asp

    Zawsze coś

    Jednak nie potrafią wskazać adresu internetowego osoby, która je zamieściła (można by poprosić o jakieś wskazówki ).

    Ciekawe z czego wynika brak zainteresowania tym projektem??
    Wydaje się przecież dość fajny.

    A czy ty ewcia25 planujesz jakieś zmiany? Czy wszystko wg projektu?

    Pozdrawiam Adam

  10. #10
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ewcia25

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witaj Adamie. A wiec u nas zmiany są dość istotne i dotyczą głównie parteru:
    zamieniam salon z pokojem (tak jakby lustrzane odbicie samej tylnej częsci domu) i z tego pokoju robię kotłownię z wejsciem od kuchni poprzez spiżarkę (w projekcie kotłownie) i wyjsciem bezpośrednim na zewnątrz. poza tym zwiększam troszkę "wiatrołap" oraz zmniejszam pokój powiekszając troszkę łazienkę (na parterze oczywiście). zmiany na górze: w pokoju od strony wejścia robię drugie pomieszczenie (identyczn jak istniejąca garderoba tylko z drugiej strony) i z wejsciem od lazienki i bedzie to pralnia. na etapie adaptacji nazywamy to stryszek lub pomieszczenie gospodarcze zeby nie trzeba było przeprojektowywać istniejących instalacji. jezeli bedziesz dalej zainteresowany tym tematem to pisz. wtedy postaram sie przesłać rzuty z naniesionymi naszymi poprawkami. pozdrowienia

  11. #11

    Domyślnie

    Coś mi się wydaje, że zaczynamy rozwijać ten wątek.
    Ciekawi mnie czy nie szkoda Ci "przestrzeni życiowej" przy likwidacji jednego pokoju na dole kosztem większej kotłowni? Czy kotłownia wg projektu jest taka mała?
    Nie ukrywam, że będę wdzięczny za rzuty, więc możesz pokazać (ewentualnie [email protected])
    My jesteśmy na etapie kombinowania, co by tu ewentualne zmienić, żeby było najkorzystniej
    A jakie region reprezentujesz? Bo ja centum - Piotrków.
    Pozdrawiam

  12. #12
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ewcia25

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    5

    Domyślnie

    zaraz na maila podesle ci rzuty z moją adaptacją. A pisze z południowego wschodu - podkarpackie - okolice Stalowej Woli

  13. #13

    Domyślnie

    Dzięki za rzuty - dają do myślenia...
    Podoba nam się szczególnie pomysł z górą - to wyodrębnienie dodatkowego pomieszczenia w ramach pralni (żona też o czymś takim myśli).
    Zredukowanie dużego pokoju do miejsca na środku też wydaje się fajne. Kiedyś myśleliśmy, żeby na górze zrobić takie dwa pokoje z trzech.
    Z kolei nie ukrywam, że dół bardziej nam odpowiada z salonem i dwoma pokojami. Chodzi o względy ilościowe - dzieci i babcia, więc szkoda rezygnować z jednego pokoju, choć większe pomieszczenie gospodarcze też jest potrzebne. Nie wiem czy w naszym przypadku nie byłoby dobre częściowe podpiwniczenie, tylko to znów kosztuje...
    Na razie życzę wam powodzenia.

  14. #14
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Ilus

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam

    niestety przez ostatni rok w sieci nie pojawiły się zdjęcia z realizacji projektu Brawo, czy ktoś z was mógłby udostępnić takowe ? Będę bardzo wdzięczna również, za jakieś uwagi i komentarze dotyczące tego projektu.

    Pozdrawiam

  15. #15

    Domyślnie

    niestety przez ostatni rok w sieci nie pojawiły się zdjęcia z realizacji projektu Brawo, czy ktoś z was mógłby udostępnić takowe ? Będę bardzo wdzięczna również, za jakieś uwagi i komentarze dotyczące tego projektu.



    Witam
    my również budujemy ten dom ale ze znacznymi zmianami, przede wszystkim dach zmieniliśmy na dwuspadowy i dom jest częściowo podpiwniczony, co znacznie zwiększyło jego powierzchnię,
    jak tylko dam radę wrzucę zdjęcia z realizacji.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony