dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1
    Guest

    Domyślnie METAMORFOZY po adopcji ze schroniska - obejrzyjcie !

    Namawiamy w tym dziale do wziecia psiaka ze schroniska.
    Ale czasem trudno podjac decyzje, widzac te zabiedzone, brudne, niezbyt ladnie pachnace, z ropiejacymi smutnymi oczkami, z ranami od pogryzien na ciele, z opuszczonymi glowami i uszkami psiaczki ......

    Chce wiec tutaj pokazac, jak zmieniaja sie wszystkie wziete do kochajacych domow zwierzeta.
    Na forum dogomanii powstal watek wlasnie pod tym tytulem : " METAMORFOZY ".
    Zobaczcie, co moze zdzialac milosc, opieka, troska......:

    NIE TRZEBA SIE LOGOWAC, ZEBY OGLADAC ZDJECIA - WYSTARCZY ZJECHAC W DOL STRONY - I JUZ WIDAC PIERWSZE ZDJECIA ( okienko do zalogowania jest na gorze strony na stale ).

    http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21924

    .

  2. #2

    Domyślnie

    Zuzia a mozesz dac linka ktory nie bedzie wymagal rejestracji? Bo mi sie pokazuje okienko z rejestracja :/, psa nie mam miec nigdy nie bede, wiec nie przebuje logina na tamtym forum, a zdjecia bym obejrzala bo lubie czytac o zwierzetach

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mufka
    Zuzia a mozesz dac linka ktory nie bedzie wymagal rejestracji? Bo mi sie pokazuje okienko z rejestracja :/, psa nie mam miec nigdy nie bede, wiec nie przebuje logina na tamtym forum, a zdjecia bym obejrzala bo lubie czytac o zwierzetach
    Okienko jest na samej gorze strony ( logowanie tylko w przypadku, gdybys chciala cos wpisac ), a jak zejdziesz w dol ( strzaleczka na samym dole w prawym rogu ), to masz juz zdjecia i nie musisz sie logowac do ich ogladania.......

  4. #4

    Domyślnie

    Zdecydowanie tym razem jak kliknelam na strone co innego mi sie otworzylo , w kazdym razie dziala, dzieki.

  5. #5

    Domyślnie

    Swietne te zdjecia mozna sie wzruszyc, polecam.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Ja tez wlasnie ogladam.
    Doszlam do Kuby z poderznietym gardlem.
    Czasem sie wstydze , ze jestem czlowiekiem.
    Co ten Pies przeszedl to sie w glowie nie miesci .
    Dlaczego ktos Mu to zrobil?

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    pomysl swietny bo ludzie to wzrokowcy


    To niesamowite jak te psy sie zmieniaja
    mnie najbardziej uderzyla jedna rzecz- nie to ze psiaki staja sie grubsze , ze sa z piekna sierscia, wyczesane wypielegnowane ale... zauwazyliscie jak zmienia sie wyraz ich oczu?
    z przerazonych, zahukanych albo totalnie obojetnych i zrezygnowanych w ...wesole i zadziorne...

  8. #8
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielonooka
    pomysl swietny bo ludzie to wzrokowcy


    To niesamowite jak te psy sie zmieniaja
    mnie najbardziej uderzyla jedna rzecz- nie to ze psiaki staja sie grubsze , ze sa z piekna sierscia, wyczesane wypielegnowane ale... zauwazyliscie jak zmienia sie wyraz ich oczu?
    z przerazonych, zahukanych albo totalnie obojetnych i zrezygnowanych w ...wesole i zadziorne...

    A ja widze najwieksze zmiany w ulozeniu uszkow ! W schronisku sa prawie przyklejone do glowek - a potem ! ! ! - stoja jak rekruci w wojsku ! I te oczy ! - niesamowite zmiany w spojrzeniu !

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    Kurcze, dzisiaj cos sie nie otwiera link - ale czasami sie to zdarza serwerowi dogomanii - jest naprawde bardzo przeciazony - i to jest powod raczej do radosci, bo im nas wiecej, tym wiecej mozemy zdzialac !

  10. #10
    Guest

    Domyślnie

    Tam sa tez moje kochane dziewczyny - Ina, Pola i Berusia, ktora nie doczekala sie jednak domku i odeszla ..... .

  11. #11

    Domyślnie

    na miau jest podobny wątek dotyczący kotów ==> "Jak z brzydkich kaczątek wyrastają piękne łabędzie "
    Jeden mały kot zmienia powrót do pustego mieszkania w powrót do domu - Pam Brown

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    super

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony