dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 24
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ewusia
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    3.613

    Domyślnie KUPIŁAM MURATOR 7/2003

    właśnie wróciłam z kiosku i mam !!!!!
    BRAWO REDAKCJA!!!!!
    Hip hip hurrrraaaaa!!!!

    PS: Ładny Dom zresztą też

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar HenoK
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    9.474
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    64

    Domyślnie

    A ja mam zaprenumerowanego i jeszcze nie dostałem

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    ja tez zakupiłam Muratora i Ładny dom...ale odniosłam takie wrazenie przegladajac te pisma...ze za bardzo to nie ma co czytac... czy tez tak myslicie??

  4. #4

    Domyślnie

    Niestety masz rację.
    Ten numer nie wnosi nic albo prawie nic.

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kasiorek
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    2.129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    Muszę się z Wami zgodzić .W 10 minut przeczytałam całego Muratora a i Ładny DOm w tym miesiącu mnie nie zaciekawił.Szkoda

  6. #6

    Domyślnie

    Ciekawy tytuł to:'Barwy we wnętrzu", dalej o powiększaniu okna i o tarasach. Zwykle to jest ciekawe co nas w danym czasie interesuje.

  7. #7

    Domyślnie

    Nie wiem, czy zwróciliście uwagę iż od pewnego czasu niektóra tematyka prezentowana w Ładnym Domu jest podobna do tematyki z Muratora (tym razem kominy).
    Poza tym czyżby Ładny Dom zaczynał promować budowę jednego z Domów dla Kowalskich (Dom na czterdzieste urodziny)

  8. #8

    Domyślnie

    No coż, ja uważam, że akurat ostatni numer Muratora jest jednym z najlepszych w ostatnim czasie...
    Ale, żeby nie było, że lizus, pochlebca itp. to:
    - str.20 - rys.1 pokazuje pojemnik na popiół, ale wg mnie popiół będzie się zbierał w zsypie... , wlot do pojemnika powinien być od góry!
    - str.21 - opis zdjęcia - czujnik ruchu...automatycznie WYŁĄCZY światło, gdy ktoś pojawi się w jego zasięgu... i łups .
    - str.42 - piętro - źle zaznaczony bieg schodów...
    To wszystko po to, aby MURATOR był coraz LEPSZY...

  9. #9

    Domyślnie

    Podobał mi się dodatek na temat nawadniania ogrodu, ale więcej mogłoby być informacji o koszcie i przykładowych projektów jakie rośliny jakie nawadnianie itp.

  10. #10

    Domyślnie

    Wypatrywałem Muratora już kilka dni. Kupiłem, obejrzałem i do szyflady. Po raz pierwszy od dwóch lat nic mnie nie zainteresowało. Szkoda.

  11. #11

    Domyślnie Rety jaki słaby numer!!!

    kupuję Muratora tyle lat, ale numer 7/2003 to "ogórki"!!! przynajmniej dla mnie 95 % informacji jest nie przydatna.
    Rozczarowałem się mocno, bo każdego numeru wypatruję z duuuużym wyprzedzeniem.
    Ciekawe czy Redakcja czuje satysfakcję z zawartości numeru ....

  12. #12

    Domyślnie

    No chyba przesadzacie. Dodatek o podlewaniu jest taki odkrywczy, że jedyną wadą jego jest brak informacji co to jest woda.

  13. #13

    Domyślnie

    masz rację, dodatek o podlewaniu jest OK, ale dlaczego reszta jest jakaś taka ... nie jak w Muratorze, który czytam od lat

  14. #14

    Domyślnie

    Po 3- dla Ladnego Domu i Muratora - czyżby sezon ogórkowy???

  15. #15

    Domyślnie

    Rzeczywiście, numer 7/2003 jest mało ciekawy.

  16. #16

    Domyślnie

    a mnie wkurzył niechlujnie wklejony dodatek o nawadnianiu ogrodu !
    jak tam można ?
    W środku zwykłej strony, glut z kleju, kartka się porwała.
    Nie mozna było przykleic tej wkładki np do okładki, która jest twardsza ??
    Poza tym ten dodatek był wklejony krzywo, wystawał poza obręb pisma i dostałem go - mimo, ze zafoliowany (prenumerata) jak psu z gardła
    A pfe redakcjo !

  17. #17

    Domyślnie

    yenot - po udanym rozłączeniu (ciekawego) dodatku od numeru też miałem żal do Redakcji, że nie przyklejano go do REKLAM drukowanych na lepszym papierze niż okładka...

  18. #18

    Domyślnie

    A opis domu pasywnego w Muratorze nie wzbudził niczyjego zainteresowania ? Po przeczytaniu mogę stwierdzić , że mój dom posiada wiele cech wspólnych z nim. Bryła, dach , usytuowanie i wielkość okien, orientacja budynku względem stron świata. Wejście główne, schody i łazienki po stronie północnej. Ale wyglądać będzie chyba lepiej.

  19. #19
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    I tu sie zgadzamm z Pyrką. Co z tego że dom jest pasywny = funkcjonalny i oszczędny, skoro wygląda jak... a właściwie nie wygląda wcale.

    W końcu wybierając projekt przyszłego domu chcemy żeb sie nam podobał prawda? Ale to też kwestia gustu...

  20. #20

    Domyślnie

    Mnie też 7/2003 zaskoczył negatywnie

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony