dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 56
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Witam!
    U mnie było lepeij bo ja dostałam wczoraj tj.25.08 to trochę lepiej ale i tak późno.

  2. #22
    kaj
    Guest
    kaj

    Domyślnie

    Dlatego koncze z prenumeratą.. jedenascie numerów w cenie dwunastu to nie rarytas, zwłaszcza, że płacimy " z góry" . "Murator " przychodzi do mnie póżniej niż pojawia się w kiosku, Jest wymięty i zmaltretowany przez listonosza, który na siłe wciska go do skrzynki. Raz otrzymałem z numerem "Muratora" złamany cd. Na stojaku w pobliskim samie czasopismo leży na wierzchu, mogę przeglądnąć, i jak nic mnie nie zainteresuje, po prostu nie kupić tego numeru. PRENUMERATA TO KUPOWANIE KOTA W WORKU (co prawda foliowym). Na dodatek przy ostatnim przedłużaniu umowy prenumeraty doszło do nieporozumienia z winy Muratora, Którego pracownicy nie potrafią sprawdzic kto dokonał przelewu. Do dzisiaj nie doczekałem się przeprośin.

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Mi najbardziej dokuczają opóźnienia dochodzące od 4 do 7 dni. Wkurza mnie także, jak to określił Kaj, wymięcie i zmalteretowanie M. Numer grudniowy kupię już w kiosku. Baaardzo się z tego cieszę. Nie wiem też czy dobrym pomysłem ze strony Redakcji było włączenie do puli nagród za prenumeratę kuchni firmy Nikom. Po tym co na Forum wyczytaliśmy.......

  4. #24

    Domyślnie

    To prawda i..........do tego jest coraz cieńszy.
    Ten w 2000 roku był o 1/3 grubszy od teraźniejszego, tylko reklam ci u was dostatek.
    Pozdrawiam Groszek

  5. #25

    Domyślnie

    My niestety też obserwujemy, jak szybciutko pojawiają się w kioskach-u nas sporo później!

  6. #26
    kaj
    Guest
    kaj

    Domyślnie

    Cytat Napisał bilbo
    My niestety też obserwujemy, jak szybciutko pojawiają się w kioskach-u nas sporo później!
    Ostatni numer dostsałem tydzień póżniej niż w kiosku. Dobrze piszę "ostatni", Bo to już na szczęście koniec prenumeraty.

  7. #27

    Domyślnie

    Ja chyba też nie przedłużę prenumeraty. Jeszcze nie dostałem grudniowego numeru.

  8. #28

    Domyślnie

    Do zeszłego roku Muratora otrzymywałam w prenumeracie za pół ceny na syna studenta. W tym roku kupuję już w kiosku, bo synek studia skończył. A że Murator jest coraz chudszy to fakt. Ostatnio przeglądałam je na regale. Te sprzed kilku lat były prawie jeszcze raz takie grube a z tych ostatnich niektóre cienkie jak naleśnik. Wspomnę jeszcze, że dawniejsze numery zawierały więcej porad co i jak można zrobić samemu. Krótko mówiąc były w nich przepisy jak w książce kucharskiej. Teraz w większości są tylko opinie.

  9. #29

    Domyślnie

    Drodzy Czytelnicy,
    Zwracacie nam uwagę, że egzemplarze Muratora zamówione w prenumeracie dochodzą do Was później niż te, które są do kupienia w kiosku. Drugim waszym zastrzeżeniem jest stan, w jakim są dostarczane.
    Jeśli chodzi o termin otrzymywania prenumeraty wygląda to następująco:
    Pierwsze egzemplarze Muratora, które schodzą z taśmy produkcyjnej są przeznaczone wyłącznie dla prenumeratorów, dopiero następne odbierają kolporterzy. Żeby maksymalnie skrócić czas przygotowania egzemplarzy do wysyłki, często jeszcze w nocy drukarnia pakuje i tak szybko, jak to możliwe nadaje na poczcie. Przesyłki są nadawane jako tzw. „list ekonomiczny”. Poczta deklaruje, że dojdą do Odbiorcy do trzeciego dnia roboczego po dniu nadania. Jak widać rzeczywistość często wygląda inaczej. Nie mamy niestety na to żadnego wpływu.
    Druga sprawa, to stan w jakim otrzymujecie Państwo Muratora. Chcemy zapewnić, że Wydawnictwo dokłada wszelkich starań, abyście otrzymywali egzemplarze bez jakichkolwiek uszkodzeń. Są one pakowane w grubą folię bezpośrednio w drukarni i przewożone na pocztę. Jednakże to, co się dzieje z gazetą w czasie jej podróży po kraju zależy wyłącznie od Poczty Polskiej.
    Za wszystkie niedogodności bardzo przepraszamy. Będziemy robić co w naszej mocy, żeby nasza obsługa była zadowalająca.
    Dziękujemy za Wasze uwagi i spostrzeżenia. W razie problemów piszcie do nas bezpośrednio na adres: [email protected], [email protected] lub dzwońcie do Biura obsługi Klienta: tel. 022 590 55 55. Biuro działa w godzinach 9-17.

    Z wyrazami szacunku
    Ela Bułatowicz
    Szef Działu Prenumeraty
    Wydawnictwa MURATOR

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Czy w związku z opóźnieniami nie można przyspieszyć cyklu wydawniczego, tudzież przesunąć, o 2 dni w stosunku do obowiązującego obecnie? Nie wiem kiedy M jest gotowy, powedzmy 18 każdego mies. Zmienić na 16. Przetrzymać nakład dla kiosków 2 dni i 18 wypuścić, podczas gdy do prenumeratorów M szedłby już 16. A może poważna rozmowa z Pocztą Polską? Tak przecież nie może być. Niedługo prenumeratorami będa jedynie osoby, które będą to czyniły po raz pierwszy. Ja narazie nie mam ochoty na kolejną prenumeratę.

  11. #31

    Domyślnie

    Mam też prośbę, czy przy pakowaniu Muratora do folii można te wszystkie reklamy złożyć osobno na zewnątrz gazety a nie wciskać je pomiędzy kartki. Irytujące jest to ciągłe zbieranie reklam z podłogi.

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Grudniowy numer byl moim ostatnim w prenumeracie teraz bedzie przychodzil do mnie do sklepu zawsze na czas i w dobrym stanie.
    Pozdrwaiam Aga.

  13. #33

    Domyślnie

    Drodzy Czytelnicy,
    Chcielibyśmy aby Murator wcześniej był w Waszych skrzynkach. Jesteśmy w trakcie zmiany harmonogramów, chcemy kontrolować terminy w jakich Poczta Polska dostarcza przesyłki.
    Jednakże aby to było możliwe potrzebujemy Waszej pomocy.
    Bardzo proszę napiszcie kiedy otrzymujecie swoje „Muratory”, w jakim są stanie i podajcie nazwę Waszej miejscowości. Dzięki temu sprawdzimy jak działa Poczta Polska. Sprawdzimy też, w których rejonach kraju przesyłki są dostarczane z opóźnieniem. Wtedy będziemy mogli interweniować.
    Ponieważ Murator jest drukowany i pakowany w Krakowie, więc prenumeratorzy z południa Polski powinni go otrzymywać najwcześniej.

    Z góry dziękuję za informacje
    Pozdrawiam
    Ela Bułatowicz
    Szef Działu Prenumeraty Wydawnictwa MURATOR
    [email protected]

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał ryby
    Mam też prośbę, czy przy pakowaniu Muratora do folii można te wszystkie reklamy złożyć osobno na zewnątrz gazety a nie wciskać je pomiędzy kartki. Irytujące jest to ciągłe zbieranie reklam z podłogi.
    Niestety nie możemy Pani pomóc. We wszystkich pismach wrzutki są wkładane do numeru. Wiele osób czyta informacje zawarte na reklamach i zależy nam aby dotarły one do nich w nienaruszonym stanie.
    pozdrawiam
    Ela Bułatowicz

  15. #35

    Domyślnie

    Niestety ja też mam zatzreżenia co do terminowości dostarczania zamówionych numerów. Ostatni numer 2/2004 dostałem ok. 27 stycznia, a więc ok. tydzień później niż deklaruje to redakcja. Mieszkam w Warszawie.
    Pozdrawiam

    Marzek

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marzek
    Niestety ja też mam zatzreżenia co do terminowości dostarczania zamówionych numerów. Ostatni numer 2/2004 dostałem ok. 27 stycznia, a więc ok. tydzień później niż deklaruje to redakcja. Mieszkam w Warszawie.
    To dziwne. Ja również mieszkam w Warszawie i otrzymałam Muratora 21 stycznia. Może Panu przynosi przesyłkę listonosz, nie zastał Pana, zostawił awizo i po tygodniu znowu sie pojawił?

  17. #37

    Domyślnie

    Niestety, listonosz wkłada wszystko do skrzynki. Z moich obserwacji wynika, że najlepszym wynikiem było 2 dni od momentu pojawienia się w sprzedaży kioskowej. Niestety zawsze się na to wściekam. Ale miało być wygodniej i na czas. Wygodniej jest, ale nie na czas. Trzeba coś zrobić z tą POCZTĄ POLSKĄ, choć może to być trudne - wszak to monopolista.
    Pozdrawiam

    Marzek

  18. #38

    Domyślnie

    U mnie podobnie ja u Marzeka, "Murator"nr 2/2004 doszedł 27 stycznia. Mieszkam w Lublinie.

  19. #39

    Domyślnie

    Lutowy numer dotarł do mnie 20 stycznia(Gdańsk).Jak do tej pory nie narzekam na termin ani na stan przesyłki.Prenumeruję już czwarty rok po normalnej cenie-nie mam w domu studenta .

  20. #40

    Domyślnie

    No muszę przyznać, że coś drgnęło. Marcowy numer Muratora dotarł do mnie 17 lutego. Brawo redakcja. Oby tak dalej.
    Pozdrawiam

    Marzek

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony