dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 66 z 66
  1. #61

    Domyślnie

    No właśnie, jest trochę gorąco może 2-3 tygodnie w roku, ale za spokój i komfort warto zapłacić tak niską cenę.

  2. #62
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Koń

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-622
    Posty
    6

    Domyślnie

    My sprzedaliśmy ostatnio dwupokojowe mieszkanie na parterze, bo ciągle były z nim jakieś problemy. Mamy dom, a mieszkanie wynajmowaliśmy studentom. Ci co chwilę się wyprowadzali, bo okna nie można otwartego zostawić, bo wszystko słychać. W końcu mieszkanie kupiło starsze małżeństwo, które wcześniej mieszkało na 4 piętrze bez windy, no i sami rozumiecie - było im coraz ciężej z wchodzeniem. Teraz udało nam się kupić mieszkanie na os. Bajkowym na ostatnim piętrze. Też z myślą o wynajmie, potem chcemy dać dzieciakom gdy dorosną i pójdą na studia. Jak na razie lokatorzy nie narzekają, jest winda, więc w tym kontekście też nie ma żadnych problemów. Generalnie - podsumowując moje wywody - mam lepsze wspomnienia z ostatnim piętrem, niż z parterem.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 04-08-2014 o 17:08

  3. #63

    Domyślnie

    Minusem mieszkania na ostatnim piętrze może być przede wszystkim zimno - ja mieszkałam w mieszkaniu szczytowym i zimą trzeba było je naprawdę dobrze dogrzewać, bo ciepło ucieka. A poza tym - sam plusy - lepsze widoki, brak komarów, ciszej, mniej ludzi się kręci. No chyba że nie ma windy - to wtedy jest minus. Wnoszenie zakupów czy np. roweru kilka pięter po schodach niestety bywa uciążliwe. Poza tym, na starość może być trudniej wejść.
    Nigdy nie mów nigdy.

  4. #64

    Domyślnie

    E tam, wcale nie jest tak zimno. U nas na czwartym piętrze z wielkiej płyty nie było tak źle. Nie wiem czemu ludzie tak bardzo narzekają, że jest tak zimno. Płaciliśmy tyle samo co sąsiedzi pod nami. Może to bardziej kwestia szczytu niż ostatniego piętra akurat. Ale fakt, że wchodzenie po schodach męczące.

  5. #65

    Domyślnie

    No już mówiłem o tym wchodzeniu, ile więcej trwa wejście na 3 a na 4 piętro 4 sekundy>?

  6. #66

    Domyślnie

    Chcemy kupic mieszkanie w Domaszczynie na osiedlu rodzinnym jednak zastanawiamy się nad tym które mieszkanie wybrać, to na parterze http://www.domaszczyn.com.pl/nieruch...eszkanie-dm11a czy może to na piętrze z balkonem i antresolą http://www.domaszczyn.com.pl/nieruch...eszkanie-dm11b. Jak uważacie jakie są za i przeciw?

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony