dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 56 z 56
  1. #41

    Domyślnie

    Niestety, w lutym było 4 dniowe opóźnienie w porównaniu z osiedlowym kioskiem .Ale to po raz pierwszy i oby ostatni .

  2. #42

    Domyślnie

    Do mnie dochodzi zawsze 1-2 dni zanim pojawi sie w kiosku. tylko raz dostalem 2 dni po tym jak sie pojawił w kiosku ( numer sierpniowy )

  3. #43

    Domyślnie

    Redakcjo gratulacje!
    Numer kwietniowy jest u mni od wczoraj tj.15.03.04 .
    Jeszcze nigdy tak wcześnie nie otrzymałam nie było przesyłki.
    Brawo.

  4. #44

    Domyślnie

    Gratulacje dla Redakcji!
    Od wczoraj (16.03) mam numer kwietniowy. Jednak mozna było coś zrobic, aby dostarczanie przyspieszyć. Mam jednak uwagę co do stanu przesyłki. Trochę się poczcie pomięła i dolna część okładki jest ponadrywana. Może da się szanownej poczcie zwrócić uwagę na ten problem? A może to kwestia pakowania?
    Pozdrawiam

    Marzek

  5. #45
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Iwona G

    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    od poniedziałku czyli 15-03 mam kwietniowy numer Muratora

  6. #46

    Domyślnie

    Dziwne bo dziś jest poniedziałek (22.03.) a ja dalej nic nie mam. Znajomi kupili już w piątek i śmieją się ze mnie po co mi ta prenumerata.

  7. #47

    Domyślnie

    Chciałem pochwalić Redakcję (po ostatnich narzekaniach), kwietniowy Murator doszedł do mnie 17 marca . Byłem w podwójnym szoku, raz, że doszedł tak wcześnie, a dwa, ta obętość
    Pozdrawiam.

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał MALINKA
    Dziwne bo dziś jest poniedziałek (22.03.) a ja dalej nic nie mam. Znajomi kupili już w piątek i śmieją się ze mnie po co mi ta prenumerata.
    To już zakrawa na kpinę !!!
    Widzę, że niektórzy szczęśliwcy stali się posiadaczami numeru kwietniowego w okolicach 15 marca. Spodziewaliśmy się przesyłki 'standardowo opóźnionej' czyli w tym wypadku ok. 18.03.
    Do wczoraj (powinienem napisać dzisiaj, ale w niedzielę listonosze nie pracują ) w skrzynce ani śladu !!!
    Raczej już nie popełnimy tego błędu i nie zaprenumerujemy Muratora nawet przy ciekawej obniżce za prenumeratę 1,5 roczną !
    Jutro dzwonię jeśli nic nie dojdzie !

    REDAKCJO, jak Ci nie wstyd ! I raczej nie wystarczy zasłaniać się pocztą (odpowiedzi na narzekania innych już przeczytane wielokrotnie !)

    Pozdrawiamy (ze smutkiem i żalem )
    aPa

  9. #49

    Domyślnie

    No, już jest
    Zabieramy się do czytania

  10. #50

    Domyślnie

    Ja zrezygnowalem z prenumeraty 2 lata temu . Mieszkam z dala od duzych miast wiec nie licze ze cos by sie zmienilo. Tyle w temacie prenumeraty. Natomiast jezeli chodzi o zawartosc to jak wszystko bedzie postepowac w tym kierunku to miesiecznik bedzie najlepszym czsopismen reklamowym oraz miejscem porad jak dobrac kolor krawata do rasy psa. Niestety rady w miesieczniku w moim odczuciu w 30% pomagaja podczs budowy. Pare lat temu czekalem na nowy numer teraz gdy kupie to przegladne. (Kupuje wszystkie numery od 7 lat)

  11. #51

    Domyślnie

    Jak mam chwilę czasu to odbieram w saloniku przy redakcji.

  12. #52

    Domyślnie

    Jak żałuję że zamówiłam prenumeratę. Kolejny numer jeszcze do mnie nie dotarł a w kioskach już jest. Przeczytałam go już w piątek bo teściowa kupiła. O jaka jestem zła. Właściwie już go nie potrzebuję. Pewnie dostanę w przyszłym tygodniu. Oby w przyszłym.

  13. #53

    Domyślnie

    A Muratora niet... A w kioskach już jest...

  14. #54

    Domyślnie

    Dzisiaj dotarł tj 19.04.04.Jeszcze nie zdążyłam przeglądnać.

  15. #55

    Domyślnie

    Wczoraj był 19-ty i Murator dotarł ... standardowo opóźniony
    Pozdrawiamy, APA
    ...Dom z kominkiem... to jest to !

  16. #56

    Domyślnie

    Ja już się przyzwyczaiłem. Zawsze dociera do mnie z 2-3 dniowym opóźnieniem...
    Jak tylko widzę nowy numer Muratora w kiosku to sobie myślę: hurra, już pojutrze będę go miał...

    Rav
    Pozdrawiam
    Rav

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony