dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Cena

  1. #1

    Domyślnie

    Zaproponowano mi kupno w promocji pustaków Max klasa 150 po 1,69 PLN za sztukę - dowóz i rozładunek gratis. Co sądzicie o tej cenie?

  2. #2

    Domyślnie

    Cena rewelacyjnie niska. Jezeli nie mają ukrytej wady to bierz.

  3. #3

    Domyślnie

    Nie wiem gdzie jest taka cena, z tego co wiem, w tej chwili na południu Polski (Rzeszów) jest to cena normalna (nie wiem co z transportem i rozładunkiem)

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Przypuszczam, że jest to zeszłoroczna produkcja i producent czyści sobie plac przed sezonem. Sprawdź w jakich warunkach cegły były składowane. Ponadto warto sprawdzić czy bloczki cegieł trzymają kąt prosty i czy maja taki sam, powtarzalny wymiar. Oczywicie może być wzystko OK ale może być i tak .....
    Mój sąsiad 2 lata temu długo chodził dumny jak paw, chwaląc się, że kupił bardzo tanie maxy. Ale mina mu zrzedła gdy okazało się, że nie może znaleźć murarzy którzy by z tak pokrzywionych i niewymiarowych cegieł chcieli zbudować dom. W końcu znalazł ale za wyższą cenę od m2. Potem tynkarzom też musiał więcej zapłacić za równanie zaprawą ścian.
    Co do ceny czy jest wybitnie korzystna to się nie wypowiadam. Jestem już 2 lata po tym etapie budowy.

  5. #5

    Domyślnie

    Dołączam sie do opinii Viatora01. Ostatnio jeżdże po składach budowlanych w okolicach Krakowa i cena 1.69 zł jest standardem.

  6. #6

    Domyślnie

    My zapłacilismy(okolice Krakowa) 1,85zł/1 szt Maxa,juz z rabatem.
    Stąd moj zachwyt nad ceną podaną przez autora tego wątku.
    Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    Wowka ma rację, to produkcja z ubiegłego roku, ale cegły sa na paletach, porządnie zafoliowane. Kilka przypadkowo wybranych mierzyłem i wymiary trzymają. Zreszta klamka zapadła - zapłacone, termin dostawy uzgodniony. Dzięki wszystkim za opinie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony