dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 125 z 125
Pokaż wyniki od 2.481 do 2.491 z 2491
  1. #2481
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar TOMAS 73
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Sandomierz/Lanzarote
    Posty
    185

    Smile

    Nio innej mozliwosci raczej nie ma

    Dom:Libra pow.200m2,ściany pustak max 29 + 25 cm styr.poddasze 30cm skosy , 40 cm powierzchnia pozioma toprock,podloga 20cm sty r.oknoplast Ug=0,7 W/m2K,junkers cerapur smart 22, ogrzewanie podlogowe 100m2 + reku +biokominek

  2. #2482

    Domyślnie Librowiczka

    Czy mozecie pokazac swoje górne łazienki - projekty lub juz gotowe realizacje?chetnie obejrzałabym wasze pomysły?

  3. #2483
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    silver16

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    SPS
    Posty
    3

    Domyślnie

    witam wszystkich librowiczow w tym roku planuje zaczac prace nad naszym domem i bedzie to wlasnie libra z checia zobaczylbym jakas libre ktora jest juz gotowa albo w trakcie budowy, takze jak ktos buduje na Slasku to prosze o jakis kontakt moze ktos zgodzi sie na delikatne ogledziny pozdrawiam

  4. #2484
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    silver16

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    SPS
    Posty
    3

    Domyślnie

    moglby ktos wrzucic zdjecie stryszku chodzi mi o wielkosc

  5. #2485
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar TOMAS 73
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Sandomierz/Lanzarote
    Posty
    185

    Domyślnie

    Gdzies ok 4mx4m
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wlaz.jpg
Wyświetleń:	290
Rozmiar:	83,1 KB
ID:	162309  

    Dom:Libra pow.200m2,ściany pustak max 29 + 25 cm styr.poddasze 30cm skosy , 40 cm powierzchnia pozioma toprock,podloga 20cm sty r.oknoplast Ug=0,7 W/m2K,junkers cerapur smart 22, ogrzewanie podlogowe 100m2 + reku +biokominek

  6. #2486
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    romanek84

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Kod pocztowy
    42-523
    Posty
    20

    Domyślnie okna z oknoplastu

    Witam
    czy ktoś z tego forum kupował okna z oknoplastu ale u ich przedstawicieli w OLKUSZU lub SOSNOWCU. Paru moich znajomych kupowali u nich okna i podobno montarzyści to tragedia jakby żule z pod sklepu i to w sosnowcu i olkuszu to samo na forach innych to samo piszą, jak czytałem to są tylko przedstawiciele i oni sami sobie zatrudniają ekipy tylko tanim kosztem nie wykształconych. Nie wiem jak jest z główną siedzibą w Krakowie czy przyjechaliby zamontować to jest jakieś 70km w jedną strone. Podejrzewam że główna firma dobrze montuje?
    Pozdrawiam

  7. #2487
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar TOMAS 73
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Sandomierz/Lanzarote
    Posty
    185

    Domyślnie

    U mnie byli z Krakowa ,pelna profeska

    Dom:Libra pow.200m2,ściany pustak max 29 + 25 cm styr.poddasze 30cm skosy , 40 cm powierzchnia pozioma toprock,podloga 20cm sty r.oknoplast Ug=0,7 W/m2K,junkers cerapur smart 22, ogrzewanie podlogowe 100m2 + reku +biokominek

  8. #2488
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    romanek84

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Kod pocztowy
    42-523
    Posty
    20

    Domyślnie

    Witam
    czy ktoś może ma fotki stryszku tylko od dołu jak jeszcze są same krokwie? Planuje robić ten stryszek co prawda w innym domku ale bardzo zbliżonym do Libry i nie wiem od czego się zabrać? czy kładliści jakieś krokwie na ściankach działowych? a potem na nich krokwie do jętek mocowane? jak ktoś ma jakies fotki to prosiłbym na meila: [email protected]
    Pozdrawiam

  9. #2489
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sgaczynski

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    4

    Domyślnie Ile wełny a poddasze Libra I. ?

    Witam
    Ile wam poszło na ocieplenie poddasza wełny?
    Jestem na tym etapie teraz.
    Dziekuje za pomoc.
    Seba

  10. #2490
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dzynek12

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    poznan okolice
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam czy ktoś buduje Libre w okolicach poznania>? proszę o odpowiedz

  11. #2491
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    witto84

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Sieradz
    Kod pocztowy
    98-200
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam. To mój pierwszy post i chciabym wszystkim którzy wybudowali lub budują librę pogratulować domu i cierpliwości przy budowie.
    U mnie sprawa wygląda trochę inaczej - mam możliwość kupienia domu Libra ( projekt z piwnicą!) , dom jest w stanie surowym zamkniętym, wybudowany w 2012-2013, ma zrobioną elektrykę, hydraulikę bez pieca i grzejników, tynki ręczne, zrobiona podbitka karton-gips, na dachu położona dachówka, dom ocieplony styropianem , otynkowany, bez baranka. W środku brak schodów, gołe ściany i kable. Dzałka 8 arów. I teraz pytanie do Was - ekspertów : ile wg Was jest warty dom w takim stanie? Ile kosztuje budowa takiego domu? Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc i informacje. Serdecznie pozdrawiam

Strona 125 z 125

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony