dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Anna Maria

    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Posty
    4

    Domyślnie

    Właśnie oczekujemy z mężem na decyzję banku BPH w sprawie wysokości kredytu kontraktowego.
    Interesuje mnie czy muszę okazywać wszystkie rachunki z wykorzystania środków z kredytu?
    W jaki sposób US sprawdza wykorzystanie zgodnie z celem środków wycofanych z KM po upływie okresu oszczędzania?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Faktury na zakup materialy, robocizny

  3. #3

    Domyślnie

    Mam informację, że PBK - BPH żąda rachunki na 80 % wydatków

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    a np..LG Petro Bank na 50 % i nie wnikaja w reszte

  5. #5

    Domyślnie

    Potwierdzam to, co pisze M@M. Spłacam u nich kredyt i faktycznie przedstawiałem faktury na 80% każdej transzy. Przy czym jest to kwestia umowy słownej, bo umowa kredytowa o tym nie wspomina.

    Pozdrowionka
    Metal

  6. #6

    Domyślnie

    Ja rozliczam juz kolejną transze, niestety mam o tyle żle, że muszę rozliczyć 90% rachunków.
    W dużej mierze sie to udaje, zdarzało jednak nam sie wykonać parę usług bez rachunku bo się oplacało. Potem te rachunki trzeba było "fastrygować"

    Nie mielismy żadnej kontroli - oprócz oczywiście inspekcji na budowie i tu de fakto sie wszystko zgadza - czy mieliscie jakieś inne?
    Chodzi mi o sprawdzanie tych faktur w miejscach wystawienia?

  7. #7

    Domyślnie

    O co chodzi a tą inspekcją na budowie
    kto Cię kontrolował : urząd skarbowy, bank czy może była to inspekcja budowlana?
    pozdr.

  8. #8

    Domyślnie

    Na budowie mialam inspekcje z banku. Bank jednak nie sprawdzał wiarygodności rachunków jakie przedstawiam jesli na budowie owe materiały widnieją.

    Pytam czy moga sie zdarzyc inne- bo jeszcze mnie nie nawiedziły ale pytam na wszelki wypadek.

  9. #9

    Domyślnie

    Do Metala- umowa o 80% nie wspomina, ale regulamin- tak. Warto sie dowiedziec dokladnie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony